Šta je novo?

Blok 42 - Tematski Park Terazije

573696terazije06-foto-ma.jpg

573697terazije05-foto-ma.jpg

573698terazije04-foto-ma.jpg

573699terazije03-foto-ma.jpg

573700terazije02-foto-ma.jpg

573701terazije01-foto-ma.jpg

http://www.blic.rs/Vesti/Beograd/535144 ... god-pozeli
 
Ovog magarca sa markerom sam slikao kako zvrlja stanicu nbg izgleda da mu je to omiljena destinacija
 
Amin.
Nije moralo sve da zavrsi u krsu i lomu. Zali boze para i ulozenog vremena i truda kada je moglo da se usmeri ka necemu korisnijem.
 
direktor":3rphro8l je napisao(la):
Ovog magarca sa markerom sam slikao kako zvrlja stanicu nbg izgleda da mu je to omiljena destinacija
Сад лепо пријавити овог магарца Весићу (послати му е-пошту са сликом), па нека онда четкицом за зубе очисти све што је изжврљао по станици НБГД.
 
Све у свему велика срамота. Силне паре стуцане у стиропор и калдрму, трамваји од великог историјског значаја препуштени хулиганима, цео пројекат без неког претераног јасног циља и сврхе осим да се неком ортаку напуне џепови. Никад није имао сврху, и по мени лично је више ружио цео апокалиптични простор блокова 42 и 43 са оним скелама и оградом. Велики промашај и велика срамота. Надам се да ће барем трамваји завршити у музеју науке и технике и да ће фонтана имати неку сврху.
 
573699terazije03-foto-ma.jpg


Au bokte pa zar niko ne vidi šta je ovo.... HAARP!

Djitler nam je instalirao HAARP usred BG!!!

Svakačast Vičiću što je za samo nedelju dana uklonio ovaj zakamuflirani špijunski uredjaj!
Sad će nam krenuti svima na bolje.
 
Jesu li tramvaji konacno vraceni u depo???
Pa ne mogu da verujem kako se odnosimo prema istorijskom blagu... :(
 
Ceka se tender posto gsp to sam nezna uraditi
 
tragac":3tepajge je napisao(la):
573699terazije03-foto-ma.jpg


Au bokte pa zar niko ne vidi šta je ovo.... HAARP!

Djitler nam je instalirao HAARP usred BG!!!

Svakačast Vičiću što je za samo nedelju dana uklonio ovaj zakamuflirani špijunski uredjaj!
Sad će nam krenuti svima na bolje.


Није Ђитлер него Душан Петровић, јер је бивши председник општине био његов човек (Ђитлер га сменио Гангулом).
Значи, веза је Ленгли - Шабац - Нови Београд бувља пијаца.
Сличним путем, преко једног шабачког тајкуна, и добар део привреде нам је отишао на бувљак.
 
И фабрику акумулатора у Сомбору су уништили, и то генијалном идејом власника како да појефтини производњу. Наковањ би покварили. И камен.
 
Дуле Петровић је са шабачким тајкунима упропастио све што је ваљало од привреде у Шапцу.
 
Данас су крановима подизани трамваји на шлепере.
 
direktor":c4tfn902 je napisao(la):
Odlicna vijest da nemas fotku te operacije

Јесте,
нажалост немам, возио сам у "таласу" који се кретао прилично брзо, али могао сам да видим да је трамвај који је био ближи ОТЦ већ био натоварен на шлепер, а да је други висио изнад "свог" шлепера са два крана који су га полако спуштали..
Све у свему, интересантан призор.
 
Mogli su podzemni prolazi na pravim Terazijama da se srede za te pare
 
zexland":y4jpk2xr je napisao(la):
Tuzno...600.000 evra nizasta...barem da su kupili nove zardinjere za prave Terazije...ili sta god...za te pare je moglo svasta-nesto da se uradi....
Po meni kolika je cena jednog zatvorskog dana
potpisnici odobrenja za izgradnju tih kulisa , bi mi se baš naležali :lool:
ovako ne ometano uživaju u svojim ,,zaradjenim,, provizijama
 
ter1.jpg

Gde će da presele ovu fontanu?
ter2.jpg

Kockice na izvolte:
ter3.jpg


ter4.jpg


ter5.jpg
 
Vrh