Obnova ulica, Beograd put...

Razvoj gradske infrastrukture, rekonstrukcija ulica, gradnja novih bulevara i slične teme

Moderator: Igor

Zezeljko
Intermediate
Pridružio se: Uto Jun 05, 2012 7:53 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 243
Pohvalio: 562

Re: RE: Re: Obnova ulica, Beograd put...

Postod Zezeljko » Sre Okt 09, 2019 11:05 pm

Vračarac napisao:Rupe su od automobila koji se masovno penju na trotoar u onom delu kod holidej inna je bukvalno parking postao. Ebe se ljudima za granit, samo penji makinu gde god vidis slobodno.
Da sam direktor parking servisa naredio bi da nose tu 24h
Ove rupe gore na trotoaru su od gospode koja je pravila temelj za Huawei kamere, stručnjaci su odlično vratili u pređašnje stanje.

Inače ovi temelji rastu ko pečurke posle kiše, na svakom koraku ih ima.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
Pohvale za post: 1
kopte3
Korisnikov avatar
Intermediate
Pridružio se: Sre Nov 16, 2011 12:07 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 521
Pohvalio: 296

Re: Obnova ulica, Beograd put...

Postod kopte3 » Čet Okt 10, 2019 1:01 pm

solecar » 07 Oct 2019 04:19 pm napisao:
kopte3 » Pon Okt 07, 2019 2:48 pm napisao:
solecar » 06 Oct 2019 06:48 pm napisao:Pre neke dve nedelje sam tuda prolazio prvi put u životu i čitav taj kraj izgleda kao da nije u sklopu Banjice. Izgledao kao mesto za sebe.

Pa i nije u sklopu Banjice, ona krece od stare okretnice trole.

Potez od Diplomatske kolonije do Veljka Lukića Kurjaka , oivičen Neznanog junaka , se vodi kao Banjica. Čitao sam negde o tome.

Sve sto si naveo je deo Dedinja:
Насеље Дедиње се простире на падинама Топчидерског брда јужно од данашњих улица Теодора Драјзера и Љутице Богдана према Бањици, западно од Бањичке шуме и источно од долине Топчидерске реке. Последњих деценија се појам Дедиња проширио на север све до Сењака, Мостара и Прокопа, обухватајући улице Ужичка и Толстојева, које нису биле део првобитног насеља.

Vise na https://sr.wikipedia.org/wiki/Дедиње.

Povratak na “Bulevari, ulice i ostala gradska infrastruktura”