Šta je novo?

GDS Petica Kompleks u Bloku 63

102562197948883738673351.jpg

103962987948883705340028.jpg
 
Jel se zna kada će početi useljenje, rok za zavrsetak im je bio do Nove godine. Sad su baš usporili sa radovima :?
 
Zadnji rok koji se pominjao je februar 2015, mada čisto sumnjam :(
 
Možda do kraja februara, ali teško. Sad sam prošao pored gradilišta ima dosta radnika uglavnom rade na sredjivanju lokala.
 
Гледам јуче, веома ружно изгледају плоче, или шта је већ, на балконима. Као да се ухватио каменац на њима. Не свиђа ми се!
 
nbgcity":9acx8kac je napisao(la):
Možda do kraja februara, ali teško. Sad sam prošao pored gradilišta ima dosta radnika uglavnom rade na sredjivanju lokala.
Novi rok im je mart 2015
izvor:cbre.rs
 
Zašto je neko dozvolio gradnju sa crnom (tamnom) fasadom? To neko hoće da deprimira okolno stanovništvo? Zna se da se najbolje prodaju stanovi sa svetlom ili sređenom fasadom.

Voleo bi da znam koja im je ciljna grupa ovim investitorima ili je ovo samo još jedan oblik monopola u gradnji, pa ako ti se ne sviđa ne moraš da kupiš. Nameću tamne boje, pokušaj Francuske imitacije, ali slabo im to ide. Treba da se ugledamo na Grčke fasade to je u većini belo što zbog klime što zbog boljeg raspoloženja i njihove tradicije.

U ostalom i okolne zgrade su većinom bele fasade shvatili su tada da treba farbati fasade u svetle boje, a ne da ostave neofarbano kao u prvim zgradama bloka 61, "Brutal beton". Vidi se kako su vremeno evoluirali u svetle boje da bi mi danas gledali ovo čudo na mestu predviđenom za npr. garažu ili neki javni objekat u tom delu grada. :)
 
I ove zgrade će malo da "belnu" bar po renderu :roll: :
642658625790970982628105.jpg

149962486257891043161436.jpg
 
Trebali su da obrnu boje, sivo da bude dole, a belo da bude gore.
 
milos.tro":3ku7yqss je napisao(la):
nbgcity":3ku7yqss je napisao(la):
Možda do kraja februara, ali teško. Sad sam prošao pored gradilišta ima dosta radnika uglavnom rade na sredjivanju lokala.
Novi rok im je mart 2015
izvor:cbre.rs

Oni kao da ne znaju kad će završiti pa stalno pomeraju rok za mesec dana :shock:
 
Mali "update" Nema ništa od završetka u martu, radovi napreduju brzinom povredjenog puža :D
 
Na gradilištu po nekoliko radnika (doduše rade i vikendom),sporo to ide, stalno pomeraju i probijaju rokove te kraj prošle godine, te januar,februar,mart....
 
Глупо им ово са овим косим зидовима на терасама ваљда ће побости неку шипку да буде права једнака ограда
 
Vrh