Upravljanje stambenim zgradama (stambene zajednice, kucni saveti, upravnici zgrada)

Opšte diskusije o ekonomiji, kulturi i vestima vezane za Beograd

Moderator: Igor

dungodung
Novice
Pridružio se: Ned Dec 01, 2019 7:44 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 68
Pohvalio: 20

Re: Upravljanje stambenim zgradama (stambene zajednice, kucni saveti, upravnici zgrada)

Postod dungodung » Ned Feb 02, 2020 9:46 pm

Da, živeo sam 4 godine u tom ulazu i stvarno je predsednica kućnog saveta (uz pomoć drugih komšija, naravno) konstantno ulagala napore da taj ulaz bude što sređeniji i uređeniji.
Mavkooo
Novice
Pridružio se: Pet Avg 23, 2019 1:41 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 1
Pohvalio: 1

Re: Upravljanje stambenim zgradama (stambene zajednice, kucni saveti, upravnici zgrada)

Postod Mavkooo » Sre Feb 05, 2020 5:01 pm

Zanima me kakva su vaša iskustva sa postavljanjem antena (baznih stanica) na krov zgrade. Mi smo trenutno u pregovorima sa Vip-om i Mts-om, koliko prosečno plaćaju? Možda jošneki kontakt za dodatnu zaradu?
vucko
Korisnikov avatar
Professional
Pridružio se: Ned Apr 20, 2008 1:42 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 3552
Pohvalio: 687

Postod vucko » Čet Mar 19, 2020 7:35 pm

Od moje zgrade do susedne koja je na 30 metara se pre neko jutro pojavio kabl sa zajedničke površine to jest terase do njihove. Navodno je neki kablovski operater u pitanju. Šta raditi jer je očigledno urađeno bez dozvole ili uz neko žvrljanje potpisa od upravnika stambene zgrade
direktor
Korisnikov avatar
Professional
Pridružio se: Pet Okt 10, 2008 2:07 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 16000
Pohvalio: 6829

Postod direktor » Sub Mar 21, 2020 3:40 am

Ako nema projekat i dozvolu inspekcija da proceslja ...
*Ова порука је за приватну, а не јавну употребу. Њена сврха/циљ/намера није вршење нити позивање на вршење кривичних или других кажњивих дела, већ упражњавање Уставом зајемчене слободе мисли, савести и говора.

Povratak na “Gradski život i vesti”