Šta je novo?

Stadion Crvene zvezde (Rajko Mitić)

I ptice na grani znaju da je prva Služba regrutovala agente za najprljavije poslove na tribinama. Potom su kad su ti agenti prve generacije osnovali sopstvena krimi "preduzeća" tj bande i gangove, preuzeli te tribine i koristili za dalje regrutovanje. Navijačke grupe su paravan za šverc droge, trgovinu ljudima, prostituciju itd, to su svi dosadašnji ministri unutrašnjih poslova od 5. oktobra govorili ali nisu smeli ništa da preduzmu jer ovde država nema mafiju, već obrnuto. Sad je postalo normalno da imamo preletače iz cigana u grobare, iz grobara u cigane, itd.
 
Eto, tragač je sve to lepo objasnio.

Evo ovim završavam pisanje na ovoj temi. DB sasvim sigurno kontrološe dobar deo
huliganskih grupa. Sada kada su ovi došli na vlast, zar nije čudno kako se recimo gej parade
(protiv kojih nemam ništa) održavaju bez ikakvih incidenata od strane huligana.

Kao što rekoh bure bez dna, i naši klubovi su nažalost deo cele priče.

Neću više pisati ovde da ne povredim nečija navijačka osećanja.
 
Nema ovo veze sa navijačkim osećanjima, pa ja sam zbog svega toga i prestao da idem na utakmice, već je u pitanju konstantno pisanje o nečemu šta nema ama baš nikakve veze sa temom.
 
Te stvari nemaju veze s temom taman koliko i Bogoljub Karić nema veze sa temom o Makiškom polju. Jednostavno, svidelo se to nekome ili ne, ovde je (nažalost) sve povezano i nemoguće je pričati o nekim stvarima bez gledanja šire slike i bez pominjanja nekih drugih grupacija i ličnosti.

I ne znam šta se svi toliko cimaju i na najmanji offtopic i glume moderatore. Niti će se forum raspasti ako se ispiše par postova koji nisu 100% vezani za stadion, niti će to da upropasti diskusiju. Forum je živa stvar sa mnogo ljudi koji ćaskaju, normalno je da se s vremena na vreme skrene sa srži teme.
Uostalom samo u offtopic postovima na ovom forumu se može naći više istine, pametnih predloga i konstruktivnih diskusija nego na 3/4 skupštinskih sednica. :D
 
Interesantno je da sve vreme možete ići na utakmice a da vas cela ta priča ne dotiče, već samo fudbal. Koliko puta sam bio u kopu na Severu, jedina osetns razlika je što tu vidiš mnoge face koje ne obraćaju pažnju na teren i igru.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=472541#p472541:32iowpms je napisao(la):
tragac » 21 Aug 2017 03:11 am[/url]":32iowpms]Interesantno je da sve vreme možete ići na utakmice a da vas cela ta priča ne dotiče, već samo fudbal. Koliko puta sam bio u kopu na Severu, jedina osetns razlika je što tu vidiš mnoge face koje ne obraćaju pažnju na teren i igru.

Igore ova cela tema obiluje navijačkim stavovima, popularise jednu stranu i vredja zdrav razum. Ako si brisao GTR i stavove oko te vrste izrazavanja ova cela tema treba biti obrisana.
 
Pa sad nije baš sve tako, evo mene prozvaše da glumim moderatora a upravo sam kao i ti skrenuo pažnju na konstantno pisanje van teme ili kako se popularno kaže u off-u.
 
Hvala za fotke Jankauskas ;)

Ja na sve ove radove gledam kao privremena resenja da se stadion i okolina kako tako upristoji. Zato i ne mislim da treba ulagati ko zna kolika sredstva vec iskljucivo da se zadovolji osnovna funkcija.

Ne znam da li je na forumu pominjano ili sam negde procitao da planiraju da na centralnom delu zapadne tribine promene stolice i stave neke bolje vece koje ce neznatno umanjiti kapacitet tribine.
 
Стављене су и ограде за лакши прилив навијача из Булевара Ослобођења до сваког улаза на Исток и насуто је рециклираним асфалтом.
 
Da neće i prilaz jugu iz Bulevara Oslobođenja dobiti asfalt ili se čeka da prođe derbi?
 
Мисли на нашу малу ораницу од терена, чија обнова треба да почне после ове утакмице. Неки пишу и да Руси прете да неће играти због стања терена, али ја очекујем да Чепурин, а у резервној варијанти Шојгу, то среде :wink:
 
Ali da neko ističe to kao prednost?!

Sećam se epizode Smogovaca kada je Pero Vragec promašio gol zbog kvrge na terenu. E pa valjda će i Rusima da zasmetaju te kvrge.
 
Rusi u teoriji nece moci da razviju brzu pas igru kao na svom terenu. Mada čitajući u sta se Zvezdini igraci uzdaju (publika, los teren) Krasnodar bi trebalo lagano da prodje. Dok ne počnemo da se uzdamo u kvalitet i rad nema od toga nista.
 
Само нека браћа јајаре, то обично буде добар мотив за наше екипе.
 
DH6DBF2W0AMmcCU.jpg:large
 
2:1, тралалалалала. ко их шиша, прошли смо даље, јејејејејеје
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=472541#p472541:2jao1d09 je napisao(la):
tragac » 21 Aug 2017 03:11 am[/url]":2jao1d09]Interesantno je da sve vreme možete ići na utakmice a da vas cela ta priča ne dotiče, već samo fudbal. Koliko puta sam bio u kopu na Severu, jedina osetns razlika je što tu vidiš mnoge face koje ne obraćaju pažnju na teren i igru.

Neće biti da je tako... ko redovno ide na JNA mogao je dosta puta biti svedok kako plaćenici sa Juga preskaču na Istok i šamaraju nedužne ljude...

Poznat je islučaj iz prošle sezone kada su ispred stadiona, a na očigled žandarmerije, odvajali tinedžere od očeva i na silu ih odvlačili na Jug...
 
Vrh