Šta je novo?

Usce Multifunctional Centre - [ Tržni Centar | 130 000 m² ]

Danas sam posle mesec dana svratio do usca pa vam prenosim sta se trenutno desava sa lokalima.

Na panelima za bioskop su okacili reklame ko i sta dolazi, mada nema konkretnih datuma kada ce se bioskop otvoriti.

Na trecem spratu i dalje stoje prazni lokali bivse kuglane, a zatvorene su i decije radnje na trecem spratu.
Na drugom spratu zatvorena je radnja ecco cipela i trenutno nema nikakvih naznaka sta bi tu moglo da bude.
Takodje jos uvek je jedan mali lokal prazan na prvom spratu pored one prodavnice za kosulje.

20131222151105.jpg

20131222151132richtonehd.jpg

20131222151247richtonehd.jpg

bivse decije radnje ripela i garderobe
20131222151533richtonehd.jpg
20131222152234richtonehd.jpg


Ne znam da li je ovo nova praksa da lepe nalepnice na saklene povrsine umesto da stavljaju ove pomocne panele kao na bioskopu
 
Verujem da se Cineplexxu žuri da otvori bioskop u Ušću kako bi zgrabili deo kolača od Hobita (koji je imao fenomenalno otvaranje u našim bioskopima, uprkos tome što najveći multipleks u zemlji ne radi), kao i od Montevidea 2 koji kreće 15. januara.
 
Nadam se da će ubudućnosti, kad budemo bogatiji, bar deo te monstruozne građevine biti srušen i proširen park. Naravno, ovde ne mislim na kulu. Mnogo lepša je bila ona koju su podigli komunisti i u kojoj je bio CeKA (centralni komitet).
 
Evo malo novosti iz usca. Izgleda da se renoviranje bioskopa privodi kraju i da ce uskoro poceti sa radom. Ceo trzni centar je izdat, tj. moguce da su ostala dva mini lokala.

Ajdemo redom. Radnja kotona na prvom spratu je zatvorena zbog renoviranja i verovatno ce vrlo brzo biti ponovo otvorena. Radnja sisly (ili kako se vec pise) je iz vece radnje u prizemlju premestena u manju radnju i vec je otvorena. Na mestu stare radnje renovira se prostor i ubrzo ce biti otvorena radnja diesel.
Na prvom spratu na mestu ecco obuce otvara se nova radnja u.s polo assn http://www.uspaproperties.com/
Na mestu bivse kuglane otvara se dexy co radnja navodno vajveca u srbiji i to 1. marta i verovatno su zato i zatvorili svoju radnju u delti
 
@bojan87 Svaka čast što si zapamtio šta je bilo u tim radnjama što su zatvorene. Danas sam prošao i uopšte nisam mogao da se setim šta je bilo...
 
bojan87":3fczaa1u je napisao(la):
Na mestu bivse kuglane otvara se dexy co radnja navodno vajveca u srbiji i to 1. marta i verovatno su zato i zatvorili svoju radnju u delti

чек, кад су затворили радњу у Делти? она је горе где је била раније куглана
 
JohnnyLee":16zwg35d je napisao(la):
bojan87":16zwg35d je napisao(la):
Na mestu bivse kuglane otvara se dexy co radnja navodno vajveca u srbiji i to 1. marta i verovatno su zato i zatvorili svoju radnju u delti

чек, кад су затворили радњу у Делти? она је горе где је била раније куглана

Koliko se secam na mestu kuglane sada je onaj ultrin dinosaurus park a pored je bila radnja dexy co. Ali cinimi se da kada sam poslednji put bio u delty da sam video da su je zatvorili.

Takodje ne znam da li ce u uscu nakon 1. marta zatvoriti dexy co radnju koja se nalazi na drugom spratu kod food courta.
Malo mi je glupo da u istom tc postoje dve iste radnje.
 
на месту куглане су Ултра парк и Декси. заправо, Декси је на месту куглане, а Ултра парк на месту аркада, билијара и кафића. био сам прошле недеље, није изгледало да ће да затворе
 
"DexyCo" će 1. marta otvoriti radnju na mestu gde je bila kuglana, a u lokal gde su se oni ranije nalazili preseliće se knjižara "Vulkan".
 
danas sam bio u prolazu pa da prenesem utiske o pretumbavanju prodavnica.

Danas je sa radom poceo Dexy Co na novoj lokaciji. Sve sto je pre bila igraonica i kuglana sada je radnja dexy co. Radnja je zaista velika i imaju jako veliki asortiman stvari. Kao sto su i najavili ovo je njihova najveca radnja.

20140301154213.jpg


Na staroj lokaciji dexz co je zatvorio ranju i u nju ce se preseliti vulkan knjizara kao sto je homer jay vec i najavio

20140301154005.jpg


U okviru food courta zatvorena je amati picerija i bice otvoren kelog ili kako se vec zove.

Na prvom spratu idalje je u toku renoviranje radnje Kotona, kao i priprema nove ranje

20140127155030.jpg


Radnja Dress code se zatvorila i na njenom mestu dolazi

20140301154803.jpg


Takodje ostalo je da se u prizemlju otvori radnja diesela ali to nisam uslikao :D
 
Amattiju je valjda istekao ugovor i, koliko sam načuo, već su očekivali da će neko uskočiti na njihovo mesto. Znam da su otvorili lokal u "Merkuru" na Karaburmi, a na Infostudu su nedavno tražili radnike i za neki lokal u centru grada.

Nego, Bojane, ko su ti koji dolaze umesto Amattija? Neki klasičan fast food, opet neka pizza ili nešto novo?
 
Joj cinimi se da ce to biti hrana tipa giros. Ako me secanje dobro sluzi oni su svoju radnju trebali da otvore u stadionu i vise od pola godine je stojao baner i nikad je nisu otvorili, a na njihovo mesto je dosla prodavnica zaledjenog jogurta
 
Vrh