Šta je novo?

Novogodišnji okup forumaša 2015 - Subota 26. decembar u 17h restoran Šumatovac

Datum okupa

  • 26. Decembar (Subota)

    Glasovi: 22 64,7%
  • 27. Decembar (Nedelja)

    Glasovi: 12 35,3%

  • Ukupno glasača
    34

Gorstak89

Higher intermediate
Učlanjen(a)
15.01.2013.
Poruke
1.726
Pohvaljen
1.198
Lokacija
Krnjača
Čitam u poslednje vreme postove ovde i sve više primećujem bot spam...
A onda mi pade na pamet da bi bilo lepo na vreme da se organizujem za novogodišnji skup, a tema još uvek nije otvorena i eto.
Predlažem subotu 26.12.2015. godine.
 
Da to je i meni okvirni termin koji bi odgovarao tradicionalno poslednji vikend uoci nove godine.
 
Hoćemo li praviti spisak ko dolazi. I lokaciju nismo izabrali.

Послато са D6503 уз помоћ Тапатока
 
U opticaju je od skoro Sumatovac, videcu ovih dana da svratim da vidim kako rade ali ako je neko u prolazu cesce pored Sumatovca moze da baci pogled pa da javi. Datum je u opticaju 26. decembar tj subota.
 
Svi su dobrodosli :gobb: :vops:
 
Dogovoreno, ako nisu gosti tu dolazim!

Dugujem nekim forumašima pivce, obećavao sam za izuzetne reportaže i analize ovde na forumu a nisam imao prilike do sada da ispunim obećanje :vops:
 
Samo da bude negde u centru, zbog nas sa periferije, da se ne lomatamo kao prošle godine. :vops:
 
Da da centar iskjlucivo najverovatnije Sumatovac tu je kod trga a opet ima i fin parking kod Politike za one koji dolaze kolima.
 
Igore mozda bi trebao da istaknes ovo,znas i sam da dosta njih ne cita Relax ,vec iskljucivo teme koje ih interesuju.
 
Ух, мислим да ћу моћи да дођем, мада не знам да нисам у неком смислу и "преуранио" са долажењем на скупове форумаша, обзиром да сам релативно кратко активан на овом форуму :)
 
први окуп нам је био у Шуматовцу :)

[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=362223#p362223:2o6t3b7b je napisao(la):
Zaza Bg » 11 Дец 2015, 23:30[/url]":2o6t3b7b]Ух, мислим да ћу моћи да дођем, мада не знам да нисам у неком смислу и "преуранио" са долажењем на скупове форумаша, обзиром да сам релативно кратко активан на овом форуму :)

ниси. сваки форумаш је добродошао
 
Imas pravo Jankauskas-e bice kao gobalna tema da se vidi na svim forumima ali za koji dan.
 
Svratio sam do Sumatovca, radi redovno subotom i nedeljom da ih ne ureknem :)

U opticaju su nam 26. subota ili 27. nedelja

Sta mislite da je bolje i koji datum vam vise odgovara???

Postavio sam i malu anketu u vrhu teme
 
Upravo sam je promenio da bude vidljiva na svim podforumima.
 
Dakle potrebno je da kroz anketu u zaglavlju teme odredimo datum za okup u Sumatovcu.

U opciji su nam 26. subota ili 27. nedelja Vreme okupa od 17h
 
Субота може што се мене тиче!!!
 
Супер, никад нисам до сад, покушаћу да дођем :)

ПС: и да се утврди ко је победник клађења о расту путника аеродрома НТ :)
 
Odlična ideja. Potrudiću se da se pojavim, jer do sada ni jednom nisam bio ni na jednom okupljanju forumaša sa beobuilda, a jako dugo sam na forumu. Ima nekih članova koje bih voleo da vidim na okupu, a to su sole, norexan, becks, csi, i izvinjavam se svima koje nisam spomenuo a sa kojima sam za ovo vreme izgradio lepu saradnju.
Naravno, nadam se da će pojaviti i moj kolega urednik stranice Prigradski prevoz Beograd Uroš Đura Tomić i mnogi drugi...
 
Vreme je da se odluci tj napravi presek ankete.

Okup ce na osnovu rezutata ankete biti u subotu 26. decembra, u 17h u restoranu Sumatovac.

Nadam se da ce i deo forumasa koji su bili za nedelju naci vremena i mogucnosti da se vidimo.
 
Vrh