Happy TV kompleks (Tvornička Zemun "Obuća Beograd")

Teme o pojedinačnim projektima koji se nalaze u izgradnji

Moderator: Igor

mekbejn
Korisnikov avatar
Advanced
Pridružio se: Uto Jul 13, 2010 9:01 am
Kontakt:
Pohvaljen: 1471
Pohvalio: 5417

Postod mekbejn » Čet Jul 07, 2011 10:37 am

Novi šou „Maldivi - više od igre“ počinje 9. jula na Hepi televiziji

Spremite se za zabavu.
Novi rijaliti „Maldivi - više od igre“ startuje u subotu 9. jula, a trajaće do 8. oktobra. Svečano otvaranje održaće se u petak veče, kada će biti predstavljeni timovi iz 16 gradova sa po šest takmičara. U septembru se očekuje da im se pridruže i VIP takmičari, koji će se dalje ravnopravno nadmetati za glavnu nagradu od 50.000 evra, koju će odneti najbolji pojedinac.

Pobednički tim će za svoj grad osvojiti 10.000 evra, a taj novac se mora uložiti u rekonstrukciju nekog sportskog objekta ili za održavanje sportske manifestacije u tom gradu. Voditeljski dvojac Tijana Dapčević i Boda Ninković su spremni za novu letnju zabavu na Hepi televiziji

Ono uopšte ne izgleda kao da je gotovo, postaviću neke slike ovih dana... Uopšte nije hala u pitanju, nego neko otvoreno bazenče, zid, i neka kao kućica sa slamom - tuga.
Wile E. Coyote
Korisnikov avatar
Advanced
Pridružio se: Sre Jul 15, 2009 6:31 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 7
Pohvalio: 0

Postod Wile E. Coyote » Čet Jul 07, 2011 12:36 pm

Страшно. Уништили су могућност да овај део Земуна продише и да се не стварају чепови у Александра Дубчека, Николаја Островског, 22. октобра и Вртларској. :bash:

Али не, Земун су намерили да се угуши саобраћајем. Прво Кинески мост и транзит из Баната, а затим допуштање да се ово сагради уместо да се реши проблем у овом крају једном за свагда.
Homer Jay: "Ko želi dostojanstvo, neka emigrira, ovo je zemlja za mazohiste... a ja sam jedan od njih."
Goldstein: "Što se nisi registrovao kao Њиле?"
mastercat: "93 strane o metrou bog te mazo, a od metroa ni milimetar"
GOJE: "Naši saobraćajni mozgovi najviše na svetu vole dve stvari: 1. SEMAFOR 2. 60km/h"
JohnyBgood
Advanced
Pridružio se: Pon Apr 26, 2010 8:21 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 28
Pohvalio: 67

Postod JohnyBgood » Čet Jul 07, 2011 6:17 pm

Wile E. Coyote napisao:Страшно. Уништили су могућност да овај део Земуна продише и да се не стварају чепови у Александра Дубчека, Николаја Островског, 22. октобра и Вртларској. :bash:

Али не, Земун су намерили да се угуши саобраћајем. Прво Кинески мост и транзит из Баната, а затим допуштање да се ово сагради уместо да се реши проблем у овом крају једном за свагда.

Nasa posla, u parcelu na kojoj se nesto gradi se masa njih lako ugradi za razne dozvole i prikljucke ali je zato ulica javna povrsina na kojoj malo ko zaradi ali SVIMA nama treba. I zna se sta onda dobije prednost.
mradulovic
Higher intermediate
Pridružio se: Uto Jun 08, 2010 4:46 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 916
Pohvalio: 160

Postod mradulovic » Čet Jul 07, 2011 8:02 pm

mene onaj objekat podseca na Berlinski ili zid koji razdvaja Palestinu od Izraela. Uzasno, uzasno...
fiskalni konzervativac - arhitektonski liberal
Wile E. Coyote
Korisnikov avatar
Advanced
Kontakt:

Postod Wile E. Coyote » Čet Jul 07, 2011 8:17 pm

JohnyBgood napisao:
Wile E. Coyote napisao:Страшно. Уништили су могућност да овај део Земуна продише и да се не стварају чепови у Александра Дубчека, Николаја Островског, 22. октобра и Вртларској. :bash:

Nasa posla, u parcelu na kojoj se nesto gradi se masa njih lako ugradi za razne dozvole i prikljucke ali je zato ulica javna povrsina na kojoj malo ko zaradi ali SVIMA nama treba. I zna se sta onda dobije prednost.

Мало ко, али тих мало се много уграде. Нарочито што се објекат сагради, а улица се асфалтира, па се после поставља водовод, па канализација, па струја, па телефон, па кабловска, па онда мора да се поново асфалтира, јер је искрпљена, па онда пукне цев или кабл, па...
Homer Jay: "Ko želi dostojanstvo, neka emigrira, ovo je zemlja za mazohiste... a ja sam jedan od njih."
GOJE: "Naši saobraćajni mozgovi najviše na svetu vole dve stvari: 1. SEMAFOR 2. 60km/h"
vucko
Korisnikov avatar
Professional
Pridružio se: Ned Apr 20, 2008 1:42 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 2332
Pohvalio: 425

Postod vucko » Čet Jul 07, 2011 8:59 pm

mradulovic napisao:mene onaj objekat podseca na Berlinski ili zid koji razdvaja Palestinu od Izraela. Uzasno, uzasno...

Ili normalne od nenormalnih,sami zakljucite ko je normalan,oni izmedju tih zidova ili oni napolju :P
"Kad će taj metro? Mnogi Beograđani su već odavno pod zemljom i čekaju."
Wile E. Coyote
Korisnikov avatar
Advanced
Kontakt:

Postod Wile E. Coyote » Čet Jul 07, 2011 9:50 pm

vucko napisao:
mradulovic napisao:mene onaj objekat podseca na Berlinski ili zid koji razdvaja Palestinu od Izraela. Uzasno, uzasno...

Ili normalne od nenormalnih,sami zakljucite ko je normalan,oni izmedju tih zidova ili oni napolju :P

Уствари, највише подсећа на Зид плача, зато што једино можемо да плачемо што је пропуштена прилика да се овај део града растерети.
stf
Korisnikov avatar
Professional
Pridružio se: Pet Jan 22, 2010 4:33 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 9940
Pohvalio: 2260

Postod stf » Čet Jul 07, 2011 10:11 pm

Па добро, ништа није вечно, уз добру експропијацију, ништа није немогуће.

Кад ови у Дубаију руше двадесетоспратницу, можемо и ми ово легло ужаса. Поготово што ће и ријалити формату доћи крај, кад тад.
Trenutno ne gledamo dovoljno daleko u buducnost ... treba gledati mnogo dalje ....da bi buducnost sto pre postala sadasnjost !!!
Wile E. Coyote
Korisnikov avatar
Advanced
Kontakt:

Postod Wile E. Coyote » Čet Jul 07, 2011 10:42 pm

Знајући наше прилике (нарочито у Земуну, где се све оно што је привремено има сматрати сталним), тешко да ће се то уклонити.

А где си ти отишао, поредиш нас са Дубаијем... Који си ти оптимиста... Они руше двадесетоспратницу, а ми бисмо откинули за којом...
stf
Korisnikov avatar
Professional
Kontakt:

Postod stf » Čet Jul 07, 2011 10:51 pm

Па поређење је на месту, јер је однос исти:

Они руше двадесетоспратницу
Ми рушимо хангар (у хипотетичком времену)
:D
Trenutno ne gledamo dovoljno daleko u buducnost ... treba gledati mnogo dalje ....da bi buducnost sto pre postala sadasnjost !!!
Wile E. Coyote
Korisnikov avatar
Advanced
Kontakt:

Postod Wile E. Coyote » Čet Jul 07, 2011 11:04 pm

А шта дижу на том месту? Аутопут? Тек онда би поређење било на месту. :D
mekbejn
Korisnikov avatar
Advanced
Pridružio se: Uto Jul 13, 2010 9:01 am
Kontakt:
Pohvaljen: 1471
Pohvalio: 5417

Postod mekbejn » Pet Jul 08, 2011 9:08 am

Na tom mestu je, koliko ja znam, bio planiran depo za metro. Ovo uzmite sa rezervom, to sam ovde na forumu pročitao, čak je bila diskusija gde tu uopšte ima mesta. Uglavnom, ne samo da ne poboljšava situaciju u kraju, već je daleko kvari (u svakom smislu - saobraćajnom, kulturološkom...)
Wile E. Coyote
Korisnikov avatar
Advanced
Kontakt:

Postod Wile E. Coyote » Pet Jul 08, 2011 9:33 am

Мислио сам на ово што СТФ каже за Дубаи.

А зар није депо за метро био предвиђен на месту рупе где је некад била железничка станица Земун?
stf
Korisnikov avatar
Professional
Kontakt:

Postod stf » Pet Jul 08, 2011 9:33 am

Wile E. Coyote napisao:А шта дижу на том месту? Аутопут? Тек онда би поређење било на месту. :D

E, сад си ми доскочио.....они дижу још вишу зграду! :lol:
Wile E. Coyote
Korisnikov avatar
Advanced
Kontakt:

Postod Wile E. Coyote » Pet Jul 08, 2011 10:20 am

Аха, онда кад сруше (хипотетички) ово срање, онда би ту требало да никне плеК од 4 спрата :lol:

Страну на шалу :D , мислим да је ово запечатило наду да ће се нешто учинити по питању регулисања хаоса у овом крају.

Povratak na “Projekti u izgradnji”