Šta je novo?

Forum, sajt - sugestije, primedbe, pitanja

Kada koristim Atachments bez Spoilera, koliko je fotografija dozvoljeno po poruci?
 
Preporuka je da se postavi do 25 fotografija po jednom postu.
 
Još jedna sugestija:
tema Ваше фотографије Београда bi se mogla prebaciti u podsekciju Gradski život i vesti, budući da se u toj podsekciji nalazi tema Stari Beograd (Stare fotografije Beograda).
 
Predlog da se naziv teme "Скверови Београда / Skverovi Beograda" preimenuje u "Skverovi i platoi Beograda" , obzirom da se o obe stvari govori u temi.
 
3541 i Sole promenjeno je kako ste predložili ;)

Vladivoje neka za sada ostane ovaj naziv podforuma.
 
Predlazem malo drugaciji razmestaj kategorija:

1. OPSTE DISKUSIJE,
2. PROJEKTI,
3. INFRASTRUKTURA,
4. GRADJANSKE INICIJATIVE I UDRUZENJA,
5. OSTALE DISKUSIJE.

Mislim da bi ovako bilo preglednije.
 
Predlažem da se tema "Srbija - ekonomski tigar?" preimenuje u "Kako bot zarađuje sendvič". I ozbiljan sam.
 
Gde bi bilo najbolje da započnem diskusiju vezano za "BEOGRADSKI TURISTIČKI VODIČ"?

 
:kk: To sam prvo i pomislio , ali reko' da pitam za svaki slučaj.
 
Поздрав,да ли има тема у вези градње градње у Кнеза Милоша?Кнез Милош Residence!
Нисам је пронашао.Хвала.
 
O tom projektu se može pisati u temi "Razni projekti"
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=557640#p557640:1jogls68 je napisao(la):
ACA » Uto Avg 07, 2018 3:16 am[/url]":1jogls68]Uvedene su cenzurisane reci. :gobb:
Čak i one koje nisu za cenzuru i uredno se nalaze u Pravopisu srpskog jezika. Igor je malo prestrog pa ne možeš za nešto reći da je ***** ali zato postoji trik pa reč ispišeš spacionirano. :D
Naravno, treba pisati biranim rečima i lepo se ophoditi na elitnom Beobuild forumu inače... ode ti glava
4163941365.gif

Nemam sugestija, nemam primedbi a ni pitanja ali bih imala pohvala. Pošto naslov ne sadrži tu kategoriju iste će izostati. :gobb:
 
Ma kakav sarkazam, ali evo da ti udovoljim: "Igor je malo "prestrog".
Da li je sada dobro?!
1054128700.gif
 
Nedostaje zatvoreni navodnik? Pa i nije neka greška, ne cepidlači!
406126375.gif
 
Vrh