"BW Vista i Parkview" - Beograd na vodi [ Stambeni kompleks ]

Diskusije o objektima koji su završeni

Moderator: Igor

razgradjevinar
Korisnikov avatar
Higher intermediate
Pridružio se: Ned Avg 22, 2010 7:44 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 2482
Pohvalio: 1957

Re: "BW Vista i Parkview" - Beograd na vodi [ Stambeni kompleks ]

Postod razgradjevinar » Pet Nov 22, 2019 3:08 pm

1994 je bila sjajna godina za investicije prvog milona

za vas je resenje lustracija! ciao
Poslednja izmena od razgradjevinar u Pet Nov 22, 2019 3:10 pm, izmenjeno 1 put ukupno.
Pohvale za post: 6
unedfined
Higher intermediate
Pridružio se: Sre Sep 13, 2017 10:10 am
Kontakt:
Pohvaljen: 1099
Pohvalio: 2955

Re:

Postod unedfined » Pet Nov 22, 2019 3:10 pm

vmar0375 » Pet Nov 22, 2019 12:40 pm napisao:ja sam kupio pre 25 godina plac na dedinju , srusio staru kucu i napravio vilu sve za 1 milion maraka a sad to vredi 3 miliona evra! ne zamlacujte se da cete u ovim bofl zgradama na ovoj sh lokaciji ucariti nesto! samo polupismen gedza ce nasesti na taj lazni sjaj!
imam i resenje za vas: edukacija !
ciao

Sent from my iPhone using Tapatalk

A Vi ako ste imali milion maraka 1996-te ste bili ili ratni profiter ili žestoki momak Beogradskog asfalta ili Slobin tajkun. Pa baš za Vas i slične se prave luksuzni stanovi Beograda na vodi.
Pohvale za post: 2
tzoran1
Advanced
Pridružio se: Čet Nov 21, 2013 2:38 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 4203
Pohvalio: 677

Postod tzoran1 » Pet Nov 22, 2019 4:21 pm

Mozda je covek dugo godina radio u inostranstvu?
Imali su nasi ljudi i osamdesetih proslog veka milionski kes, a nisu svi bili kriminalci.
Mnogi nesposobni ljudi su daleko dogurali. Ko je nesposoban moze raditi sve. Sposobni rade samo ono sto umeju.
Max15
Korisnikov avatar
Higher intermediate
Pridružio se: Ned Feb 15, 2015 12:54 am
Kontakt:
Pohvaljen: 1603
Pohvalio: 314

Postod Max15 » Pet Nov 22, 2019 4:41 pm

Ova tema moze u gotove projekte.
Realno realan.
Pohvale za post: 1
unedfined
Higher intermediate
Pridružio se: Sre Sep 13, 2017 10:10 am
Kontakt:
Pohvaljen: 1099
Pohvalio: 2955

Postod unedfined » Pet Nov 22, 2019 5:03 pm

tzoran1 » Pet Nov 22, 2019 2:21 pm napisao:Mozda je covek dugo godina radio u inostranstvu?
Imali su nasi ljudi i osamdesetih proslog veka milionski kes, a nisu svi bili kriminalci.

Koliko lud treba da bude neko ko je napolju postenim radio skrckao milion da dodje devedestseste u Beograd i ulozi?
razgradjevinar
Korisnikov avatar
Higher intermediate
Pridružio se: Ned Avg 22, 2010 7:44 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 2482
Pohvalio: 1957

Postod razgradjevinar » Pet Nov 22, 2019 5:14 pm

tzoran1 » 22 Nov 2019 03:21 pm napisao:Mozda je covek dugo godina radio u inostranstvu?

bilo je uvek ljudi koji su posteno zaradili veliki novac ali ti ljudi uglavnom izbegavaju termine ucariti, bofl, gazda i slicno a narocito izbegavaju se podsmevaju onima koji to ne umeju.

inace nek nam je forumas sa dedinja ziv i zdrav i nek mu nekretnina uskoro vredi i 6 milona
Pohvale za post: 4
creme-nadlle
Korisnikov avatar
Intermediate
Pridružio se: Pon Sep 03, 2007 11:57 am
Kontakt:
Pohvaljen: 471
Pohvalio: 1247

Re:

Postod creme-nadlle » Pet Nov 22, 2019 8:31 pm

vmar0375 » 22 Nov 2019 01:40 pm napisao:ja sam kupio pre 25 godina plac na dedinju , srusio staru kucu i napravio vilu sve za 1 milion maraka a sad to vredi 3 miliona evra! ne zamlacujte se da cete u ovim bofl zgradama na ovoj sh lokaciji ucariti nesto! samo polupismen gedza ce nasesti na taj lazni sjaj!
ciao

Vredi 3 milona al'u monopol parama.
PetarPetrovic
Beginner
Pridružio se: Ned Jul 01, 2018 6:34 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 98
Pohvalio: 111

Re: Besplatna edukacija

Postod PetarPetrovic » Sub Nov 23, 2019 12:15 am

vmar0375 » Pet Nov 22, 2019 2:40 pm napisao:ja sam kupio pre 25 godina plac na dedinju , srusio staru kucu i napravio vilu sve za 1 milion maraka a sad to vredi 3 miliona evra! ne zamlacujte se da cete u ovim bofl zgradama na ovoj sh lokaciji ucariti nesto! samo polupismen gedza ce nasesti na taj lazni sjaj!
ciao

Da si tada kupio akcije Apple za milion maraka sada bi imao oko 200 miliona dolara :bash: ... :sesir: rešenje za tebe: malo više edukacije :dil:
Pohvale za post: 12
acabgd
Novice
Pridružio se: Sub Nov 08, 2014 11:08 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 20
Pohvalio: 84

Re: Besplatna edukacija

Postod acabgd » Pon Dec 30, 2019 12:02 am

PetarPetrovic » Fri Nov 22, 2019 11:15 pm napisao:
vmar0375 » Pet Nov 22, 2019 2:40 pm napisao:ja sam kupio pre 25 godina plac na dedinju , srusio staru kucu i napravio vilu sve za 1 milion maraka a sad to vredi 3 miliona evra! ne zamlacujte se da cete u ovim bofl zgradama na ovoj sh lokaciji ucariti nesto! samo polupismen gedza ce nasesti na taj lazni sjaj!
ciao

Da si tada kupio akcije Apple za milion maraka sada bi imao oko 200 miliona dolara :bash: ... :sesir: rešenje za tebe: malo više edukacije :dil:

Realno!
Bukira
Korisnikov avatar
Higher intermediate
Pridružio se: Čet Sep 03, 2015 9:35 am
Kontakt:
Pohvaljen: 9821
Pohvalio: 7311

Postod Bukira » Pon Dec 30, 2019 5:22 pm

Slede tri današnje sličice ovih zgrada slikane sa Gazele:

Vista_2019-12-30_01.jpg

Vista_2019-12-30_02.jpg

Vista_2019-12-30_03.jpg
Pohvale za post: 4
Tikvica
Higher intermediate
Pridružio se: Sre Okt 10, 2018 10:31 am
Kontakt:
Pohvaljen: 4598
Pohvalio: 180

Postod Tikvica » Pon Jun 29, 2020 7:33 pm

Slika
Jedna slika govori više od hiljadu reči,a dve slike...
Perkan
Intermediate
Pridružio se: Pet Maj 12, 2017 10:10 am
Kontakt:
Pohvaljen: 1016
Pohvalio: 133

Postod Perkan » Sre Jul 01, 2020 12:37 am

Čudi me da ovaj deo grada nije bio aktivnije napadnut od gradskih vlasti u pogledu osvežavanja fasada.
Ima tu lepih zdanja, a i ova ružna ne moraju biti toliko ružna...
Čak ni front u Savskoj, koliko se meni čini, nije napadnut skelama, a direktno se nastavlja na BNV.

Moguće je da čekaju izgradnju uz Savsku u BNV pa da krenu da sređuju ovaj potez...
direktor
Korisnikov avatar
Professional
Pridružio se: Pet Okt 10, 2008 2:07 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 18910
Pohvalio: 7718

Postod direktor » Sre Jul 01, 2020 4:41 pm

Radi se fasada na uglu dr aleksandra kostica i milosa pocerca
*Ова порука је за приватну, а не јавну употребу. Њена сврха/циљ/намера није вршење нити позивање на вршење кривичних или других кажњивих дела, већ упражњавање Уставом зајемчене слободе мисли, савести и говора.
GOJE
Korisnikov avatar
Advanced
Pridružio se: Uto Apr 15, 2008 10:35 am
Kontakt:
Pohvaljen: 7932
Pohvalio: 4323

Postod GOJE » Čet Jul 02, 2020 9:00 am

20200701_194855.jpg
....Frizurica sređena, pomorandža ceđena...Brodski podovi, morski plodovi...Podno grijanje, intimno brijanje...
http://www.youtube.com/watch?v=qnPZy3vHmsA
Pohvale za post: 3
nikolas27
Korisnikov avatar
Higher intermediate
Pridružio se: Sub Dec 24, 2016 9:49 am
Kontakt:
Pohvaljen: 1196
Pohvalio: 132

Postod nikolas27 » Sub Jul 11, 2020 7:24 pm

nikolas27 » Uto Sep 24, 2019 11:29 am napisao:Neće ovo još godinu dana preći u završene projekte.

Mali update... Ovo je na žalost bila realna procena, možda sam čak i potcenio, videćemo već na jesen. Sad bih rekao da je verovatnije da će se ući u 2021. godinu samo sa rešavanjem primedbi iz 2019. Svi liftovi su i dalje zaštićeni - to valjda govori najviše. Od komšija sa kojima sam u kontaktu većini ni polovina primedbi nije rešena još uvek (posle cca godinu dana od useljenja). Investitor i izvođač su izgleda u problemu sa vremenom i budžetom pa se krenulo sa komunikacijom nedostojnom i buvljaka a izgleda sve u cilju APP (ako prođe prođe) - ako neki kupac odustane od primedbi i reklamacija - njima super.

Bilo je tu svačega novog o čemu nije pisano: deo podruma koji je bio poplavljen gotovo mesec dana sa vodom dubine 2-3cm, zilion prokišnjavanja u garaži, poplava u kupatilima u celoj vertikali (iz ventilacionog kanala), pokvarene rampe na garaži koja udara vozila, preterane potrošnje zajedničke električne energije (neki plaćaju više za zajeddničku struju nego za svoju), pokvarenih vodomera, smrada iz ventilacionih kanala, par nekulturnih momaka iz obezbeđenja (kojih srećom izgleda više nema)... Ako ništa, problemi na zajedničkim prostorijama se koliko-toliko rešavaju u nekom umerenom tempu.

Moj opšti utisak je ipak umereno pozitivan, iako u cenu stana treba dodati nemali procenat za utrošeno vreme i energiju na popravke u samom stanu posle useljenja. Ne znam šta kupci u zgradama koje ne pravi Strabag mogu da očekuju, ali u ovim kopijama Viste potpisujem da će biti jednaka količina muke. Ne bih rekao čak ni da su radnici i šefići izvođača i podizvođača loši, već da je osnovni problem brzina rada i želja za što većom zaradom. BnV svakako nije luks, već prosečna do ispod-prosečna masovna stanogradnja na izuzetnoj lokaciji kojoj najveću vrednost daje to što se gradi celo naselje koje ima zajedničko privatno obezbeđenje i održavanje.
Molim za civilizovanu diskusiju potkrepljenu javno dostupnim podacima i činjenicama. Na trolovanje odgovaram trolovanjem.
PetarPetrovic
Beginner
Kontakt:

Postod PetarPetrovic » Sub Jul 11, 2020 10:33 pm

Nikolas,
Ne znam zašto ih ne tužiš sudski, obezbedi dokaze i sigurno dobijaš.
nikolas27
Korisnikov avatar
Higher intermediate
Pridružio se: Sub Dec 24, 2016 9:49 am
Kontakt:
Pohvaljen: 1196
Pohvalio: 132

Postod nikolas27 » Sub Jul 11, 2020 11:02 pm

Tužba je svakako jedna od opcija. Ja ako ih tužim to neće biti zbog novca već isključivo zbog bezobrazluka :). Doduše, imaju "dobre" pravne savetnike pa nijednu odbijenicu reklamacije ne daju pisanim putem (bar ne za sada, ja sam tražio ekplicitno i nisam dobio). Postoji recimo iOS/Android aplikacija i web portal preko koga se mogu uputiti i reklamacije na stan kao i prijaviti svi tekući problemi u zgradi. Ali avaj, sva povratna komunikacija se odvija telefonom, nikako porukama. To je CRM u kome nema nijedne povratne informacije osim statusa reklamacije (koje se gotovo redovno zatvaraju posle dan-dva bez obzira na ishod)... Relativno lako se mogu obezbediti dokazi da oni odugovlače i da nešto ne žele ili ne znaju da reše (u zakonom propisanom roku), no na to onda odlazi još više energije - sve je to deo strategije APP.
Molim za civilizovanu diskusiju potkrepljenu javno dostupnim podacima i činjenicama. Na trolovanje odgovaram trolovanjem.
PetarPetrovic
Beginner
Kontakt:

Postod PetarPetrovic » Sub Jul 11, 2020 11:24 pm

Davno si rekao da je kvalitet nezadovoljavajući i ja sam ti još tada rekao da ih tužiš...traži 10% od cene plaćenog stana jer su te PREVARILI! Prodali su LUX stan,uzeli pare unapred, pa isporučili fušeraj. E to se zove prevara kupca.Ja sam tužio BMW servis za moj auto,sudiji sam samo predočio mail-ove koje sam slao,a na koje nisu odgovarali pismeno nego pozivom, na šta se sudija samo nasmešio i rekao "sve mi je jasno"...tako sam ih odvalio da i danas mi osmeh zaigra na licu kad se setim džukela iz BMW servisa koji su mi 5 puta popravljali isti kvar auta pod garancijom
PetarPetrovic
Beginner
Kontakt:

Postod PetarPetrovic » Ned Jul 12, 2020 1:23 am

U svakom slučaju hvala Nikolasu na informacijama iz prve ruke,malo je ovde kupaca-vlasnika stanova koji mogu da nam daju merodavne informacije iz prve ruke :kk:

Povratak na “Završeni projekti”