Sunnyville Višnjička Banja [stambeni kompleks]

Teme o pojedinačnim projektima koji se nalaze u izgradnji

Moderator: Igor

gospodarvremena
Beginner
Pridružio se: Pet Jun 02, 2017 2:09 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 116
Pohvalio: 8

Re: Sunnyville Višnjička Banja [stambeni kompleks]

Postod gospodarvremena » Sre Avg 14, 2019 3:14 pm

Ovo je poslednji prezentovan render.
Šta će se sada raditi, ne mogu da pretpostavim.
Ono što znam je da nam je u naselju očajnički potreban veći market.
Prikačeni fajlovi
9A29FE91-4533-4DA2-8B2F-8627C734F971.jpeg
Pohvale za post: 2
Svetska Putnica
Beginner
Pridružio se: Pon Okt 02, 2017 3:55 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 21
Pohvalio: 79

Postod Svetska Putnica » Sre Avg 14, 2019 3:26 pm

100% se slažem za prodavnicu.
Dodala bih jos i redovno pranje ulice jer gradiliste pravi nered i cini da se osecamo kao gradjani drugog reda.
M86
Novice
Pridružio se: Pon Jul 24, 2017 12:33 am
Kontakt:
Pohvaljen: 12
Pohvalio: 3

Postod M86 » Sre Avg 14, 2019 4:39 pm

Da li je neka od ovih renderovanih zgrada sa donje strane puta mozda vrtic ili skola ? Hoce li biti toga tamo ?
Marcus Lupus
Intermediate
Pridružio se: Pon Jan 04, 2010 5:16 am
Kontakt:
Pohvaljen: 173
Pohvalio: 328

Postod Marcus Lupus » Sre Avg 14, 2019 4:56 pm

Ovaj privatni investitor je težak **** kom treba sudiditi za izazivanje opšte opasnosti ili slično. Ne daj bože nekog požara ilo zemljotresa da izbije u ovom projektovanom naselju, ili u već izgrađenom delu, ima da završe leševi popakovani ko onomad u Atini.

Gesendet von meinem SM-G850F mit Tapatalk
Pohvale za post: 1
Svetska Putnica
Beginner
Kontakt:

Postod Svetska Putnica » Sre Avg 14, 2019 5:08 pm

@marcus lupus
Zbog cega tako mislite?
mapet
Novice
Pridružio se: Čet Jul 11, 2019 7:24 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 2
Pohvalio: 6

Postod mapet » Sre Avg 14, 2019 6:03 pm

Goxy63 nisi mi trn u oku ni ti ni tvoje misljenje! Ja sam kupila stan pre 10 dana u zgradama privatnika i ja sam licno zadovoljna! Prijatan dan zelim!
vmaša
Novice
Pridružio se: Ned Apr 21, 2019 5:36 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 0
Pohvalio: 0

Postod vmaša » Čet Avg 15, 2019 4:46 pm

Da li dobijate informacije od privatnika o rokovima za useljenje u zgradu B?Sta mislite da li je realno da bude do kraja godine?
Iz iksa u korpu
Novice
Pridružio se: Ned Apr 08, 2018 10:58 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 4
Pohvalio: 0

Postod Iz iksa u korpu » Čet Avg 15, 2019 8:11 pm

20190815_194240.jpg
Zar ovo ne vredi?
Pohvale za post: 4
ja sam
Novice
Pridružio se: Uto Maj 29, 2018 11:15 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 1
Pohvalio: 14

Postod ja sam » Čet Avg 15, 2019 8:57 pm

Da li cete imati takav pogled i kada se naprave zgrade ispod ?
Pohvale za post: 1
Svetska Putnica
Beginner
Kontakt:

Postod Svetska Putnica » Čet Avg 15, 2019 10:46 pm

Kako su krenuli prethodnih dana, zgrade ce ubrzo.
turbo_
Novice
Pridružio se: Pon Jul 17, 2017 3:32 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 17
Pohvalio: 2

Postod turbo_ » Pet Avg 16, 2019 9:20 am

ja sam » Čet Avg 15, 2019 8:57 pm napisao:Da li cete imati takav pogled i kada se naprave zgrade ispod ?

Pustite ljude da uzivaju i probajte malo da se opustite. Ne razumem potrebu da na bilo sta sto neko napise pozitivno neko mora da dodje sa svojim pokusajem da ga "udari u glavu" svojim komentarom. Pogled na zalaske sunca je fenomenalan i neka ga ima jedno leto sa svoje terase i dalje ce ostati fenomenalan. I ako bude zgrada ispred moci ce da se proseta par minuta i onda ce i dalje biti tu.
Pohvale za post: 4
gospodarvremena
Beginner
Kontakt:

Postod gospodarvremena » Pet Avg 16, 2019 2:36 pm

Po nezvaničnim informacijama, trenutno što se radi ispred zgrada je put koji će naselje povezati sa Mirijevskim bulevarom!
Pohvale za post: 2
Maslacak59
Novice
Pridružio se: Čet Jun 06, 2019 6:53 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 2
Pohvalio: 3

Postod Maslacak59 » Pet Avg 16, 2019 6:20 pm

turbo_ » Pet Avg 16, 2019 9:20 am napisao:
ja sam » Čet Avg 15, 2019 8:57 pm napisao:Da li cete imati takav pogled i kada se naprave zgrade ispod ?

Pustite ljude da uzivaju i probajte malo da se opustite. Ne razumem potrebu da na bilo sta sto neko napise pozitivno neko mora da dodje sa svojim pokusajem da ga "udari u glavu" svojim komentarom. Pogled na zalaske sunca je fenomenalan i neka ga ima jedno leto sa svoje terase i dalje ce ostati fenomenalan. I ako bude zgrada ispred moci ce da se proseta par minuta i onda ce i dalje biti tu.

Sve to stoji, ali skoro svi smo (bar ja) kupili ovde stan jer nam je obecana izgradnja vrtica, skole i zbog najvece prednosti naselja - zalaska Sunca. Posto je izgradnja ovih objekata diskutabilna, bar da nam ostane zalazak...
AndUp
Intermediate
Pridružio se: Pon Maj 08, 2017 6:56 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 55
Pohvalio: 44

Postod AndUp » Pet Avg 16, 2019 8:23 pm

gospodarvremena napisao:Po nezvaničnim informacijama, trenutno što se radi ispred zgrada je put koji će naselje povezati sa Mirijevskim bulevarom!

Ahahahhaha... dobar dobar

Sent from my iPhone using Tapatalk
gospodarvremena
Beginner
Kontakt:

Postod gospodarvremena » Pet Avg 16, 2019 9:57 pm

AndUp » Pet Avg 16, 2019 8:23 pm napisao:
gospodarvremena napisao:Po nezvaničnim informacijama, trenutno što se radi ispred zgrada je put koji će naselje povezati sa Mirijevskim bulevarom!

Ahahahhaha... dobar dobar

Sent from my iPhone using Tapatalk

Iskreno, ni meni nije baš realno u ovoj situaciji.
Pre bih rekao da je u pitanju ulica oko budućeg dela naselja. Ali opet izvor bi trebalo da bude "pouzdan".
Ovo je fotografija od danas slikana danas iz Mirijevskog bulevar. Druga fotografija je izvod iz pdr-a Višnjičko polje.
Prikačeni fajlovi
302811DC-9194-43DC-945D-A364416FD6BD.jpeg
F7ED4548-AB59-4D6F-AEC5-239A21A93108.jpeg
Pohvale za post: 3
Marcus Lupus
Intermediate
Kontakt:

Re: RE: Re: Sunnyville Višnjička Banja [stambeni kompleks]

Postod Marcus Lupus » Sub Avg 17, 2019 7:40 pm

Svetska Putnica napisao:@marcus lupus
Zbog cega tako mislite?

Primetićete da sve zgrade osim od ovog nazovi investitora imaju prolaze po svojoj sredini, i to na istoj koti (EP zgrade i braon zgrada kod Maksija), tako da ne morate obilaziti celu zgradu da bi prošli na njenu drugu stranu.
Međutim, našao se ovaj pametan da pravi zgrade-bedeme i tako spreči tu vrstu komunikacije.

Takođe je blamantno i za EP i za ovog drugara da nemaju komunikaciju između zgrada, nego morate izaći na glavnu ulicu da biste došli do susedne zgrade između npr. 3. EP zgrade i 1. Sunnyville zgrade.

Ne daj bože neke hitne evakuacije, sve zgrade moraju da se prazne komunikacijama jedva većim od pristupa nekoj privatnoj kući.

Ovako nešto je bilo nezamislivo pre 50 godina, a danas se dopušta i prodaje čak i kao neki luksuz po A blokovima itd.

Marcus Lupus
Intermediate
Kontakt:

Postod Marcus Lupus » Sub Avg 17, 2019 7:41 pm

Maslacak59 napisao:
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=649156#p649156]turbo_ » Pet Avg 16, 2019 9:20 am[/url] napisao:
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=649038#p649038]ja sam » Čet Avg 15, 2019 8:57 pm[/url] napisao:Da li cete imati takav pogled i kada se naprave zgrade ispod ?

Sve to stoji, ali skoro svi smo (bar ja) kupili ovde stan jer nam je obecana izgradnja vrtica, skole i zbog najvece prednosti naselja - zalaska Sunca. Posto je izgradnja ovih objekata diskutabilna, bar da nam ostane zalazak...

Svi ponekad ispadnemo naivni.

Svetska Putnica
Beginner
Kontakt:

Postod Svetska Putnica » Ned Avg 18, 2019 1:53 am

Marcus Lupus » Sub Avg 17, 2019 7:40 pm napisao:
Svetska Putnica napisao:@marcus lupus
Zbog cega tako mislite?

Primetićete da sve zgrade osim od ovog nazovi investitora imaju prolaze po svojoj sredini, i to na istoj koti (EP zgrade i braon zgrada kod Maksija), tako da ne morate obilaziti celu zgradu da bi prošli na njenu drugu stranu.
Međutim, našao se ovaj pametan da pravi zgrade-bedeme i tako spreči tu vrstu komunikacije.

Takođe je blamantno i za EP i za ovog drugara da nemaju komunikaciju između zgrada, nego morate izaći na glavnu ulicu da biste došli do susedne zgrade između npr. 3. EP zgrade i 1. Sunnyville zgrade.

Ne daj bože neke hitne evakuacije, sve zgrade moraju da se prazne komunikacijama jedva većim od pristupa nekoj privatnoj kući.

Ovako nešto je bilo nezamislivo pre 50 godina, a danas se dopušta i prodaje čak i kao neki luksuz po A blokovima itd.

Sto se tice prolaza na sredini zgrada izmedju dve lamele, mogu da kazem da zaista imaju prakticnu funkciju ali mislim da je privatnik zbog maksimizacije profita to izbegao. To je sigurnih 100 kvadrata koji se mogu prodati :)

A sto se tice veze izmedju objekata, mislim da su ovde investitori jasno podelili svoje imanje ne zeleci da imaju veze izmedju sebe. Po meni je kod nas (EP zgrade) poprilicno lepo reseno jer 3 zgrade imaju 3 pristupa na glavni put i realno dovoljno sirok pozarni put izmedju zgrada. Druga je stvar sto smo mi stanari takvi da nemamo para da kupimo garazno mesto (ili ne zelimo) i parkiramo na tom pozarnom putu i pravimo guzvu izmedju objekata (u ovu grupu ubrajam i sebe).

@gospodarvremena
Hvala Vam sto delite najpouzdanije informacije na ovoj temi.
Marcus Lupus
Intermediate
Kontakt:

Postod Marcus Lupus » Ned Avg 18, 2019 10:54 am

Jasno je meni što je on izbegao, ali to nije smelo da mu bude dopušteno.

Takođe, oni ne prave privatne kuće na svojoj dedovini, pa da svako tera do svoje međe kako mu se oće.
Jedino normalno bi bilo da postoji komunikacija makar s gornje strane zgrada sve do slanačkog puta.

Povratak na “Projekti u izgradnji”