Šta je novo?

Javno osvetljenje (Kandelabri ,Bandere)

Sa sve crkvom SPC bum vidl kad budem u agramu
 
dsc01789.jpg

moze i zelena boja
dsc01788.jpg

nova privezista za bajseve
 
Ne prepoznajte lokaciju slavija kod meka , jos kad bi stvil table da lhudi skontaju cemu sipek sluze , mislim da su malo vise nego u becu
 
Па да си чучнуо кад си сликао, онда би се боље видела Делиградска улица и онда не би питали :D :p
 
Ovo je lepša kolor šema žuto/crno od one standardne.
 
dsc02725.jpg

i batutova bulevar sa stubicima iz resavske pomjesano
 
Dali je moguce da se zuto crna kombinacija iz doba socijalizma i dalje primenjuje?
 
Pa narvno ti kao da nisu bio sto godina u bg , u sfrj se farbalo u plavo bjelu kombinaciju kao i stubovi saobracajnih znakova
 
direktor":z9wbchnc je napisao(la):
Pa narvno ti kao da nisu bio sto godina u bg , u sfrj se farbalo u plavo bjelu kombinaciju kao i stubovi saobracajnih znakova

Da ali tih plavo belih nema vise, dok ovih crno zutih ima i dalje. SFRJ spirit.
 
ImA i plavo bjelih ponekdje su se odrzali recimo na arodormu , i jos nekim lokacijama
 
spatiotecte":22zjnmaf je napisao(la):
Dali je moguce da se zuto crna kombinacija iz doba socijalizma i dalje primenjuje?
Примењује се и даље зато што је најуочљивија кобинација боја.
Какве везе овде има социјализам :?: :?: :?: :?:
 
direktor":r0chxz3o je napisao(la):
banica zamjena bandere

dsc03104.jpg

Ovu banderu je odvalio kamion kada su utovarali izlomljeni beton, bivse podloge za tramvaje. Mislim da je bilo oko 11 i 10 uvece u petak.
 
Lep je ovaj parking za motore iako nije nešto preko potreban al ajde pranje para. Zanima me dal će parking servis to naplaćivati.
 
direktor":3dvdz94u je napisao(la):
Takođe, mislim da gradska predgrađa treba da se preurede kako bi bila lepša. Hoću da u gradu imamo jedan koncept, dizajn, da ne budu u jednom kraju različiti ivičnjaci, popločavanje i klupice. To su male stvari, ali značiće dosta.
Zbog toga, po uzoru na velike korporacije i uređene gradove, predložiću da se napravi knjiga standarda urbanog mobilijara koju će morati da poštujusve službe i investitori kako bi sve bilo građeno u nekom redu i skladu.

http://www.telegraf.rs/vesti/beograd/11 ... olica-foto
Kakav red, sklad... ovde nadležni prodaju trotoare za parkiranje(suprotno zakonu) i ne interesuje ih što se ljudi kreću kolovozom. Prodaju i nasipe, šumu koja ih štiti, i to za neke sitne pare ili beneficije. Svemirski smo daleko od tih sdandarda po pitanju mobilijara, ali svakako da bi bilo lepo :cry:
 
dsc03679.jpg


Bg put duz 27 marta postavljo nedostajuce stubice zacudjujuce i to nove

dsc03792.jpg


zanjimljiv stub steta sto je unisten dovriste zgrade srpsko amerikanske banke kralja milana
 
Mislo sam samo na model i materijal ne na CIJENU
 
Vrh