Šta je novo?

Vandalizam u Beogradu

Znaci da je neko drugi platio da se ocisti.
Ne grad, ne bioskop, ne investitor, ne drzava, ne izvodjac.
 
Čemu tajnovitost? Ne tražimo ime i prezime, već samo informaciju da li je neki komšija, skupština stanara, neka prodavnica...
 
Nije komsija, nije skupstina stanara i nije nikakva prodavnica, iako je bilo predloga od strane jedne firme da finansira ciscenje malo vecih povrsina, od toga se za sada odustalo.

Finansijer je trazio da se to ocisti, verujem da je veliki postovalac bioskopa. Nije bilo to puno para, skromna sredstva su u pitanju.
 
Ja sam se šalio za Toleta, ali:
http://mondo.rs/a768685/Sport/Fudbal/Tomislav-Karadzic-Tuzicu-Beograd-zbog-grafita-Tole-lopove.html

...Već nekoliko meseci fasade beogradskih zgrada ispisane su tom porukom, kao i "FSS = mafija", a Karadžić je u opširnom intervjuu za "Kurir" najavio da će zbog toga tužiti Grad.

"Tužiću Grad Beograd i tražiti odštetu. Oni imaju obavezu da ukolne te grafite, jer to utiče na moj ugled. Ne znam, možda će da se raspiše tender za to, pa da se neko tu ugradi. Ko zna šta stoji iza svega toga. Ali vidim da je grad Beograd uveo štednju, pa su valjda uštedeli novac da mi plate odštetu"...
 
Ja bih tužio grad jer nije nikome naložio da ukloni te grafite. Zar građani moraju da prijavljuju i tako očigledne stvari. Šta radi inspekcija Starog grada?
 
Savski kej:
fotografija4140.jpg

fotografija4141.jpg
 
astrodule":14az4c88 je napisao(la):
Ja bih tužio grad jer nije nikome naložio da ukloni te grafite. Zar građani moraju da prijavljuju i tako očigledne stvari. Šta radi inspekcija Starog grada?

Имате погрешна очекивања од инспекције, и од државних служби у целини. Њихов а посао није да решавају проблеме, већ да седе, не раде ништа и за то примају плате. А плате примају тако што се власт задужује код Међународног монетарног фонда и на тај начин се држава гура у све дубље дужничко ропство. Уједно се ствара све већи хаос и незадовољство, што ће странци знати да искористе када за то дође време.
 
Trebalo bi iste zbatonirati ili usrafiti pa kad dodje da je prevrne da bude zurka
 
Дорћолом очигледно прошао булдожер
10999639_924761350878803_4319659980958173572_n.jpg

Слика преузета са ТДИ фејсбук странице
 
Neko govedo juce je isaralo Vero u Zarkovu, ja bih ovakvim osobma...
IMZPtUc.jpg

3V7eqm9.jpg
 
Inace, Vero su sutradan prekrecili, svaka im cast. I to ne po slovima samo, nego vecu povrsinu pa se ne nazire nista.
 
ima resenje za ovo ali odmah za sobom povlaci sok javnosti i nevladinih organizacija.
resenje se zove : P E N D R E K
nasa policija je medju najboljim u evropi i ako hoce moze sve.
te vandale naci i dobro odrati u apsu.
 
Јел ти неко ижвркао вилу па си се разбеснео? Да је полиција нормална ти би први попио пендрек..
 
Шоми, дете, не будалаши и не оглашавај се тамо где немаш шта паметно да кажеш.
 
Не говорим о другим темама, већ о чињеници да је неки мајмун нашарао будаласту поруку на туђој имовини. Пошто мислим да је власник ове зграде поред Протокола град, то ће и чишћење ићи на његов трошак. Тачније на мој и трошак твојих родитеља.

Често на овом форуму оправдано цврчиш због проблема насеља у којем живиш, било да је у питању вода, пут или градски превоз. Не знам, само, како ти не падне на памет да су, бар у једном проценту, узрочници тих проблема болиди на чије жврљотине се беспотребно троше средства која би се могла далеко боље употребити.
 
Dedinje AMG75
Dobrodosao

Somi odmori stvarno nema potrebe klizeci ka novom forumasu zato sto se ne slazes sa njim na drugoj temi ;)
 
Igor":1i19v0jp je napisao(la):
Somi odmori stvarno nema potrebe klizeci ka novom forumasu zato sto se ne slazes sa njim na drugoj temi ;)

Zašto?
Jer treba da se sažalimo na "selfije" i slikanje nečije vile?

Udri, Šomi, ne štedi.

PS: I mene je Šomi svojevremeno "potkačio" kada sam se radnicima JP Parking servis načestitao svih mogućih praznika, pa se ne ljutim na njega.

PS: I kada vudu slikali moju vilu na Neimaru, neću se ljutiti. Ako treba ponudiću im merdevine da kadar bude što lepši.
 
Vrh