Šta je novo?

Google i Beograd

Zex kako to ide s google rezolucijom snimaka iz satelita. Posto vecina vecih evropskih gradova ima dosta kvalitetnije snimke nego bg
 
Obavezno pogledajte u street viewu Valjevo. Trenutno urbanistički najuredjeniji grad u Srbiji, uz možda Sombor. Dosta lepih starih grada, dva gradska jezgra sa stilskim kućama. Čak su i novogradnje uglavnom adekvatne, kič je retkost, može se slobodno reći da su zgrade iz komunizma jedina crna tačka ovog grada.
 
Prođite i oko Vlasinskog jezera, ko već nije. Kao Zlatibor, ali prirodnije i lepše. Nikada nisam bio dole, oduševio sam se prirodom.
 
tragac":30y5k3jm je napisao(la):
Obavezno pogledajte u street viewu Valjevo. Trenutno urbanistički najuredjeniji grad u Srbiji, uz možda Sombor. Dosta lepih starih grada, dva gradska jezgra sa stilskim kućama. Čak su i novogradnje uglavnom adekvatne, kič je retkost, može se slobodno reći da su zgrade iz komunizma jedina crna tačka ovog grada.
Jap...
Samo slepci ne snimise Tesnjar.
Po meni veliki minus
 
Možda je neko već spominjao, Google street view je stigao i u Lazarevac.
 
Novi update

gggg.jpg
 
Igor":zzxyezjk je napisao(la):
Zex kako to ide s google rezolucijom snimaka iz satelita. Posto vecina vecih evropskih gradova ima dosta kvalitetnije snimke nego bg

Ig, pretpostavljam da se ovo placa...znam da je prosle godine cela regija Soluna i severne Grcke pokrivena sa jako visokom rezolucijom...izgleda fenomenalno ! Mislim da su Grci to odradili zbog turista - platili :)
 
zexland":epkon6ud je napisao(la):
Igor":epkon6ud je napisao(la):
Zex kako to ide s google rezolucijom snimaka iz satelita. Posto vecina vecih evropskih gradova ima dosta kvalitetnije snimke nego bg

Ig, pretpostavljam da se ovo placa...znam da je prosle godine cela regija Soluna i severne Grcke pokrivena sa jako visokom rezolucijom...izgleda fenomenalno ! Mislim da su Grci to odradili zbog turista - platili :)
I Crnogorci su platili?
 
Podgorica i Priština dobili high-resolution imagery i 3D view u Google Mapama. Rezolucija snimaka PG je zadivljujuća!
 
SLike jesu veceg kvaliteta ali kod najveceg zuma izgledaju malo cudne (mislim na one efekte koji su stvoreni oko objekata i oko drveca). Mozda ne bi bilo lose nama koji nesto manje to pratimo malo pojasniti. Hvala
 
Није ме било неко време па сад претражујем да ли је већ писано,
ако понављам извињавам се.
Елем већ месец два је могуће пратити стање у саобраћају на Google maps и на рачунарима али и на телефонима и таблетима.
Мало о томе:
Извор: Мондо
Линк: http://mondo.rs/a849827/Mob-IT/Vesti/In ... apama.html
 
Zna li se hoće li Google uraditi 3D Beograda u nekom trenutku?
 
Znam. U decembru je i Ljubljana dobila 3D. Kad budem bio pri kompjuteru, okačiću mapu gradova sa 3D-om - zaista je impresivna lista! Krenuli su da rade i Kuala Lumpur!
 
Vrh