Državna stanogradnja(naselje Stepa Stepanovic na Vozdovcu)

Diskusije o predloženim projektima, idejama i uticaju raznih projekata na Beograd

Moderator: Igor

loyola
Advanced
Pridružio se: Uto Dec 10, 2013 3:35 am
Kontakt:
Pohvaljen: 1362
Pohvalio: 1114

Re: Državna stanogradnja(naselje Stepa Stepanovic na Vozdovcu)

Postod loyola » Čet Feb 21, 2019 5:50 pm

Ovaj spisak je sa cenama stanova, jedan drugi je bio sa cenama po kvadratu, moja greska.
direktor
Korisnikov avatar
Professional
Pridružio se: Pet Okt 10, 2008 2:07 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 14993
Pohvalio: 6252

Postod direktor » Čet Feb 21, 2019 7:20 pm

A da okacite link za te katastarske cijene
*Ова порука је за приватну, а не јавну употребу. Њена сврха/циљ/намера није вршење нити позивање на вршење кривичних или других кажњивих дела, већ упражњавање Уставом зајемчене слободе мисли, савести и говора.
niki
Intermediate
Pridružio se: Pet Dec 28, 2007 11:58 am
Kontakt:
Pohvaljen: 49
Pohvalio: 7

Postod niki » Pet Feb 22, 2019 8:56 am

Možete misliti tih zadnjih 200 akcijskih stanova koji su pretekli od 4600 kakve su im pozicije bile...takodje dobiješ gratis garažno mesto u drugom delu naselja....u svakom slučaju izveštaji iz katastra od prošle godine malo mogu da pomognu nekome ko sad želi da kupi stan, jedino da odlože kupovinu a cene odu još malo naviše....pored samog vrtića u naselju počela je izgradnja novih stanova sa izlaskom na Vojvode Stepe, cena u ovoj fazi za keš kupce preko 1700€/kvm, ja mislim nerealno, u M-Invest smatraju da nisam u toku sa tržištem nekretnina, videćemo u narednim mesecima....http://m-invest.rs/
Zanimljivo na ovom projektu jr da stanovi nisu priključeni na toplanu već će koristiti svaki stan sistem sa toplotnom pumpom za grejanje i hladjenje...
Poslednja izmena od niki u Pet Feb 22, 2019 8:59 am, izmenjeno 1 put ukupno.

Povratak na “Opšte diskusije o projektima”