Šta je novo?

Makete gradskog prevoza

Beli prsten na gumi od repnog točka?
Svaka čast.
Ja svoj L-26 nikako da privedem kraju.
 
SGB i CHB Prodaja maketa ima jos jednog zadovoljnog kupca.

Strahinja Grublješić је поставио и изјавио на свом профилу: Posle 20 godina, konacno sam ga dobio ;-))

 
Ja dobih za novu godinu maketu m4 firefly shermana koju sklopih,bez bojenja.

Sada uzeh MIG-3 koji moram i da ofarbam,Postavicu rezultate ovde.

Da li neko zna gde moze da se kupi maketa yuga i Ziu trole???
 
Ziu u srbiji kolko znam da nema gde da se kupi. A maketa yuga mislim da ima na limundu,kupindonu i na kupujem prodajem
 
MIslim,da li moze da se kupi takva gotova,kao recimo katica?

Da,to sa yugom prodaju za po 20-30 eura dok su je kupovali za mnogo manje pare.
 
Вучко, апотека у Катанићевој, код Храма Св. Саве продаје макете трамваја и аутобуса. Нисам видео ЧКД, али има неке модерне, мислим да је "Бомбардије".

direktor":3sun0dxa je napisao(la):
Par STF maketa kad nadjem jos koju sliku stavljam kad nece da se hvali moram ja
---- Прво овде један леп Су-35, избрисан због простора -----


dsc04277.jpg

Novo bojanje 29 VVS [vojno vazduhoplovstvo Srbije ]

Директоре, нисам скапирао да ли је ова макета твоја или Стефова, ал' свака част! Ово је Тупољев Ту-128, највећи ловац пресретач свих времена, скроз митска птица за многе фанове ваздухопловства :D

Елем, надао сам се да ће ова тема застранити у овако нешто :mrgreen: Ево мало мојих љубимаца:

kit01.jpg


kit02.jpg
 
Ali ipak katice u kolor šemi gsp-a ili zeta nemoze se nigde naći, ili CAF urbos 3.

Proces izrade makete traje oko mesec dana, ali se radi kvalitetno
 
Na katici vam fale osiguraci na krovu kao i osiguraci pantografa i jos par sitnica ,pogledaj na gsp forumu slike makete koju je poklonila fabrika gspu koja stoji u upravnoj zgradi
FireBIRD 011 Makete su STF ove ja sam ih samo uslikao
Katica u svakom slucaju dobro izgleda
 
Pa to neznaci da netreba da usavrsite vas model i dodate stvari koje fale mislim da to nije problem .Moracu i ja da se bacim u maketicanje
 
Ja nerazumem šta si ti toliko zapeo za tim šta fali a šta nefali.

Mi makete iz meseca u mesec uvek usavršavamo.
 
Ocigledno ne mozes da prihvatis dobronamjernu kritiku kako bi vasi modeli bili jos bolji i kako bi imali vise porudzbina sto predpostavljam da vam je cilj
 
Mi od kad smo poceli imali smo dosta naruđbina. Do kraja ovog meseca zavrsavamo naruđbine koje su nam ostale i od marta primamo nove naruđbine. Za makete sinskog sistema planiramo da nabavimo patografe i štelove ali je to nema kod nas da se nađe. Izdvojice se jedan vikend da se ode u zagreb posto sam cuo da tamo ima makterska radnja koja ima stelove i pantografe.
 
Mali OT, ali pošto se ponovilo više puta naruđbina => narudžbina. Ništa zlonamerno, samo mala ispravka.
 
Где могу да купим неки сканиа модел аутобуса, не треба ми макета односно папирни модел, већ пластични или метални. Јел зна неко где?
 
Ако имаш некога у Британији, то ти је најлакша солуција. Тако сам ја набавио Сканију-Исизар. Имају више сајтова који су оријентисани искључиво на моделе аутобуса, јесте да преферирају своје даблдекере, али има и доста европских призвођача. Наручује се нетом, али мораш имати некога у Британији.
 
Немам никог тамо, али не могу да верујем да нема нигде код нас. Преко интернета не могу нигде на нађем, али ваљда неко овде зна где има у Београду да се набави.
 
У Београду немаш нигде. Можеш покушати на окупима макетара у Ђушиној сваке....неке суботе у месецу, заборавих које. Али, јако млаке шансе.

МАН можеш наћи у апотеци наспрам споменика Светом Сави код Храма од произвођача СИКУ. Врхунски квалитет. Имаш и соло и зглоб.
 
O,da,apoteka a imaju nekoliko stotina autica,zvuci blesavo ali tako je.U pitanju je kataniceva ulica,zaboravih koji broj,ali videces je lako jer svetli na sve strane znak apoteke,a takodje imas i drugu apoteku ka mekenzijevoj sa donekle manjim izborom automobila ka Mekenzijevoj.

Recimo ja trazih yuga tamo,nemaju ga,ali zato imaju stojadina,ficu i sve moguce i nemoguce modele fiata :)
 
имаш по, мање више, свим продавницама играчака. сад, не знам како се крећу цене
 
Чешљајући нет, налетим на макету туристичког аутобуса немачког произвођача СИКУ, са принтом београдских знаменитости. Ограничена серија.

originalslika-20704565.jpg
 
Vrh