Šta je novo?

Prvi autlet centar u Srbiji --Inđija

Mene cudi da uopste neko dolazi

Послато са GT-N7100 користећи Тапаток 2
 
17.1.2015g
fotografija3569.jpg

fotografija3570.jpg

fotografija3575.jpg

fotografija3576.jpg

fotografija3577.jpg

zatvoreno je 10-tak lokala :violina:
 
Ja sam par puta planirao da odem, ali kako sam cuo cjene nisu tog ranga da bi palio auto do Indjije. I ne znam sta su ocekivali.

Da bi privukli ljude trebali bi da imaju znatno nize cjene od onih u "gradskim" pordavnicama.
 
U tom shopping outletu najbolje mozete da se nakupujete poslednjeg dana u godini. Tog dana su snizenja epska.

Alisto kazete, preko godine je razlika u odnosu na druge centre minimalna. Mozda je iznajmljivanje lokala preskupo.
 
Koncept je isti kao i po drugim zemljama (npr. Parndorf kod Beča ili Palmanova kod Trsta) samo što ljudi ovde nemaju para, pa je generalno ponuda takva-kakva jeste. Može i u Inđiji da se nađe OK ponuda (npr. Replay farmerke). Često imaš te stvari koje su kod nas stigle u Ušće, a u Americi nisu više ni u outletu već u ROSS-u (posebno Guess ili Tomi Hilfiger).

Krajem prošle godine sam bio u Parndorfu, pre toga u Roermondu... Koncept je isti (gipsani zamkovi i uličice između), međutim tamo u Parndorfu imaš dva spojena outleta koji su po površini mnogo veći od ovog u Inđiji i još jedan veliki shopping mall sa outlet radnjama veličine Delta City-ja. Na parkingu ima dosta kola jugovića (SL, HR, BiH, SRB itd...), a i po prolazima se uglavnom priča jezik jugovića, tako da kao da si kod kuće (ionako i u Delti/Ušču tokom praznika ima najviše bosanaca/crnogoraca, pa mu dođe na isto).

U americi su isti outleti kao ovde u Evropi samo su tamo popusti i ponuda baš dobri (makar onima u okolini LA i LV), ali to je tamo tržište neuporedivo sa evropskim i po kupovnoj moći i po navikama...

U principu, ako vidiš jedan taj outlet video si svaki, razlika je samo u veličini i ponudi. Sve je to isto.
 
Kad kazem omasili koncept mislim cjenovno da su im cijene nize bolje bi igrali ali im onda lokali u delit i uscu nebi radili kako treba
 
direktor":1pivgw4j je napisao(la):
Kad kazem omasili koncept mislim cjenovno da su im cijene nize bolje bi igrali ali im onda lokali u delit i uscu nebi radili kako treba

Pa nije ista ponuda u shopping centru i outletu... Teorijski ne bi trebalo da se koncepti poklapaju, ali ovde ljudima nije previše bitno da li je kolekcija, šta već, najnovija ili je od pre dve godine dok god je stiker poznatog bredna tu i jeftinije je...
 
Ja sam cuo da u autletu Indjija ponuda i roba nisu nista posebno.
 
jedino sto im valja je onaj beo sport i onaj fesh company sve ostalo je nista posebno tom i tomy ne menjaju stvari od otvaranja uvek iste puma nema nista replay preskup ostale nisam ni gledao
ps jel zna neko sta je sa deltinim najkom ? nevezano za autlet ? :grand:
 
I dalje nema ništa više od toga da je Sport Time preuzeo. Vidim da se u Ušću otvara nova Najki radnja.
 
Ja sam bio 2-3 puta u Inđiji i nisam ništa posebno našao.
Jedina radnja gde sam našao veliki izbor a pristojne cene bio je Tom Tailor.

Nema onih baš ultra jeftinih autlet radnji kao u npr. Palmanovi.

Sa druge strane, ko planira da potroši bar 100 EUR na kvalitetnu garderobu, može da nađe.
 
direktor":27a80pak je napisao(la):
Najke je preuzeo djak ako se nevaram
Ne, već Time Sport, tj. Sport Vision.

Zanimljivo je da se u Beogradu dizajniraju mnogi modeli za brojne brendove koje Sport Vision zastupa, a proizvode u Vijetnamu, Filipinima, Tajlandu... Tako da SV i Nike već dugo sarađuju.

Sent from my NookColor using Tapatalk 2
 
al opet ce kolko sam ja razumeo biti posebno najk posebno sv ? il ce radnja biti ista
 
Као што сам написао отвара се посебно радња за Најки у Ушћу. Поред Рибока.
 
cekaj jel to znaci da ce biti poseban najk a poseban sport vizn ? il djak il ? mislim po gradu ne u uscu ?
 
Kad smo vec u offu, da nije sportsdirect kupio sport vision ili je od ranije vlasnk, posto onaj u delta sitiju je ppotpuno iskopirana verzija sportsdireccta
 
ne razumem ovoliku antireklamu, isplati se otići za jednu adidas trenerku za 2.000 din. - donji deo
 
Plus putarine!

Svako nađe svoju računicu.

Činjenica je da nije neki izbor, a što se tiče sniženja tu ne možemo ni da prismrdimo sniženjima u okolnim (ne ex Yu) zemljama.
 
Не плаћаш путарину ако идеш преко Ст.Пазове.
 
Gargoyle":1k2j755s je napisao(la):
ne razumem ovoliku antireklamu, isplati se otići za jednu adidas trenerku za 2.000 din. - donji deo

не постоји антиреклама :wink:
 
Vrh