Šta je novo?

BelgradeMaps.com

A možda oni neće da ga poprave :D Sve veći broj displeja na mercedesima ne rade
 
Zahvaljujući saradnji Juga (korisnik Zidar) sa firomom Alma Quatro, danas je postavljena prva nova mapa javnog prevoza na stajalištu "Trg Republike", za linije 37 i 44. Uskoro će mape biti postavljene na još 34 lokacije. :vops:

345xwkh.jpg


witukl.jpg



Jug će danas gostovati u Beogradskoj hronici na RTS 1, vredi pogledati. :cool:
 
:gobb: :gobb:
Зидарева мапа је постављена у великом формату на трамвајској станици у Булевару код Вука.

:gobb:
 
Videh je pre sat vremena na Slaviji, na tramvajskoj stanici na početku Nemanjine, u oba smera. Malo je reći da je odlična! Fantastična je. Bravo Zidar!!! Puno ti hvala za sve što si učinio za ovaj grad.:vops:
 
И код Народног позоришта.

Ко их поставља? Дирекција или Алма кватро?
 
a kako je ta nova mapa tako samo zalepljena na stanicu? Izgleda mi jeftino.
i zašto postoje dve srodne mape jedna pored druge, baš mi se to ne sviđa. meni je sasvim odgovarala i mapa koju su tako uredno svudge po gradu počeli da postavljaju, kakvo je ovo dotrpavanje sada

edit: aha, okej, kriva je direkcija
zašto sve mora da bude tako nakaradno, JAO, što nisu dozvolili da se odlepe ona stakla i umesto starih mapa stave nove lepo
 
c.s.i.":1h1ol61z je napisao(la):
Zahvaljujući saradnji Juga (korisnik Zidar) sa firomom Alma Quatro, danas je postavljena prva nova mapa javnog prevoza na stajalištu "Trg Republike", za linije 37 i 44. Uskoro će mape biti postavljene na još 34 lokacije. :vops:

345xwkh.jpg


witukl.jpg



Jug će danas gostovati u Beogradskoj hronici na RTS 1, vredi pogledati. :cool:

Jug, ponos grada ti si nasega :)
 
jlaki":2jzfu1nl je napisao(la):
a kako je ta nova mapa tako samo zalepljena na stanicu? Izgleda mi jeftino.
i zašto postoje dve srodne mape jedna pored druge, baš mi se to ne sviđa. meni je sasvim odgovarala i mapa koju su tako uredno svudge po gradu počeli da postavljaju, kakvo je ovo dotrpavanje sada

edit: aha, okej, kriva je direkcija
zašto sve mora da bude tako nakaradno, JAO, što nisu dozvolili da se odlepe ona stakla i umesto starih mapa stave nove lepo


Direkcija ne želi da dira stare mape, a i kad bi želela, odlepljivanje svake posebno košta previše... Ona njihova mapa je ok da se lociraš gde si, mada onda bi bilo bolje da su koristili neku Magic map ili slično, sa svim mogućim detaljima. Nedostajala je mapa kompletne mreže i to je Jugova zasluga i veliko zalaganje Juga, Filipa i Marka (direktora) da se ta mapa postavi gde god se može
 
Vrh