Šta je novo?

Udruženje Ljubitelja Javnog Prevoza ( ULJJP ) 1.3.2012

Sta se desava sa udruzenjem, vec dosta dugo nema nista vezano za njih? Postoji li jos uvek???
 
odnosenje-starih-tramvaj.jpg


http://www.gspbeograd.net/viewtopic.php ... &start=840

sa gsp foruma[/quote]

konacno tramvaji na bezbjednom sad su vlasnistvo muzeja nauke i tehnike gsp nema vise veze sa istim
 
Bili su vlasnistvo grada posto je iste gsp poklonio kad su pravili lazne terazije
 
Slabo si upucen, a predstavljas se za nekog funkcionera udruzenja.
 
Beks ja sam dobro upućen za ove tamvaj, oni su prebačeni u GSP i tu će ih malo srediti posto su bili izlozeni klimatskim uslovima i biće garažirani u GSP-u.
 
Postavice ljuba resenje pa ce mo vidjet kako sta gdje

Izgleda da su genjalci gsp isjekli tramvaj djdj 110 mozgovi neznam sto im je smetao
 
Нешто слично написано, али на папиру, се појавило у аутобусу на линији 50

(NE)KULTURA Natpis u jednom od autobusa ne ide u prilog našim sugrađanima!
A. J. | 02. 07. 2016 - 11:07h
Izgleda da putnicima u graskom prevozu bonton ponekad i nije najjača strana. Osim flaša, pikavaca i ostalog đubreta koje nalaze u autobusima, čini se da vozači muče i još jednu muku sa ljudima koji se voze GSP-om.
U jednom autobusu osvanuo je natpis za koji se pretpostavlja da su vozači stavili kako bi zamolili sugrađane za osnovni red i kulturu.


Da li je ovo samo predostrožnosti radi? Ili zaista baš sve mora da nam se "crta"?

http://www.blic.rs/vesti/beograd/nekult ... ma/ce5bef2
 
Ja bih rekao da mora da se crta. Prošle ili pretprošle godine , bilo je leto , sunce upeklo , sigurno preko 35°C , ja ulazim u tramvaj kod Đerma , u pitanju je bio CAF. Kad sam ušao , hteo sam da se srušim od smrada. Pogledam unaokolo , i imam šta i da vidim. Neko se ispovraćao , i to tačno u jednom od delova gde se nalazila "harmonika" , i to tolika količina bila da je prekrilo maltene ceo krug. Na sledećoj stanici sam morao da izađem , jer nisam mogao da izdržim. Kada sam izašao , par minuta mi je trebalo da dođem k sebi. Čudio sam se kako nikome to nije smetalo , i kako niko nije našao za shodno da kaže vozaču.
 
Ok za pljuvanje al kako misle da neko moze da kontrolise povracanje???


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Vrh