Šta je novo?

Air Serbia

[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=567989#p567989:2n3o4okc je napisao(la):
Kartograf » Pon Sep 17, 2018 8:08 am[/url]":2n3o4okc]Čemu međusletanje?
Dopuna goriva .
 
kako nema logike, A319 ne moze da dobaci do PEK koliko god ga napunili u BEG zaboga

map.gif
 
Hmmm... pa mogao bi da dobaci A319 LR :)

Peking je od Beograda udaljen 7.415km
The A319LR is the longer-range version of the A319. The typical range of the A319LR is increased up to 4,500 nautical miles (8,300 km) compared to the standard A319. Qatar Airways was the launch customer, receiving two A319-100LRs,[29] PrivatAir received two A319LRs in 2003,[30] and Eurofly acquired two in 2005
 
таман ће овиме оправдати субвенције. сада, Ер Србија може да каже да је паре добила на име услуга превоза државника
 
Hajde da se sad neko požali na udobnost sedista kad su oni mogli u Peking možemo i mi 2-3 sata izdržat po "lokalu ".
 
Ko kaze da nisu izvukli par redova sedista, svaki drugi u prvih 10 redova npr, i dobili dosta vise mesta? To je sat vremena posla u tehnici!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Mogu da vade koliko hoce opet ostaju ista sedista sto se udobnosti tice.Bilo je vremena imo je samo jutarnji let za Amsterdam pre puta u Peking.Ne znam idu li novinari sa njim ili u svojoj reziji ali gledam tv sve nase kuce su tamo .I sve deluje da je avion bio solidno popunjen .
 
Dupli trošak. Kad je išao u Peking, sleteo je već u Kazahstan.
 
Znaci izlgeda da su se bas zeznuli zestoko. Letim u januaru za Ameriku, svakako cu imati obrok koji postoji na prekookeanskom letu al javljam detalje.
 
Iskreno, koliko god bio besan zbog načina na koji država restrukturira preduzeća, voleo bih da se "Er Srbija" oporavi.
 
loyola":3kev46f8 je napisao(la):
Znaci izlgeda da su se bas zeznuli zestoko. Letim u januaru za Ameriku, svakako cu imati obrok koji postoji na prekookeanskom letu al javljam detalje.
Naravno da su se zeznuli.
Sendvic od dva tosta i snite sunkarice i casa vode ili soka.
Eventualno kafa!
Kolika je nabavna cena tako neceg?
200din, verovatno, dakle ni 2€.


Sent from my HTC Desire 526G dual sim using Tapatalk
 
Da li je neko leteo sa ATR72? Zanimaju me neke stvari u vezi prtljaga. Imam samo rucni prtljag, a vidim na sajtu da stoji da uz to, u kabinu moze da se unese i neki mali prtljag, ranac, torba ili sta god, do odredjene tezine. Isto tako sam video da za ATR72 rucni prtljag se ne unosi u kabinu, nego ide u trup aviona, ili kako se vec zove taj deo. Pa me sad zanimaju sledece stvari: kada uradim online check-in, direktno idem na pasosku kontrolu? Sta i kako sa prtljagom, gde se predaje? Da li kao taj dodatni prtljag mogu da nosim one male ranceve/torbe za patike, posto mi je to najprakticnije? Kako se preuzima prtljag nakon sletanja? Let nije uskoro, ali bih hteo sada da se informisem, kako bih isplanirao koje i kakve torbe da nosim i slicno.
 
Odes na gejt, sidjes na autobus, odveze te bus do aviona, ispred na kolica ostavis kofer, upakuju u avion, stignes na destinaciju, cim si izasao iz aviona ceka te kofer na kolicima ili na zemlji i to je to.

Mozes da nosis bilo sta sto moze da se gurne ispod sedista.
 
Нисам баш у току шта се дешава са авио-превозником, али зар није било помпезно обећање кад је Етихад преузео да ће се купити нови Ербас авиони?
Да ли је од тада уопште купљен бар један нов Ербас или Боинг авион?
:kafa:
 
Vrh