Kia klub / forum Srbija

Otvorene diskusije, mali kutak odmora od urbanističkih tema

Moderator: Igor

NecaBG
Novice
Pridružio se: Sre Avg 08, 2018 7:32 am
Kontakt:
Pohvaljen: 16
Pohvalio: 0

Re: Kia klub / forum Srbija

Postod NecaBG » Pet Mar 22, 2019 12:17 am

astrodule » Uto Mar 12, 2019 11:11 am napisao:@astrodule je na forum.cars.rs :)

Ja se ne razumem mnogo u kvalitet radova, ali nisam primetio nikakav problem posle servisa ni u Ugrinovačkom putu, ni kod Đorđevića.

Đorđević je malo jeftiniji, pa samo kod njih radio poslednji servis.

Na oba mesta su bili vrlo ljubazni.

Još jedna stvar zašto sam radio kod Đorđevića je to što kad ostaviš kola u Ugrinovačkoj, tamo nema šta da radiš 2-3 sata koliko servis traje. Kod Đorđevića možeš da potrošiš vreme na groblju (em što ima zanimljivih spomenika i poznatih ličnosti, a i imam tamo i preminulu rodbinu), a tu je blizu i Zvezdarska šuma.

Kako nema šta da se radi? Ja kada odem tamo u servis, Ugrinovački put imaju jako lep vip salon sa besplatnim posluženjem, dnevnom štampom, klimom itd. Tako da se tamo zavalim, poslužujem se i čekam da završe servis. Samo taj servis tako traljavo rade, da je to užas. Šta god da im kažem oni kao rešili smo, odem na tehnički neispravna ručna ( hvata jedan točak ) a auto star 2 godine, prvi sam vlasnik. Kija kao auto me super služi, nemam primedbi, ali servis je užas. Osećam da ga šteluju tako da izgura garanciju i to je to :D
Pohvale za post: 1
astrodule
Korisnikov avatar
Professional
Pridružio se: Sre Avg 05, 2009 12:39 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 10804
Pohvalio: 2746

Re: Kia klub / forum Srbija

Postod astrodule » Pet Mar 22, 2019 2:07 am

Dobar je vip salon (šifra 1111, tako beše), ali više volim da šetam napolju, nego da sedim unutra. Prvi put sam sedeo, naredni put poneo bicikl, jednom napravio mini reportažu o pristupnom putu do mosta...

Послато са SM-G800F уз помоћ Тапатока
Stvari koje me nerviraju:
1. Roditelji koji sa decom prelaze na crveno
2. Nepropisno parkiranje iako parking postoji na manje od 100m
Duletov blog
Slika
Pohvale za post: 1

Povratak na “Relax”