Šta je novo?

Dragan Djilas

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
stan2.jpg


http://www.kurir-info.rs/novi-stan-dila ... nak-562929
 
Jel može na forumu da se namesti neka vrsta ignore liste, ali po ključnim rečima?
Npr kad se pomene kurir u postu da ga ne vidim?
 
Svaki cetvrti post je senzacionalna vest kurira.
Ova tema polako postaje jedno veliko trolovanje!
Zamolio bi moderatore da urade nesto po tom pitanju ako je moguce jer ova tema gubi svaki smisao postavljanjem clanka raznih tabloida.
 
U Pressu su manje o tome pisali, ima istine.
Dajte onda da se dogovorimo koji to medij u Srbiji u godinama posle Slobe nisu bili ili jesu obicna zuta stampa u sluzbi raznih interesnih grupa.
 
Svi.

Послато са GT-N7100 користећи Тапаток 2
 
http://www.blic.rs/Vesti/Politika/35903 ... oj-majstor

Đilas sam svoj majstor
P. B. | 21. 12. 2012. - 06:39h | Foto: O. Bunić | Komentara: 67

Lider DS Dragan Đilas posle razgovora sa predsednikom Srbije Tomislavom Nikolićem o platformi o Kosovu vratio se u Skupštinu grada, gde nije stigao ni kafu da popije.

298328_djilas-paparaco-201212ras-foto-oliver-bunic-30_f.jpg


298330_djilas-paparaco-201212ras-foto-oliver-bunic-44_f.jpg


298331_djilas-paparaco-201212ras-foto-oliver-bunic-48_f.jpg


Krenuo je dalje da završava svoje obaveze, ali je sve vreme i telefonirao, skinuo je rotaciju i sam seo za volan.

Čovek mašinac...
 
Barem je skinuo rotaciju, a ne kao svaka ostala šuša da juri niz Kneza Miloša i urla u sirenu
 
Moravac":thp758ul je napisao(la):
Barem je skinuo rotaciju, a ne kao svaka ostala šuša da juri niz Kneza Miloša i urla u sirenu

Gradonacelnik resava probleme jednog grada, privlaci investitore, ulaze u infrastrukturu, obrazovanje, kulturu.
Ne bavi se ni kriminalom, ni vojnim poslovima, ni pravosudjem.

Zasto jedan gradonacelnik uopste ima rotaciju?

Znam ljude koji to opravdavaju cinjenicom da je on mnogo dobar gradonacelnik i mnogo bitan, pa sto da nema nesto tako...
 
A mozda je od rotacije bitnije to sto prica mobilnim dok vozi. Mene bi za to sigurno kaznili.
 
Auto je upaljen, a on sa mobilnim koji drzi ramenom seda na vozacko mesto. Ne verujem da je bas cekao da zavrsi razgovor pa da krene.
 
Demoagog napada Ljusica sto je postao direktor sluzbenog glasnika... Naziva ga ideologom Obraza i proziva ga sto je nazivao pravim imenom danasnje delovanje politicara - izdajnickim...
 
I treba da napada ljusica ali ne zbok tih trivijalnih stvari vec zato sto je nevidjena lopina prvo je bio direktor zavoda za udzbenike i samo sto ga nije upropastio ,plus su ga studentkinje tuzile za razne stvari taj ima toliko putera na glavi to je nevjerovatno.A ni albijanic nije bolji.
 
Mene nervira ta demoagogija, fazon, ideolog Obraza, ili ovo moderno "pisanje spiskova za odstrel", kada objavis odakle se finansiraju kvazi nevladine organizacije...

Za Ljusica to nisam znao vidis, ali bio mi je sumnjiv kada je onakve udzbenike stampao dok je bio direktor zavoda... Jel on bese presoa u SNS?
 
Uh,to oko vrtica pogotovu sa tim dodatnim aktivnostima je teska zvrcka.Cudo koliko novca uzimaju roditeljima za te dodatne aktivnosti koje nisu obavezne ali ako dete ne ide na njih ostaje samo I ostala deca ga zacikavaju I hvale se kako uzivaju na njima dok to dete se oseca izostavljeno I napusteno.A na razume da njegovi roditelji ne mogu da plate te dodatne aktivnosti,to jest mamipare.

Da ne govorim o tome sto vrtic nema ni za sveske,vlazne maramice I jos bezbroj stvari.

Pokusacu da od sestre koja ima dete u vrticu izvucem sve podatke pa cu ih preneti ovde.
 
Po kom kriterijumu opstine dobijaju novac za budzet?
 
Neutvrdjenom satro ima neka formula ono gdje su moji na vlasti tu dam vise,nema tu neke logike
 
Ako je tako onda je stvarno zabrinjavajuce...
 
Mislis da tako nije na nivou cele zemlje?

Pocevsi od Dinkiceve logike "gde je URS na vlasti subvencija 10.000 evra, gde nije URS na vlasti subvencija 1000 evra".
 
Ne razumem se, a i mrzi me da kopam po zakonu o budzetu, lokalnim samoupravama, gradovima... Izgleda da cu morati... Zalosno je sto nemamo razvijeno gradjansko drustvo da ih pitamo sa cime se to sprdaju i odakle im pravo...
 
С обзиром да је на Савском венцу ДС, као и Нови Београд, на власти већ неколико мандата не пију воду логика да се дели страначки. По томе би Земун требао да има пет пута мањи буџет.
 
Мене само занима где одоше те силне паре на Врачару, НБГ-у и Старом граду?

За остале општине се може наслутити јер се простиру на великим површинама и имају велики проценат несређене инфрастурктуре, али ове три општине имају бахато велике буџете, а целокупну инфраструктуру сређену....
 
NBG ne bi mogao ni fasadu opstine da sredi sa godisnjim budzetom tako da ne kapiram sta je to bezobrazno i bahato...
Dzaba nam demokratija i decentralizacija ako sve sto opstina moze da radi jeste stampanje promotivnih pisama i koji plasticni parkic godisnje...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh