Šta je novo?

Rezultati Zelene Debate

vrachar

Advanced
Učlanjen(a)
09.12.2006.
Poruke
2.637
Pohvaljen
10
Lokacija
Interzone
Postovani ucesnici foruma Beobuild-a,

Sa zadovoljstvom Vam mogu zahvaliti na ucescu u "Zelenoj debati" koja se tokom protekla dva meseca odrzala na nasem sajtu. Na prezentaciji odrzanoj proteklog petka u sali Gradske uprave, javnosti su predstavljeni rezultati u prisustvu medija i delegacije iz Gradskog sekretarijata za Zivotnu sredinu. Neki od predloga istaknutih tokom debate bili su prihvaceni od strane sekretarijata i dalje akcije na njihovoj implementaciji mogu se ocekivati u narednom periodu. Jos jednom cu iskoristiti priliku da se zahvalim svim ucesnicima u "Zelenoj Debati", jer smo tako na najbolji nacin doprineli poboljsanju naseg Beograda.


Nastavljano dalje :pob:
 
Zelim da napomenem da su postovi iz Zelene Debate prebaceni u postojeci Zeleni forum tako da se diskusija i dalje nastavlja
 
:gobb:

Lepo je to cuti.Bez zdrave zivotne sredine nema ni kvalitetnog zivota.

:vops: Za beobuild i sekretarijat za zastitu zivotne sredine.
 
Nazalost nisam bio prisutan ali kako mi je preneto iz sekreterijata su veoma zadovoljni odzivom kao i predlozima. Posebno im se svideo predlog da se investitori obavezu da u sklopu parcele odredjeni koeficijent prostora bude namenjen zelenilu sto ce biti gotovo sigurno uvrsteno u buduce njihove akcije. Videcemo u svakom slucaju nije ovde kraj, u svakom slucaju ih treba kontrolistati i pritiskati po potrebi ako ne budu radili ;)
 
Da li BB moze preneti, koji su jos predlozi usvojeni?
 
Za sada nista nije zvanicno usvojeno, ali su u sekretarijatu dosta dobro primljeni predlozi da se investitori zakonski obavezu i u svoje projekte uvrste zelene povrsine kao i predlog da se uvede eko patrola koja bi po principu "bahato parkiram" prijavila i destimulisala one koji zele da zagade zivotnu sredinu.
 
Hajde sad, prolece je i mnogi projekti su započeti a neki se i završavaju
konkretno koji su to projekti direktno sa BBa ....bar odgovor smo zaslužili u odnosu na traženu i pruženu aktivnost.
 
To i mene zanima. U redu je da se prepisuje za dzabe, ali bar moze da se kaze hvala !
 
Danas su drvoseci iz Zelenila ispred Politike. Cini mi se da samo orezuju drvece, mada potkrade im se i poneka malo veca grana. :(
 
Opustosili su trg republike 6 sadnih mjesta je prazno dvje breze su zavrsile pod testerom nazalost :(
 
Opustosili su trg republike 6 sadnih mjesta je prazno dvje breze su zavrsile pod testerom nazalost :(
 
Uuu, pa to je odavno urađeno i jedino sam se ja drao po ulici da mi tu nešto fali i da su posekli drveće, niko nije ni primetio

Možda se potajno pripremaju za rekonstrukciju muzeja :lol:
 
Ево, пар година од ЗЕЛЕНЕ ДЕБАТЕ, чисто да оживим ову тему, да се види докле смо дошли... :violina:
 
Vrh