Šta je novo?

Beograd na "Monopolu sveta"

KiD

Administrator
Učlanjen(a)
16.12.2006.
Poruke
2.117
Pohvaljen
128
Lokacija
Beograd
Evo vec neko vreme traje kampanja da se onlajn izglasa 20 gradova koji ce uci na novi Monopol sveta. Ja sam to tada kad je krenulo posetio i video da je Beograd nominovan ali da je na nekom 40-om mestu pa sam skoro i zaboravio na tu akciju. Evo danas su to pomenuli u novinama i ja sam opet otisao na taj sajt, medjutim sad me je sacekalo prijatno iznenadjenje!!!! U medjuvremenu dosta je ljudi glasalo za Beograd i on je dospeo na 22. mesto!!!!
Glasanje traje do 29-og Februara, a Beogradu treba samo jos malo pa da upadne na tablu.

Evo ga link www.monopoly.com

Ide mala i jednostavna registracija da biste mogli da glasate, zatim na desnoj strani nadjite Beograd izaberite ga i uvrstite u svoj izbor. Kad je vec doslo ovako blizu da svi jos malo poguramo ;)
 
Ja glasam svaki dan sa 4 e-mail adrese:)
Inace mozete da glasate svaki dan po jedanput,tako dai skoristite priliku:))))
 
inace ladno smo 22;))) kada sam ja poceo da glasam bili smo negde oko 50og mesta.....ajde glasajte SVI BRE:))) i to po vise puta;)) jasno!:))) i to btw gledajte za kojih 10 gradova cete glasati, tj nemojte glasati za one koji su ispred nas glasajte za neke losije kotirane gradove (Rigu, Talin, Zagreb, Ljubljanu itd..)


p.s. takodje sam na myspace-u poceo kampanju za glasanje zajedno sa par ljudi... uspecemoooo:lol:
 
^^^^ Sa pravom metodologijom novi cilj moze da bude, ne da Beograd udje na tablu nego i da uleti u ono skupo drustvo :lol:
 
hahahah pa dobro bas "Zenevski Trg" tesko da ce da postane;))...... samo da ne bude Apeninski ili Balkanski put :p


Jeeeeeeeeeeej we're number 19 :kk: usli smo!!!
 
18 . mesto :cool: cool...
Ja svaki dan glasam sa 5 (specijalno za to napravljeih) e-mail adresa!!!
:D
 
haahah bravo bravo dusane:)) samo nastavimo tako...... da se vinemo u nebesa :)
 
Moramo da osvojimo CRVENO, sto je sigurno, sigurno je! :cool:

ps1: Otvorite jos koji mail za glasanje... I obavestite ljude oko sebe, mnogi ni neznaju!
Ipak je ovo najmanje sto mozemo da ucinimo, a bilo bi lepo da se BG zadrzi u top20 ;)

ps2: Glasajte svaki dan! :kk:
 
hahaha pa dobro, znas kako, ja cu da pokusam, evo vec na myspace-u ima par ljudi koji to rade, isto tako i na facebooku se shiri prica.... :D
 
evo vec smo 15-ti i nezadrzivo grabimo ka vrhu. Cilj: Montreal ;)
 
Ja sam na svojih 7 dobio mejl za potvrdu odmah nakon registracije!
 
Na ovom sajtu www.spam.la mozete se "registrovati"...
Mozete koristiti bilo koju adrese bilosta@spam.la, bez ikakvog registrovanja...(bez sifri...) :cool:
Vec sam glasao 20x na ove adrese... Vrlo jednostavno.... ;)
ps: ala smo kvarni... :D
 
Ajde jos malo da se potrudimo pa onda da kupujemo "Beogradsku aveniju" umesto "Azurne obale" :))
 
Super ! Glasao sam pre mesec dana ali nisam znao da se moze svaki dan po jedan put. Hvala na INFO !!! Prosledio sam informacije svim prijateljima i poznanicima !!!

;)
 
a inace, sada smo dvanaesti;) u grupi sa Kijevom i Rigom hahahahah do jaja..... Ta grupa ce se zvati EX Ussr zona
 
N° 11 !!!!! IIIIdemoooooo !!!!! Samo tako . Jos 1 pa smo u Top 10 !!!
:)



:grand: Glasajte svaki dan !!!:dil:
 
Vrh