Šta je novo?

Zgrada beogradske zadruge

direktor":bqgfqcgx je napisao(la):
Tehnotajz edit i ja tek si sad gledao

Gledao sam ga odavno nego se setih da u njemu ima zgrada Beogradske zadruge pa rekoh da podelim na temi kako bi izgledala sa kupolom.
 
owim":3i4rou85 je napisao(la):
^ više nema makete?

ako mislis na prostor restorana on je na drugoj strani zgrade. maketa je, koliko znam, jos na mestu. kako kaze direktor 'sto ne bi bila'?
 
Ако будете пролазили пешке испред Задруге, погледајте испод терасе.
 
Мени је изгледало као да се љушти.
 
Relja reci ekipi sa zabavnika da tapeti i uredjenje zidova koje ih buni su radjeni za potrebe snimanja filmova [italijani ]
 
Kada budete prolazili pored zgrade obratite paznju na stanje fasade (konkretno terase iznad glavnog ulaza) :violina:
 
kamera na mom telefonu je manje kamera, vise motorna testera, sledeci put cu pozajmiti neciji mobilni
do tada ko prodje neka obrati paznju
 
Slikah ali nikako da postavim izbija iz cementa los cement
 
Kakvi su sveukupni utisci o rekonstrukciji ove zgrade sada kada se prasina slegla, pogotovo uzevsi u obzir da su neke stvari (tipa krov) radili posle otvaranja?
Jesu vratili one ruze na onim statuama unutra? I sta se desilo sa onim salterskim staklima?
 
Prelistaj temu malo u nazad sve je ispisano vec
 
Nadao sam se da se nesto desilo odonda sto bi moglo da promeni utisak :) hvala na odgovoru svakako
 
Ovo koliko ja vidim nije 'izbijanje salitre' vec posledica podlivanja vode sa balkona
 
dsc05281.jpg
 
Sta je sve ovo na kovovima na desnoj strani ulice?
 
Vrh