Šta je novo?

Cena karte od Beograda do Grocke

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Sokak

Novice
Učlanjen(a)
13.05.2015.
Poruke
10
Pohvaljen
0
Jel zna neko koliko košta cena karte od centra Beograda do Grocke? Imam BusPlus karticu. Da li može sa njom da se ide do Grocke i u koju kategoriju Grocka spada? Skoro sam došao u BG, pa nisam baš upućen u sve detalje.
 
Cena karte je 89 dinara, i možeš koristiti liniju 302 koja polazi iz Ustaničke ulice, ili liniju 468 koja polazi sa Lastine stanice u Beogradu, ili liniju 351 koja polazi sa Šumica. Cena karte je ista u svim linijama, a redovi vožnje u linkovima.
 
Koliko treba vremena od centra BG do Grocke? Znam da te karte od 89 din važe 90 min. Da li treba da čekiram kartu u svakom busu u koji udjem i da li će u svakom busu skinuti 89 din ili samo kad istekne 90 min?
 
Potrebno je oko 45-50 minuta i ako presedaš na više linija, u svakom busu čekiraš kartu, i ne naplaćuje se dodatnih 89 dinara. Moja preporuka je da koristiš liniju 351 sa Šumica jer se njom najbrže stiže, i siđeš na stanici "Šumadinska".
 
Ako kreće iz centra valjda mi je bolje 468 sa lastine nego dase maltretira do šumica da vata 351.

Послато са D6503 уз помоћ Тапатока
 
Jeste 468 najbolja moguća varijanta, ali ima polazak samo u 08:30 i samo radnim danom. Ako mu to vreme odgovara, to je svakako najbolja varijanta ko ide iz centra.
 
који је то идиотизам. цела једна линија због једног јединог поласка, и то само радним данима
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh