Šta je novo?

Хотел „Метропол”/ Hotel „Metropol”

Zina Vukin":1kfy8od3 je napisao(la):
Evo, konačno gomile fotografija koje sam danas napravila u Metropolu:

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.353197771431810.81673.352127931538794&type=1

Materijali koje su koristili su vrhunski, među zaposlenima ima sjajnih ljudi, ali prvi utisak nije blizu onom kakav je na mene ostavio Square Nine kada sam ga prvi put posetila.

Hvala na slikama. Stil kojim je uređena unutrašnjost mi se ne dopada, ali to je valjda stvar ukusa. Ako su materijali kvalitetni kao što kažeš, onda nemam šta da dodam :)
:gobb:
 
Malo video snimaka ušminkanog "Metropola" :)

MONDO:
[video]http://www.youtube.com/watch?v=aeQFonVK3Ms[/video]

Studio B
[video]http://www.youtube.com/watch?v=9CmVNRG_Y3U[/video]

Nažalost, ne radi video kod :( ali zanimljivi su snimci, pa pogledajte ako vas interesuje.
 
Zina Vukin":366ts8lo je napisao(la):
Evo, konačno gomile fotografija koje sam danas napravila u Metropolu:

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.353197771431810.81673.352127931538794&type=1

Materijali koje su koristili su vrhunski, među zaposlenima ima sjajnih ljudi, ali prvi utisak nije blizu onom kakav je na mene ostavio Square Nine kada sam ga prvi put posetila.

сјајна репортажа. баш си детаљно сликала и углови су супер (нпр већина слика нике ротирана што је честа грешка).

камен је прееелеп, заљубио сам се. као и поједини детаљи (нпр зидна лампа на стубовима). има и баш лепих комада намештаја.

соба коју си сликала ми је као из неког безвезног старог хотела са 3 звездице.

Хинерем супер су видео репортаже, а иначе каква безочна лаж да је фасада остала идентична... Драгиша до Кине прокопао...
 
Fasadu su maljali niekim jupolom tako da sad ako se zaledate viejecete dio ka pravnom koji je farban pa ovaj dio ka univerzitetskoj bibljoteci u cak 3 nijeanse
 
drum1":1ysrpd2h je napisao(la):
Zina Vukin":1ysrpd2h je napisao(la):
Evo, konačno gomile fotografija koje sam danas napravila u Metropolu:

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.353197771431810.81673.352127931538794&type=1

Materijali koje su koristili su vrhunski, među zaposlenima ima sjajnih ljudi, ali prvi utisak nije blizu onom kakav je na mene ostavio Square Nine kada sam ga prvi put posetila.

сјајна репортажа. баш си детаљно сликала и углови су супер (нпр већина слика нике ротирана што је честа грешка).

камен је прееелеп, заљубио сам се. као и поједини детаљи (нпр зидна лампа на стубовима). има и баш лепих комада намештаја.

соба коју си сликала ми је као из неког безвезног старог хотела са 3 звездице.

Хинерем супер су видео репортаже, а иначе каква безочна лаж да је фасада остала идентична... Драгиша до Кине прокопао...

Hvala za komentar, zbog ekipe sa ovog foruma sam se i potrudila. Slikala sam bez blica, da bi boje bile što verodostojnije, zato neke slike nisu skroz oštre.
 
Ljubicaste lampice na automobilskim prilazima hotelu mi izgledaju uzasno neprijatno i jeftino,kao da se radi o ulasku u sanerski butik a ne hotel.Inace nemam vecih zamerki za hotel.
 
Šta je sa terasom restorana sa pogledom na "Mali Taš"?
 
Nije izmenjeno resenje trotoara kojim prolaznici idu izmedju dva niza parkiranih automobila.

Takvim resenjem je obesmisljena bilo kakva vrednost malog trga ispred hotela sa vodoskokom i skulpturom devojke,

Jedino moguce resenje je bilo da se duz trotoara postavi vrtna leja siroka nekoliko metara. Tada bi dobili jedan lep mali trg koji bi zasijao u nastavku na basticu pored Pravnog fakulteta, ovako imamo trgic iza autobobilskog zida.
 
Fasadu su mazali bojom pajseri u tri nijanse a kocke su ula i ilzlaz iz garaze
 
Може ли неко да услика нашта личи фасада? Оно је духовито и еротично.
Хоћу да кажем, неко се тако зајебао да сам хтео да паднем од смеха.
Мислим да је киша управо спрала већину фарбе.

(Они улази у гаражу су непропорционално велики или ми нешто није јасно)
 
Metropol zaista izgleda smesno s tom zuto-krem kombinacijom na fasadi. Ne cini mi se da je to namerno uradjeno, vec pre da je to neciji propust (srpski receno fuseraj ;))
 
I to nikome od izvodjaca radova ili uprave hotela nije zasmetalo. Sta uopste reci, a ne ponavljati tuzne konstatacije o nasoj zalosnoj stvarnosti.
 
sreća pa se ne vidi razlika u bojama :bash: :bash: :bash:



i čisto je oko novog hotela :bash:



bar su posadili malo trave

 
Кад ће реконструкција фасаде? :violina:
 
Otisla je farba i sa desne strane gde je aneks najblizi ulici.
 
Ja sam tek danas video veliki bilbord na kome je fotografija novog Metropola.
Na njoj je vidi da je u stvari ona fleka tek deo buduće slike razvučene preko cele fasade.
Mislim da će biti sa licem devojke u desnom delu.
Samo što se onda stalo?
 
brdjanin":2u1djhem je napisao(la):
Ja sam tek danas video veliki bilbord na kome je fotografija novog Metropola.
Na njoj je vidi da je u stvari ona fleka tek deo buduće slike razvučene preko cele fasade.
Mislim da će biti sa licem devojke u desnom delu.
Samo što se onda stalo?

O tempora o mores! O, Isuse!

Taman kad sam pomislio da od razapinjanja onih ogromnih platana preko citavih fasada nema gore, sad su se setili da ih ucine permanentnim farbajuci same fasade! Kao da nam nije dosta vizuelnog zagadjenja bilbordima i tim je*******enim reklamama preko celih zgrada, 'ajde sad cetke u ruke i da mackamo fasade...
 
Vrh