Šta je novo?

EURO 2008

dragan

Professional
Učlanjen(a)
09.12.2006.
Poruke
12.325
Pohvaljen
5.354
Lokacija
Fruška gora
OGROMNA BOL U HRVATSKOM TABORU

'Ovo će nas proganjati cijeli život, plakat ćemo, ali vratit ćemo se jači'
Iako je 'izbornik svih izbornika' briljantno vodio momčad i u kvalifikacijama i u prve
tri utakmice, ne možemo se oteti dojmu da je sinoć ipak malo zabrljao. Igrači slomljeni.

ceo text : http://www.sportskenovosti.hr/index.php … ak_id=1372

a5659f0eef.jpg


^^^^ ... tešio ih i sudija?! .. a, po kojem to pravilu UEFA :)
 
Jbg, stvarno nisu imali srece... Tako je to sa penalima... A zasto ce biti flasa i paradajza u ZG? Cetvrtfinale je uspeh, da smo mi dostigli cetvrtfinale, novine bi bile pune slavopojki o "jos jednom uspehu naseg fudbala", "uspehu uprkos pokvarenim sudijama"...
Ah da, nismo se ni kvalifikovali, pa smo mirni... :p
 
vrachar":1rbksxko je napisao(la):
Ma i bolje je sto nas nema tamo. Popili bi petardu kao i obicno.
ustvari ne, igrali bi smo u četvrtfinalu protiv turaka, zabili gol u 119oj minuti produžetaka a onda bi primili 3 gola u narednih 90tak sekundi - mnogo gore nego ikakva petarda. :p
 
Таман би ова Беобилд дијаспора у Немачкој могла да нам преноси атмосферу пред полуфинале. Верујем да ће вам бити занимљиво у земљи ових дана. :)
 
Влада":2kn2ztoo je napisao(la):
Таман би ова Беобилд дијаспора у Немачкој могла да нам преноси атмосферу пред полуфинале. Верујем да ће вам бити занимљиво у земљи ових дана. :)
Ukratko juče su svi slavili, i turci pošto su u polufinalu a i nemci pošto će otići u finale :laugh:

Pored mene, 500m je turski kraj, sviralo se cele noći :kafa:
 
Cujem da je u Mostaru sinoc bilo vrooooche. Da nisu proglasili vanredno stanje, verovatno bi pala krv...
 
Ajd što su svirali, ali radili su još neke stvari :

Turski hakeri napali hrvatski sajt
Turski hakeri su "napali" internet stranice hrvatskog ministarstva spoljnih poslova i evropskih integracija
za vreme utakmice Evropskog prvenstva u fudbalu između njihove reprezentacije i Hrvatske.
Kako su javili su hrvatski mediji, hakeri su tokom prvog poluvremena zamenili sadržaj naslovne internet
stranice Ministarstva i na nju ubacili tursku zastavu.

Portparol Ministarstva Mario Dragun izjavio je da se radilo o četvrtom ili petom pokušaju turskih hakera
poslednjih dana, a ovaj tokom utakmice u petak uveče je bio prvi uspešan.
Hrvatsko ministarstvo spoljnih poslova je privremeno isključilo server kako bi svoju stranicu vratio u
ispravan oblik i podigao njenu sigurnost, a očekuje se da će sajt proraditi u toku vikenda.
http://www.b92.net/sport/euro2008/vesti.php?nav_id=304924
.........................................................................................................

rusile9.jpg


Ovi ruski klinci, jedna od najmlađih reprezentacija, igraju tako 'lako' i bez respekta
prema izvikanim evropskim vličinama, pa su za mene prijatno iznenađenje.
 
"Мајчица" заиста сјајно игра, Аршавин је чудо, а овај Хидинк изгледа баш од свега уме да направи пристојну питу :)
 
Dajte pare iz onog *ebenog NIP-a da angazujemo Hidinka! :)
 
KimIlSin":18qwfeb4 je napisao(la):
Jbg, stvarno nisu imali srece... Tako je to sa penalima... A zasto ce biti flasa i paradajza u ZG? Cetvrtfinale je uspeh, da smo mi dostigli cetvrtfinale, novine bi bile pune slavopojki o "jos jednom uspehu naseg fudbala", "uspehu uprkos pokvarenim sudijama"...
Ah da, nismo se ni kvalifikovali, pa smo mirni... :p
mislim da se nas narod samo zadovoljava prvim mesto, a sve ostalo se (naravno pogresno) pljuje... pa makar to bilo i cetvrtfinale... a hrvati su isti, samo sto oce da ispadnu fini...a i sje*******ali su ih najgore...to ti je losha karma :)

a i turci imaju alaha, a ovi samo katolickog boga, koji je verovatno u tom trenutku bio kod neke djavolice , pio buweiser i gledao podvezice...
 
Steva":3gkb1dn5 je napisao(la):
..kakvo mučenje večeras...
Jbt. zaspao sam u nastavcima. :)
Sad sam tek video rezultat mučenja lopte, gledaoca i živaca.

Ima da zgazimo ove/ovakve špance. ... mi rusi. :)
 
Ja uopšte nisam bio impresioniran rusima. Ljudima je jedina taktika da trče kao besni po terenu i pucaju četrdesetak puta na gol u nadi da će jedna po zakonu verovatnoće da uđe. Muče loptu i igru. Nije mi jasno kako su pobedili Holandiju.

btw. Ja sam užasno loš prognozer, navijao sam za portugalce, prošli nemci; navijao za hrvate, prošli turci. Tri prvoplasirane ekipe su ispale. Jedino me španci nisu izdali i zahvalan sam im na tome jer ona italijanska gerijatrija ide kući. :D

Hajde da dam još jednu prognozu (nadamo se dobru ;)), finale Nemačka - Španija. Pored ovakvih francuza i rumuna čak i mi imamo šanse da odemo u Južnu Afriku.
 
Vrh