Šta je novo?

Blok 42 - Tematski Park Terazije

ај, нек га уздравље сруше, и да нам се тако нешто више не понови :vops:
 
direktor":1vc8dgtd je napisao(la):
Jedna juce srusena sapic je rekao da ce se dio materijala iskoristiti bandere kocka ogradice itd .fontana ostaje nadam se samo da ce tramcaje prebaciti u depo ponovo
Sapic je rekao...
Bivsi DS kadar, koji je doziveo 'katarzu' prelaskom u SNS ekipu, ako se ne varam???

I sad je sve OK?
Alibi obezbedjen, ko sisa poreske obveznike koji platise ovo pre par godina???
A placaju i sad sto je najgore!!!

Bando lopovska
 
Pa nije bio sapic tad predsjednik opstine nbg ja ga neopravdavam samo navodim sta je receno mene samo strah za tramvaje da se sklone u depo
 
Pa ako ih ne sklone u depo, postoje dobre sanse da ih 'skupljaci' sklone u sekundarne sirovine...

Sto se tice Sapica i bilo koga drugog, ja imam stav da mi je personalno resenje nebitno.
Dal ceo posao sa tim 'tematskim parkom' smrdi od pocetka?
Dal je i dijaboli jasno da su takodje 'troskovi' precenjeni?
Dal je jedinstveno misljenje da je ovo bilo apsolutno bespotrebno i glupo???

Dal iko odgovara zbog svega toga?
Dal je bilo koji 'sledeci' uperio prst na 'prethodnog' zbog toga?
Ali iskreno, a ne dnevno aktuelno radi sticanja politickih poena???
Diso, ti si koliko znam pravnik, pa me ispravi ako gresim - prikrivanje pocinioca krivicnog dela cini osobu saucesnikom, zar ne???
 
Jel sad otvaramo novi podforum srušeni projekti. Mislim šta će biti sa ovom temom? :D
 
Diso, ti si koliko znam pravnik, pa me ispravi ako gresim - prikrivanje pocinioca krivicnog dela cini osobu saucesnikom, zar ne???

jeste ali to saucesnistvo treba dokazati temu treba kad sve pociste zakljucati
 
Први пут у својој историји, иако на крају свог битисања, да овај Тематски парк има оволико пуно посетилаца :laugh:
 
"Neparna" strana "Terazija" je srušena, "Balkan" je udaru, "Moskva" još uvek odoleva.

Jasno je da niko neće odgovarati za ovo, pa me najviše zanima šta će biti sa onim tramvajima, kome pripadaju, gde će stajati?
 
relja":3ej62kiq je napisao(la):
.... šta će biti sa onim tramvajima, kome pripadaju, gde će stajati?

Bilo bi lepo da klapara nekom proširenom trasom.... al kasnije obavezno i preko mosta na Adi
Drago mi je što ga ruše meni je taj ,, park,, je bio spomenik laži i paralaži...
a mozda ce nj. uklanjenjem sve i krenuti na bolje :)
 
Dame i Gospodo, predstava je zavrsena, Cirkus se seli u drugi grad.
Hvala na paznji. :D
 
Ja se nadam da ce tramvaji nazad u gsp depo neznam vrijedi li pisati gsp
 
dsci7856.jpg

dsci7857.jpg
 
Sav materijal se odvozi u bazu zelenila na b kosi , valjda ce gsp odvesti tramvaje, sapic je rekao da se kocka nece odamh sklanjati :?:
 
Sta ce biti sa fontanom? Receno je da za sada ostaje tu gde je. Mozda bi mogla da se iskoristi za neki kruzni tok.
 
Mozda pumpe eventualno mali centralni bazen veliki tesko a i vec je ispucao
 
Steta. Mogla je da cucne na bogosloviji, ili na nekom drugom mestu
 
Vrh