Šta je novo?

Žičara: Novi Beograd - Ada Ciganlija - Košutnjak

@Mair
nadam se da se razumemo da je ovo jedna besmislena ideja i da o lokacijama pričamo u sklopu priče o besmislenosti. :)

A što se tiče lokacije sa brojem 2 - između nje i Save se nalazi zgrada vodovoda (plavi krov).
Onda bi trebalo trasu i visinu početne stanice prilagoditi toj građevini... a turistima se pruža pogled na krug toplane i lamele u bloku 70a, a atrakacija koju treba da posete je tržni centar (pa još i Miškovićev, tj. glavne mete SNS)... ma besmisleno je, koliko god se trudili da ideju shvatimo ozbiljno.
 
Samo sam se "primio" kada sam čuo da će kod Delta City, pa rekoh da vidim gde to može da stane, a oni valjda znaju šta rade kada već pokreću ove stare teme.
 
Svaki memorandum o namerama je uvek rezultirao u konkretnim projektima, stoga ne vidim da ovaj memorandum neće povećati zaposlenost u Beogradu, a samim time i u Srbiji. Bravo gradonačelniče! /sarcasm off
 
жичару не треба уопште градити, ни на њој трошити речи. и тачка!
 
Zagreb na vodi, žičara....
sljeme833300s1.jpg

http://www.jutarnji.hr/zagreb-i-zagorje ... a/1351397/
 
Kasne mi smo priv ovi u gradu jednostavno neznaju jednostvne stvari da urade bave se samo mega neostvrivim projektima
 
Predlazem da se uvede uslov za otvaranje nove teme, tipa da se odmaklo barem malo od Memoranduma o razumevanju(tm) ili necije maste...Karicev Tesla city sad ovo... :kafa: :kafa: :kafa:
 
И поред толико не сређеног Београда ви бисте да убацујемо нови никад завршен пројекат жичаре??? На чему сте?
 
Au ljudi! Da podvučem ovo što su kolege napisale u poslednja dva posta... U mojim očima forum se neprekidno srozava, pre svega zbog ovakvih stvari.
 
Tema je iz 2012 o necemu sto svaki cas(svaka vlast) pominju tako da ne vidim cime se srozava forum... Mozda(verovatno) nece biti nista od ovoga, ali to nije razlog da se ne diskutuje o najavljenim(izmisljenim) projektima.
 
Duleja, pa ne diktiramo mi na forumu koju ce oni izmisljotinu od projekta da izvuku iz fijoke. Na nama je da malo komentarisemo makar i sarkasticno na momente i sl. naravno zavisno od projekta.
 
Nije ova tema ni shvacena toliko neozbiljno koliko na prvi pogled izgleda i ranije smo o njoj pricali.
 
Znam Igore, ali tema se nalazi u rubrici 'Projekti'. Po meni, bolje bi pasovala u Infrastruktura > Javni gradski saobraćajni prevoz. Tamo bi mogla da se tretira kao 'ozbiljno maštanje' a ovde, ljudi se lože na kosku, koju bacaju najveći gangsteri koje smo ikada videli. Pa će sutra neki od botova da se nakači ovde i "diskutuje", pa će prekosutra da citiraju u botovskoj štampi cenjeni Beobild, koji se eto bavi ozbiljnim temama, itd.

Nisam ni protiv zezanja, ni protiv ozbiljuše, ali da se zna gde je čemu mesto.
 
Postoje tri faze razvoja ljudske svesti: mitologija, religija i nauka. Voleo bih da smo u Srbiji stigli do religije...
 
Duleja imas pravo tema je prebacena u odgovarajuci podforum ;)
 
Ma jok otvoriti pod forum Luda obecanja politicara za ovu temu i sledece
1. teslin grada
2.teslin toranj
3.dodati po zelji
 
boca-ica":3k650vlf je napisao(la):
Nebuloznu temu zaključati

direktor":3k650vlf je napisao(la):
Ma jok otvoriti pod forum Luda obecanja politicara za ovu temu i sledece
1. teslin grada
2.teslin toranj
3.dodati po zelji

U tom slučaju bi trebalo i temu o Metrou zaključati.
 
Naravno da tema nece biti zakljucana ;)
 
Просечан посетилац Кошутњака одлази и групи са све опремом за роштиљање и по лепом дану може да се види гомила аутомобила, облак дима и тона смећа. Жичара је просто непрактична за овакве посетиоце. Они којима је потребан превоз за сваки дан имају и бржу алтернативу.
 
Vrh