Šta je novo?

Happy TV kompleks (Tvornička Zemun "Obuća Beograd")

Novi šou „Maldivi - više od igre“ počinje 9. jula na Hepi televiziji

Spremite se za zabavu.
Novi rijaliti „Maldivi - više od igre“ startuje u subotu 9. jula, a trajaće do 8. oktobra. Svečano otvaranje održaće se u petak veče, kada će biti predstavljeni timovi iz 16 gradova sa po šest takmičara. U septembru se očekuje da im se pridruže i VIP takmičari, koji će se dalje ravnopravno nadmetati za glavnu nagradu od 50.000 evra, koju će odneti najbolji pojedinac.

Pobednički tim će za svoj grad osvojiti 10.000 evra, a taj novac se mora uložiti u rekonstrukciju nekog sportskog objekta ili za održavanje sportske manifestacije u tom gradu. Voditeljski dvojac Tijana Dapčević i Boda Ninković su spremni za novu letnju zabavu na Hepi televiziji
Ono uopšte ne izgleda kao da je gotovo, postaviću neke slike ovih dana... Uopšte nije hala u pitanju, nego neko otvoreno bazenče, zid, i neka kao kućica sa slamom - tuga.
 
Страшно. Уништили су могућност да овај део Земуна продише и да се не стварају чепови у Александра Дубчека, Николаја Островског, 22. октобра и Вртларској. :bash:

Али не, Земун су намерили да се угуши саобраћајем. Прво Кинески мост и транзит из Баната, а затим допуштање да се ово сагради уместо да се реши проблем у овом крају једном за свагда.
 
Wile E. Coyote":2mjerjl8 je napisao(la):
Страшно. Уништили су могућност да овај део Земуна продише и да се не стварају чепови у Александра Дубчека, Николаја Островског, 22. октобра и Вртларској. :bash:

Али не, Земун су намерили да се угуши саобраћајем. Прво Кинески мост и транзит из Баната, а затим допуштање да се ово сагради уместо да се реши проблем у овом крају једном за свагда.

Nasa posla, u parcelu na kojoj se nesto gradi se masa njih lako ugradi za razne dozvole i prikljucke ali je zato ulica javna povrsina na kojoj malo ko zaradi ali SVIMA nama treba. I zna se sta onda dobije prednost.
 
mene onaj objekat podseca na Berlinski ili zid koji razdvaja Palestinu od Izraela. Uzasno, uzasno...
 
JohnyBgood":3ssesqm2 je napisao(la):
Wile E. Coyote":3ssesqm2 je napisao(la):
Страшно. Уништили су могућност да овај део Земуна продише и да се не стварају чепови у Александра Дубчека, Николаја Островског, 22. октобра и Вртларској. :bash:

Али не, Земун су намерили да се угуши саобраћајем. Прво Кинески мост и транзит из Баната, а затим допуштање да се ово сагради уместо да се реши проблем у овом крају једном за свагда.

Nasa posla, u parcelu na kojoj se nesto gradi se masa njih lako ugradi za razne dozvole i prikljucke ali je zato ulica javna povrsina na kojoj malo ko zaradi ali SVIMA nama treba. I zna se sta onda dobije prednost.
Мало ко, али тих мало се много уграде. Нарочито што се објекат сагради, а улица се асфалтира, па се после поставља водовод, па канализација, па струја, па телефон, па кабловска, па онда мора да се поново асфалтира, јер је искрпљена, па онда пукне цев или кабл, па...
 
mradulovic":27hwdf3o je napisao(la):
mene onaj objekat podseca na Berlinski ili zid koji razdvaja Palestinu od Izraela. Uzasno, uzasno...
Ili normalne od nenormalnih,sami zakljucite ko je normalan,oni izmedju tih zidova ili oni napolju :p
 
vucko":m4y7w6rt je napisao(la):
mradulovic":m4y7w6rt je napisao(la):
mene onaj objekat podseca na Berlinski ili zid koji razdvaja Palestinu od Izraela. Uzasno, uzasno...
Ili normalne od nenormalnih,sami zakljucite ko je normalan,oni izmedju tih zidova ili oni napolju :p
Уствари, највише подсећа на Зид плача, зато што једино можемо да плачемо што је пропуштена прилика да се овај део града растерети.
 
Па добро, ништа није вечно, уз добру експропијацију, ништа није немогуће.

Кад ови у Дубаију руше двадесетоспратницу, можемо и ми ово легло ужаса. Поготово што ће и ријалити формату доћи крај, кад тад.
 
Знајући наше прилике (нарочито у Земуну, где се све оно што је привремено има сматрати сталним), тешко да ће се то уклонити.

А где си ти отишао, поредиш нас са Дубаијем... Који си ти оптимиста... Они руше двадесетоспратницу, а ми бисмо откинули за којом...
 
Па поређење је на месту, јер је однос исти:

Они руше двадесетоспратницу
Ми рушимо хангар (у хипотетичком времену)
:D
 
А шта дижу на том месту? Аутопут? Тек онда би поређење било на месту. :D
 
Na tom mestu je, koliko ja znam, bio planiran depo za metro. Ovo uzmite sa rezervom, to sam ovde na forumu pročitao, čak je bila diskusija gde tu uopšte ima mesta. Uglavnom, ne samo da ne poboljšava situaciju u kraju, već je daleko kvari (u svakom smislu - saobraćajnom, kulturološkom...)
 
Мислио сам на ово што СТФ каже за Дубаи.

А зар није депо за метро био предвиђен на месту рупе где је некад била железничка станица Земун?
 
Wile E. Coyote":l69ukerm je napisao(la):
А шта дижу на том месту? Аутопут? Тек онда би поређење било на месту. :D
E, сад си ми доскочио.....они дижу још вишу зграду! :lol:
 
Аха, онда кад сруше (хипотетички) ово срање, онда би ту требало да никне плеК од 4 спрата :lol:

Страну на шалу :D , мислим да је ово запечатило наду да ће се нешто учинити по питању регулисања хаоса у овом крају.
 
Vrh