Šta je novo?

Autoput ili Bulevar ? - Zastitni pojas

dradan

Novice
Učlanjen(a)
19.11.2009.
Poruke
6
Pohvaljen
0
Imam plac 950m od "lakat krivine" na autoputu BG-NS ,prica se da taj deo sve do Batajnice vise nije upisan (ili nece biti) kao autoput BG-NS vec da je on BULEVAR? Tamo se kao i na mnogim mestima kopa vodovod,EDB stavlja bandere bez nekog striktnog rasporeda ect. sve u svemu izgleda jezivo.ZANIMA ME BILO KAKVA INFORMACIJA u vezi za ovim potezom.
ps. Na koliko metara od puta smem da stavim ogadu.Sada je na 18m i svi su prisli autoputu samo ja drzim ogradu na starom mestu i cekam da mi taj deo otme neko jednog jutra :)
 
То се никад није ни водило као аутопут (где си видео аутопут са семафорима? :) ), а то што га тако зову то је друго. Што се осталог тиче, не могу ти помоћи, ако неко други зна нешто о томе.
 
Hvala na odgovru.Sada ima 5-6 semafora do Batajnice ukljucujuci i dva nova do sketanja za Zemun polje.
Potpuno sam isfrustriran ponasanjem komsija,novih gazda,pridoslica i nekog polusveta a o ponsanju korumpiranih spodoba iz Opstine Zemun,EDB-a ... maaaa
 
Dradan, kao što je Kojot rekao, taj deo puta nije autoput već gradska saobraćajnica, ako se ne varam, stručni naziv joj je T-6
 
Т-6 је од Кванташа до лакта, а од лакта се звао Булевар Лењина, не знам да ли је сад Михајла Пупина или скроз други назив.
 
Hvala Vam ali da se razumemo.
Bulevar Lenjina ili Mihajla Pupina je ulica na Novom Beogradu od raskrsnice Dzona Kenedija do raskrsnice Milentija Popovica.Razumljivo je da isti naziv moze da bude i u Opstini Zemun na potezu od "lakat krivine" do npr Zemun polja ali mi je ta koincidencija sa starim nazivom pa zatim zamenom suvise velika !?
 
To nije autoput, ALI ZVANIČAN NAZIV te saobraćajnice glasi: Autoput Beograd - Novi Sad. (?!?!?!?!)
 
Ау, богте, са називом још луђе него што је било... :shok:

Иначе, колико знам, Булевар Лењина (Лењина, причам о времену кад се тако звао) био је предвиђен од Ушћа па до Батајнице. Пролазио би кроз Електронску индустрију и ишао трасом Вртларске и Угриновачке. (Осим тога, било је предвиђено и да Првомајска излази на Т-6, као и Будући јужни булевар - отуд оне раскрснице без улица). Од тога се, чини ми се, ако добро видех ГУП, није одустало, само што су то, значи, сад поделили, ваљда зато што схватају да у догледно време од тог спајања неће бити ништа.
 
Vrh