Šta je novo?

Хотел „Метропол”/ Hotel „Metropol”

Postavljen je pre neki dan i sa unutrasnje strane Metropola ka malom Tasmajdanu.

Zabranio bih da se deca igraju na onom igralistu dok se ne skloni ta dizalica jer mi ne izgleda prijatno kada vidis decu u senci od dizalice :shok:

Sto se tice gradilista,napreduje bas onako kako je Giorano pominjao.Prvo centralni objekat pa ce naknadno anekse raditi.
 
^^^
Fali ti "kran" u prvoj recenici :D

Videh ga na jlakijevoj slici s Tasmajdana. Zahuktali se radovi na Metropolu.
 
Hvala Bogu, da se krenulo vise sa mrtve tacke posle 3 godine...Onako razrusen, izgledao je kao kuca strave i uzasa(cak i reprezentativan primer za emisiju,,svet posle ljudi,, na History-ju ) :D
 
Ja ne mogu da verujem da hotel na TAKVOM MESTU zvrji napusten-neproduktivan toliko vremena. Ma i da ima neka neeksplodirana bomba do sada se vec mogla sto puta demontirati...
 
vucko":3hcf9g1l je napisao(la):
Sto se tice gradilista,napreduje bas onako kako je Giorano pominjao.Prvo centralni objekat pa ce naknadno anekse raditi.

Па да... До 15.1.2012. треба кула да се заврши (ако се заврши), а анекси до 15.1.2013. године. Проблеми су велики јер се сваки проблем решава у ходу... И наравно све тече споро...
 
Данас сам се срео са познаником који ми је рекао да ће радити алуминијумску браварију на Метрополу. Само њихов посао требало би да траје 6 месеци.
 
Uklonjen kran sa prednje strane hotela i dovoze matrijal neprestano rade izgleda i nocu na sobama :kafa:
 
Kakva ce biti unutrasnjost? Starinska ili moderna?
 
Inace kran je samo premesten iza hotela :) tako se vizualno nista nije promenilo kada se gleda iz daljine
 
Evo niču čelični ankeri na fasadi

va1-ankeri.jpg
 
Metropol pokriven, sto valjda znaci da ce raditi i po najvecoj zimi a i necemo gledati ruglo! Video sam radnike cak i 31. decembra kako rade, cini mi se da pokrivaju ono sto je preostalo :D .

Jednog dana samo skinu "zavese" i cap, dobrodosli :)
dsc0300.jpg
 
boca-ica":agju95tq je napisao(la):

Bravo za blog!

Uopste mi nije jasan taj trend u modernim hitelima da su kupatilo i WC nekakva atrakcija na koju je potrebno otvoriti pogled iz sobe. Sta je sledece, da se WC solja stavi u samu sobu? Bunjuel je sigurno bio genije ali se u ovom izopacenom svetu ispostavlja i kao vizionar, ovo je klip iz "Fantoma slobode", radjeno pre vise od 30 godina:

http://www.youtube.com/watch?v=RgDfd7GUQHs&feature=related
 
JohnyBgood":acjspwdt je napisao(la):
boca-ica":acjspwdt je napisao(la):

Bravo za blog!

Uopste mi nije jasan taj trend u modernim hitelima da su kupatilo i WC nekakva atrakcija na koju je potrebno otvoriti pogled iz sobe. Sta je sledece, da se WC solja stavi u samu sobu? Bunjuel je sigurno bio genije ali se u ovom izopacenom svetu ispostavlja i kao vizionar, ovo je klip iz "Fantoma slobode", radjeno pre vise od 30 godina:

http://www.youtube.com/watch?v=RgDfd7GUQHs&feature=related


Хвала, трудим се. :)

+1 за инсерт из филма „Фантом слободе”. :)
 
vucko":4lnqu4ju je napisao(la):

Сјајно, Вучко!
Само овај Харис се ретко појављује на лицу места... А свечано отварање куле требало би да буде 15. јануара ове године... xD Видећемо шта ће бити. :)
 
ZAŠTO SE POREZ NA RUŽNOĆU ODNOSI SAMO NA TURISTIČKE OBJEKTE??? :rant:
 
Kazu u toku godine gotov i metropol i stari mlin(misle na hotel).
 
Vrh