Šta je novo?

Renoviranje bioskopa ,,Balkan"

Kako je bilo sad je odlicno , ovo su valjda odobrili u zavodu za zastitu spomenika
 
Lepa kuća :) I drago mi je da je nestala ona napadna zelena boja kojom je ranije bio premazan. Sad čekamo informacije o samom bioskopu!
 
Politika 28.11
img309.jpg
 
Homer Jay":36xyk5ed je napisao(la):
Lepa kuća :) I drago mi je da je nestala ona napadna zelena boja kojom je ranije bio premazan.

Vidis, meni su se dopadale te zelene linije , bile su deo identiteta zgrade.

bioskop-balkan.jpg


Crveni crep je takodje out!
Odradjeno je jeftino i nemastovito, ali prokletstvo, jos jedan od slucajeva gde se ne treba 'gledati u zube' samo zato sto je uopste uradjeno renoviranje...
 
Ja mislim da zelena fali. Prozorski elementi i ostali detalji fasade su se utopili i sad izgleda kao da je "modernizovana" kao što je to svojevremeno rađeno sa fasadama po BG kad su skidani detalji... Mada je svakako mnogo bolje sada.

Još kada bi ovaj sjajan primerak moderne preko puta obnovili, Dom vojske osvetlili i raskrsnica-bombonica :)
 
Meni ovako novorenovirano izgleda previse "obicno", kao bilo koja renovirana stara zgradica u gradu.
Posto je u pitanju bioskop, a ne neka ozbiljnija instituicija, mogli su malo da se poigraju sa bojama, generalno sa izgledom.
 
^ Kao što ja rekoh, modernizovano... Al' pošto rekoše da planiraju bioskop i kafe klub po uzoruna Akademiju 28, možemo da očekujemo da se zašareni.
 
bioskop je već išaran.

fss = fudbalska mafija...


ja sam duboko razočaran šta nam rade takozvani navijači.

id*** bez mozga.
 
c8add4fbac548cccbff9b7f231a6f9f1.jpg
353806ddac1c02790b5f01caaf1456c3.jpg


Tri dana kasnije... Užas. Ceo centar je ispisan ovim sranjima, tako oni rade kampanje...
 
Pa kad niko ne sme da udari na huligansku bagru.
Govedo koje je to ispisalo bih naterao da jezikom skine tu žvrljotinu, mater mu j***m!
 
Tim divljacima bih za kaznu ruke odsekao. I nulta mi je tolerancija prema njima.
Posle da vidim dal mu je ruka draza ili natpis. Kreteni neobrazovani
 
Navijačima je "posao" da šaraju, a na policiji je da ih uhapsi, a sud da ih osudi.

Navijači očigledno rade bolji posao nego policija (i sud).
 
^^^ :lol:

Е нека сте им рекли :p
И мени је жао тек сређене зграде... Разумем да неки млади људи могу да се боре за биоскоп, макар и провалама и коришћењем туђе имовине под паролом борбе за културу (мало и да промовишу своја дела) Као заинтересована страна стало им је до биоскопа и то разумем.
Овде је људима стало до спорта и чистих рачуна исто тако, а штета је мања од провале и узурпирања туђе имовине, само дело је мање. Међутим различити аршини и код народа и код медија и код полиције.

За графите су многи хапшени, плаћали казне и свакако је држава са својим апаратом против њих наклоњена. За многе друге ствари све је ок нема последица...
У сваком случају изгледа да млади узимају ствар у своје руке... неки под заштитом државе а неки истој уз нос.

ТОЛЕ ЛОПОВЕ!!!!!!!!!!!!! Лицемери, слободно спроведите ваше гађење и претње некоме у лице, само изволите :roll:
 
Ince bio je prilog i na studiju b o grafitu valjda ce biti ocisceno , samo su cekali da se skloni skela ,
 
Unistavanje imovine se nije desilo u slucaju koji ti pominjes. Dakle poredis neporedivo.
Niko nije rekao nista u korist Tomislava Karadzica i ti namerno mesas teze zeleci neki konflikt da izazoves. Prilicno primitivno.

Postoje nacini, mesta i volja za sve. A to se ne radi unistavanjem tudje imovine i devastiranjem javnog prostora.

A da se vratim na lopovluk koji pominjes pod plastom privatizacije, tu je kulturno nasledje oteto od naroda i narod je svoje vratio. Cak su i sredili ono sto je propadalo, dakle neutemeljena izjava.
 
Дакле налупао си се за медаљу. Нема тачне реченице ни једне.

Ја сам само саветовао да будете доследни ако критикујете и све што сам написао је тачно. Конфликт изазивате ви са упорним (медијским) хистеричним претеривањима. Против сам жврљања, као и провала (без штете наравно :roll: ) али очигледно ради ко шта може за себе а ја само нисам био лицемер да осудим или претим овим провалницима. Да то хоћу и да сматрам да треба лично би им сасуо у брк.
Иначе и део њих је био на студиу б...причали су како су отели биоскоп и пустили свој првенац (бар сам тако разумео ту девојчицу из Србобрана ваљда)
 
Борчанац":26cj7wu0 je napisao(la):
Дакле налупао си се за медаљу. Нема тачне реченице ни једне.

Ја сам само саветовао да будете доследни ако критикујете и све што сам написао је тачно. Конфликт изазивате ви са упорним (медијским) хистеричним претеривањима. Против сам жврљања, као и провала (без штете наравно :roll: ) али очигледно ради ко шта може за себе а ја само нисам био лицемер да осудим или претим овим провалницима. Да то хоћу и да сматрам да треба лично би им сасуо у брк.
Иначе и део њих је био на студиу б...причали су како су отели биоскоп и пустили свој првенац (бар сам тако разумео ту девојчицу из Србобрана ваљда)

Oni zvrljaju jer nemaju sta pametnije da urade, a u tom neimanju ideja, a opet zarad viseg interesa, dok mladi koji su okupirali bioskop rade to zarad svih nas.

Ako tebi to nije jasno, rasprava je besmislena.

Cuje Tole lopove na bioskopu je vid borbe. Klasican vandalizam.
 
Borčanac imaš 2 greške u tvom postu #41 u ovoj temi.

1. Ovde nikom nije stalo do sporta i čistih računa. Ovde se sve svodi na to da sjaše kurta da uzjaše sad malo i murta.

2. Mladi ne uzimaju stvar u svoje ruke.

Ovde je reč o grupi "plaćenika" koji sebe predstavljaju kao navijače koji obavljaju "marketinški" posao za nekog.


A takođe praviš grešku što jedan prestup pravdaš drugim. To je tako karakteristično....
 
Vrh