Šta je novo?

Razni projekti

Planiraju da krenu sa radovima u septembru ove godine, gradiće se u dve faze. Prva ce obuhvatati Ferre rezidenciju sa zgradom pored, druga faza je ostatak.
Kompleks je odmah pored AirportCity- ja, nekih 10ak metara.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=525844#p525844:3dgsk2v4 je napisao(la):
Propeler » 18 Mar 2018 13:29[/url]":3dgsk2v4]Kad je reč o NBg-u, najljubaznije te molim da ne daješ ideje cecesionistima..... :laugh: . Ne d'o Bog da se tako nešto pokrene.

Свем оже да се направи лепо

Мада и НБГ је део Београда, кад тад ће постати и он воћна салата као остатак града :lol:
 
Bez_imena;146420057 je napisao(la):
Na mapi sam obelezio lokaciju SkyGarden-a.. Stavio sam i ostale najavljene projekte za taj deo grada.
I Zepter sprema jedan projekat za Blok 65 (pored Wellport) ali jos uvek nema konacnih rendera.

BGBG.png
Bez imena sa SSC
 
Оде Бранка Блек Роуз хехе
 
Konacno ovaj deo Novog Beograda, blok 65 sa okolinom, pocinje da se sredjuje odlicnim stvarima. Dok ne pocne seljenje IMTa ovo je pravi mali bum.
Od Ceptera ocekujem da krene sa visokogradnjom.
 
Mojne brines za nju pozvan si na otvaranje novog kluba milosa velikog 9
 
Inace cena stanova u zgradi iznad auto centra Stojanovic u bloku 45 je 1.700 € BEZ pdv.
U citavoj zgradi postoji jedan stan od 34kvm, jedan od 43 i svi ostali su od 65 kvadrata pa nagore. Stanovi od 65-82 kvadrata su svi dvosobni.
 
DjoleBG":39nv88kz je napisao(la):
Inace cena stanova u zgradi iznad auto centra Stojanovic u bloku 45 je 1.700 € BEZ pdv.
U citavoj zgradi postoji jedan stan od 34kvm, jedan od 43 i svi ostali su od 65 kvadrata pa nagore. Stanovi od 65-82 kvadrata su svi dvosobni.
Jel ima negde da se vidi to ili su to "insajderske informacije"?
 
a sta se desava sa onim praznim placevima tj placevima na kojoj su polu porusene kucice na slaviji tj na bulevaru oslobodjenja ex jna
 
Milos.Tro, jel ti radis u gradu, kad imas sve te rendere? Ili si mozda Alijas Sinisa Mali ili Milutin Folic? :) A mozda i Vesic?
 
Ovi turci kada bi u ovom roku napravili ovakav projekat, evo odmah bih prešao da dalje kupujem samo tursku odeću :)

Ali generalno ne vidim šansu da ovak onešto naprave, kakvih 155 MEUR projekat ove veličine na NBG. Koje bi cene morali da gađaju, a sede na Tošinom bunaru praktično, što nije neka ekstra lokacija. Doduše i Savada 3 ispade ima iste planove...

Kada gledam ove projekte i da imam toliko novca, pre bih gledao BNV (koji je ogavan zbog načina kako je nastao) nego ove projektiće u centru NBG. Generalno dugoročno gledano imaju veće šanse da im cene padnu, nego BNV i centralne gradske lokacije.
 
I meni se taj projekat čini pomalo ambiciozan za Beograd. Zanimljivo, je da se planira gomila lux kvadrata tu oko Airport city a zgrade će praktično biti zalepljene jedne za drugu.
 
Све је то део ко зна каквог плана тих елита, не би се без разлога толико трпали ту око старог аеродрома
 
Niste valjda ocekivali da ce ovaj deo NBGa ostati navek zapusten i ruralan, a produzetak je airporta, westa, okruzen UMPom, Tos. bunarom koji ce se prosiriti i sa Vojvodjanskom ciniti spojeni bulevar, mega rodom, A blokom, Savadom i odlicnom infrastrukturom? Ceo potez od UMPa pa do bloka 64 ima sjajan potencijal da postane zasebni poslovno stambeni deo Novog Beograda sto vec i jeste delimicno ali ce tek kompletnom izgradnjom dobiti ogroman znacaj. Ove zgrade i ova arhitektura koja je u najavi je sjajna stvar, to treba pozdraviti a ne biti sumnjnicav. Investitori sami najbolje znaju sta i gde im se isplati ili neisplati da grade to je njihov problem a mi treba da se radujemo sto ce jedan zapusten i zaboravljen deo grada zasijati u najboljem svetlu.
 
Ma to je super. Samo se nadam da će biti i nekog parka okolo a ne samo zgrada do zgrade a između parkinzi.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=526056#p526056:yfs6hrta je napisao(la):
SerbPacker » Mon Mar 19, 2018 10:20 am[/url]":yfs6hrta]
DjoleBG":yfs6hrta je napisao(la):
Inace cena stanova u zgradi iznad auto centra Stojanovic u bloku 45 je 1.700 € BEZ pdv.
U citavoj zgradi postoji jedan stan od 34kvm, jedan od 43 i svi ostali su od 65 kvadrata pa nagore. Stanovi od 65-82 kvadrata su svi dvosobni.
Jel ima negde da se vidi to ili su to "insajderske informacije"?

Zvao sam izvodjaca i to su mi rekli. Poslali su mi i sve stanove pa sam video. Tako da je zvanicno.
 
Sasvim normalna stvar u razvijenim zemljama je da kad se pokrene sajt za neki projekt, cene za svaki stan budu dostupne od prvog dana, kao i status svakog stana. Odmah znaš šta je prodato, šta je rezervisano a šta je još slobodno.

Kod nas je to misterija... Kao videćemo, potražnja ogromna, rezervisano preko 90% stanova prvog dana itd.
 
Vrh