Šta je novo?

"BW Residences" - Beograd na vodi [ Stambeni kompleks | 68 000 m²]

Nema javno! :) Cestitam ti unapred na buducem poslu! Svaka cast i samo napred!
 
AAA bezveze, nameravam da otvorim firmu koja ce zaista mnogo toga pruziti stanarima jer sam shvatio da masovno firme za upravljanje stavljaju na fokus samo na upravnike kao zakonska obaveza da postoji, a mnoge stvari koje su fakticki besplatne i pitanje je iskljucivo organizacije i koriscenje resursa zanemaruju. Vidim da ova zgrada vrlo je ozbiljno pokrivena tako sam i ja zamisljao da odradim jer ovo nisu neke stvari koje su komplikovane a jako znace za klijente (stanare). Hvala vec se bavim godinama mojom zgradom i kako to obicno ide stanari koji su prezadovoljni su me oybiljno preporucivali i neke zgrade cekaju vec da zavrsim licencu i da ih spasavam od loseg i skupog upravljanja. Jer sve sto je lose a placas je samim tim i jako skupo :) Hvala vradovicu :)
 
Osim lokacije, stan je apsolutno prosečnog izgleda i mogao bi biti bila koja novogradnja.
 
Pun Beograd ovakvih stanova sa velikim staklenim povrsinama od poda do plafona, i u svakoj sobi kliznih sistema Ryners Alu stolarije...
Takodje pun Beograd stanova sa skrivenim unutrasnjim jedinicama klime u svakoj sobi i skrivenim radijatorima medijapan maskama.
Na sve strane u Beogradu ogromni prozori od poda do plafona tj prirodna ventilacija u kuhinji i kupatilu.
Takodje na sve strane u Bgu fasade tipa Hunter Daglas i velike staklene ograde terasa sa Rehau dekingom.
Pun Beograd stanova sa podnim grejanjem u kupatilima i odvojenom prostorijom za ves masinu i bojlerom od 200 litara.
Apsolutno skoro sve novogradnje u Bgu ugradjuju Tarket parket najvise klase i Bosal vrata model Lux sa 30min protivpozarnom zastitom.

Naravno pogled kao iz ovog stana ima skoro svaka stan novogradnje u Bgu, i sto se tice otvorenosti pogleda, tj zakljanja od drugih zgrada pored, a i pogled na reku je kao u svakoj novogradnji maltene.

Dodatni sadrzaji zgrade u kojoj je ovaj stan su cak mozda i ispodprosecni u odnosu na ostatak prosecnih novogradnji u Beogradu, to mislim da cak nije ni upitno...
 
Ово је одличан пример како новац не може да купи укус

Низак плафон са гипсаном (?) орнаментиком око места за лустер, генерички намештај трапаво уклопљен без разумевања историје дизајна ентеријера (дрвени резбарени сто поред јефтиног белог из Икее), огромни прозори који су скучени другим елементима због којих изгледају клаустрофобично, најдосадније боје могуће, намештај који је или превелики или премали за простор у коме се налази, огромна монстера згужена у ћошак где не оставља никакав утисак и малтене је неприметна иако је цела њена поента у дизајну ентеријера да буде приметна итд. итд. Скоро оставља утисак исмевања mid century modern стила

Сам овај стаклени (ако не плексиглас) сточић величине 2 мала јастука испод гипсане орнаментике лустера је за богу плакати. Живо ме занима само да ли ће будући власници да употпуне гипсану орнаментику неким раскошним висећим лустером на ова 2 метра висине плафона или неким модерним лустером који изниче из гипсаног китњастог круга

bw-residence-kompletno-namesten-sa-dve-garaze-5425637185933-71797822146.jpg
 
Solidan je trosed, da li neko zna gde je moguće da se kupi.
 
Dobro, dosta je beskorisno komentarisati trenutni izgled stana kao faktor za odluku o kupovini, nije to najam pa da takvi komentari imaju smisla. Takodje, i lokacija je, rekao bih, subjektivna stvar.

Sto se tice ovog stana, objektivno okrenut je ka neverovatno bucnom tramvajskom mostu. Cak i da ga sruse i izgrade novi, u narednih nekoliko godina tu je opet buka zbog gradilista (sto mosta, sto W zgrade). Drugo, sto se tice pogleda, odlican je pogled trenutno, ali kada se izgradi W nestace pogled ka Kalemegdanu i ostace samo pogled ka NBG - koji je isto odlican, ali vidim da prodavac reklamira i pogled ka Kalemegdanu, sto je samo privremeno tacno. Konacno, W ce biti relativno blizu ove zgrade, sto ce uz velike staklene povrsine sa obe strane dovesti do ozbiljnog manjka privatnosti. Takodje, kuhinja je relativno uska.

Prateci sadrzaji su odlicni, lokacija nekom moze biti odlicna i pogled ka NBG je super, ali realno za 750 hiljada moze da se kupi daleko bolji stan
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=897631#p897631:21aowhmw je napisao(la):
Igor » 10 Нов 2021 03:37 pm[/url]":21aowhmw]Solidan je trosed, da li neko zna gde je moguće da se kupi.
Мораш да назовеш власника овог стана па да га питаш, једино тако ћеш сазнати :D
 
I te kako je korisno komentarisati iygled stana kao faktor za odluku o kupovini, jer je stan oglašen za prodaju kao namešten, te je "ovo" sve u ceni.

kladio bih se u pare da je vasnik ili dekorater ovog stana ili stranac ili neko ko je decenijama živeo u inostranstvu.
 
Vrh