Šta je novo?

Mediji u Srbiji (TV, Novine, Internet, Radio..)

[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=401799#p401799:2ezkdbzk je napisao(la):
Homer Jay » 23 Aug 2016 02:08 pm[/url]":2ezkdbzk]Poštovani vlasniče nicknamea po najiritantnijem liku u istoriji Star Wars franšize,

Pošto ste očigledno daleko upućeniji u stanje u srpskim medijima od mene, molim Vas, recite mi gde mogu da se prijavim za te pare od Soroša, jer izgleda da mi duguje dosta novaca za deceniju rada u izdajničkom sektoru.

Unapred hvala,
HJ
Vidiš bre da ne zna ni šta je Velika Srbija. Ne znam ni koj sam mu moj odgovarao. Možda mu drugari iz FSB nisu dostavili informacije o tome trolololol.
 
Neko ne zna šta je Velika Srbija?! :shock:
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=401799#p401799:wpl9uvln je napisao(la):
Homer Jay » 23 Aug 2016 02:08 pm[/url]":wpl9uvln]Poštovani vlasniče nicknamea po najiritantnijem liku u istoriji Star Wars franšize,

Pošto ste očigledno daleko upućeniji u stanje u srpskim medijima od mene, molim Vas, recite mi gde mogu da se prijavim za te pare od Soroša, jer izgleda da mi duguje dosta novaca za deceniju rada u izdajničkom sektoru.

Unapred hvala,
HJ
Oću i ja kod Soroša! Gde ima? Pričajte Delija i Jar Jare? Izgleda da je neko gledao Težinu Lanaca pa je uvrteo u glavu da sve medije plaća Soroš. Stoji da su plaćali B92 i ostale ali to je bilo pre 2000. godine, od tada je polako ali sigurno zavrnuta slavina te više ne finansira medije.

Ako znate kako funkcioniše naša država znali bi ste da je u novinarstvu jedino moguće dobiti novac sa strane. Prost primer su konkursi za medije gde lokalne samouprave daju novac medijima koji su za njihovu političku opciju. Dok je RTS banda neopevana. Svaki član ekipe RTS-a je u Riju na osnovu dnevnica uzeo 2000 evra bez plaćenih troškova i redovne plate koju dobija.
 
Не разумем? Што лажеш? Ко је рекао да је плаћао све наше медије?

Дакле, плаћао је кључне проазапдне медије у Србији и дан данас финансира добар део нашег квислиншког НВО сектора и пар портала и "истраживачких новинара". И истим стварима, на исти начин се бави у већем делу источне Европе.

Дакле, Хомере и Вучко, молим вас да престанете са изношењем ваших теорија завере.
 
Dve svinje pričaju dok mesar oštri nož: jel ti se ne čini kako nas onaj čovek čudno gleda? - reče prva, a druga joj odgovori - ah ti i tvoje teroije zavere
Smejali su se Čvoroviću 1:35 https://www.youtube.com/watch?v=tHuMJ4GNJEg A jedan drugi deo bi mogao danas da se malo modifikuje: "Pa jel ste me zatvarali što sam vikao živela svetska revolucija?! Pa šta je trebalo da vičem živeo Soroš?! Staljin vas je ubijao, al vas nije ubijao dovoljno" :sesir:
 
Pa vucko sto ti nisi idao u rio sta je to 87 € za brazil i tamosnje troskove
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=402234#p402234:2vrywdnz je napisao(la):
vucko » 26 Авг 2016 03:58 pm[/url]":2vrywdnz]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=401799#p401799:2vrywdnz je napisao(la):
Homer Jay » 23 Aug 2016 02:08 pm[/url]":2vrywdnz]Poštovani vlasniče nicknamea po najiritantnijem liku u istoriji Star Wars franšize,

Pošto ste očigledno daleko upućeniji u stanje u srpskim medijima od mene, molim Vas, recite mi gde mogu da se prijavim za te pare od Soroša, jer izgleda da mi duguje dosta novaca za deceniju rada u izdajničkom sektoru.

Unapred hvala,
HJ
Dok je RTS banda neopevana. Svaki član ekipe RTS-a je u Riju na osnovu dnevnica uzeo 2000 evra bez plaćenih troškova i redovne plate koju dobija.
@Вучко, питај твог колегу @Лакија72 за дневнице, пошто је сад био у Бразилу на ОИ. Што каже @Директор, шта је 95 долара дневнице за Бразил.
Ево ти износи дневница за све земље: http://srbija.e-racuni.com/rrs/Dnevnice.html

Кроз дневнице се плаћа и порез, јер су дневнице доходак грађана. Свака исплата ино дневница са износом већим од 50 евра, а на свака 24 часа проведена у иностранству, подлеже плаћању пореза на доходак грађана по стопи од 10%.
 
Bilo bi lepo i da se dobije info koliko je RTS zaradio od reklama emitovanih u toku OI. Koliko znam naplaćivane su 50-150% više nego regularne (sem ako je reč o paketima koji se plaćaju drugačije).

Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
 
:-(
Tuzan je osecaj kada te proziva neko ko radi za spoljnu produkciju koja je izmuzla iz RTS-a znacajno vecu lovu od one koliko su vredne dnevnice svih nas koji smo bili u Riu... :-(
Tuzno mi je i kako se usmrdela koska koju baci vlast (nije bitno koja), narodu ucini kao nasladji zalogaj mesa.
I dok to isto meso poskupljuje 70%, dok nam se zatvaraju javne kuhinje, ne zato sto nemaju za koga da rade, vec zato sto nema love za njihovo funkcionisanje, dok placamo multinacionalnim korporacijama radnu snagu, nemamo vecih problema od troska RTS-a.
Nemam nameru da se pravdam nikome.
Jeste, dnevnice su super, sve nam je bilo placeno, putovali smo privatnim avionima do tamo, vozili Lexus iz rentakara, a uz to smo dobili svaki i po prelepu meleskinju...
Dane smo provodili na leblonu, kopakabani i ipanemi, a noci po najboljim hotelima...
Verujte Vucicu i Vucicevicu, pa oni nemaju razloga da vas lazu...
I koji moj ce narodu ta olimpijada i nocni prenosi, kad je farma, parovi i slicno mozda i gledanije, a ne finansira se iz pretplate i budzeta?

Pink je prava mera za nas, bolje ne zasluzujemo...

I da (vi hejteri ;-) )
ne shvatite pogresno. Mene licno zabole na kojoj TV stanici radim. Sa ponosom mogu da kazem da odlicno radim svoj posao, te se u tom egzistencijanom smislu ne sekiram dal ce RTS kao servis svih gradjana ove zemlje postojati ili nece.
Mogu ja raditi i na pinku, prvoj, N1 ili veseloj televiziji (...), moj posao ce biti gotovo isti i primanja slicna.

Al kada jedna kriticka izjava naseg reprezentativca i coveka koji je upravo sa svojom ekipom osvojio zlatnu medalju za ovu zemlju izazove ovakvu nervozu i hajku vlasti, to je signal ne da neyto nije u redu sa stanicom koja je to emitovala, vec sa tom nadobudnom i odnarodjenom vlasti.

I jos nesto.
Pretpostavimo da je RTS zaista takav kakvim ga 'cenjeni' premijer predstavlja.
Zapitajte se sta ga sprecava da ga promeni?
Apsolutna vlast, izaberes novi upravni odbor (vec ucinjeno, moze ponovo), smenis direktora zbog loseg poslovanja ili neispunjavanja zadatih ciljeva javnog servisa, te postavis svoje koji ce "raditi kako treba".
Sve mehanizme za to imaju.
Ali ne, samo ce dizati tenziju i stvarati antagonizam. Jer "tako im se moze"
Tako im odgovara...
Tako ce neko zaboraviti da ga za male pare u glavu 'j***' privatnik sa vezama u politickom miljeu koji je do juce bio veciti student, a vec danas je "ugledni" privrednik, da mu se duguju dve, tri, cetri (ionako bedne) plate, da dize kredit da bi detetu kupio udzbenike za osnovnu skolu...

Ma...
Zaboravite (vi hejteri)...
Ovo ja samo pisem jer mi je krivo sto ste prozreli kako sam mesec dana zimovao za dzabe i jos mi je ekstra placeno, a prelepa melezkinja (cuj jedna, nekoliko njih) ispunila svaku moju fantaziju.
da na zimovanju, jer ono sto novinarski otpad iz informera ne zna je da je na juznoj polulopti sada kalendarska zima, a eto Brazil je slucajno bas na juznoj polulopti. :D



Sent from my LG-D320 using Tapatalk
 
Dodacu i sledeci post da bih ispostovao vecinu forumaskog clanstva.
Svi nasi (RTS) troskovi su trasparentni i mozete ih naci na sajtu rts.rs
Smestaj ekipe RTS-a je bio nekih skoro 20km od MPC i IBC (mesta gde se radilo), koji su opet skoro 30km udaljeni od centra grada.
smestaj je bio organizovan u Media village, novoformiranom stambenom naselju, koje se radi za trziste (poput Belvila) i ukljucivalo je najam apartmana. Taj smestaj je za nase prilike preskup, ali je bio apsolutno najeftiniji od ponudjenih registrovanih smestaja.
Ko ne veruje moze na netu naci PDF koji je okacio olimpijski komitet francuske (da ne bude, e pricam ti pricu).
Dnevnice necu komentarisati, odredila ih je drzava. Nisu jedinstvene za ceo Brazil i najvece su za Rio. Svakome ko je inteligentniji od amebe je valjda jasno zasto.
Kome nije... Njemu je dzaba objasnjavati ;-)

E da.
Mogli smo da veslamo preko Atlantika, tu bi se znacajno ustedelo, jer prekookeanski letovi su skupi, a sve 'zle' avio kompanije su jos podigle cene za vreme olimpijskih igara, znajuci da ce biti navala. :D


Sent from my LG-D320 using Tapatalk
 
Laki razumem te "Koska je bacena" i sada se ljudi koji veze o realizaciji bilo kakvog prenosa sa drugog kontinenta slade. Posto zivimo u zemlji apsurda nema potrebe da to gotovo licno shvatas.

Ako si u prilici i ako ti mogucnosti dozvoljavaju ne bi bilo lose napisati utiske sa lica mesta i kako je tekla realizacija programa koji deo je RTS samostalno radio a sta je ono sto je stizalo kao signal iz paketa koji je RTS kupio.
 
Naravno da cu to uraditi Igore, cim 'uhvatim' malo vremena.

Ne shvatam licno, nego me razocarava plitkoumnost naseg naroda koji trci kao magarac za sargarepom.
Ne radi se o meni, tebi ili nekoj firmi. Radi se o sistemtskom zaglupljivanju i manipulaciji koja se odlicno prima.
Tako je zahvaljujuci spinovima i manipulacijama ispalo da je Bajden u Beograd dolazio da bi prosetao unuku...
Zasto je nasoj inace bistroj i otresitoj naciji vec nekoliko decenija mozak na OFF !?


Sent from my LG-D320 using Tapatalk
 
Ја ето нисам загризао бачену коску али имам да напишем једно:

То што ти Лаки радиш добро свој посао не мења чињеницу да је савремени РТС (са све премијером који је небитан у овом случају) једна од већих несрећа која је задесила овај народ. Не мења чињеницу да је РТС једна криминална социјална установа која нашим парама ухлебљује јахаче апокалипсе као што су Жика од Шаренице, читава булумента лажних новинара и слуга режима, Пилоти и други лажни музичари с везама потребним за издавање за ПГП. Не мења чињеницу да је РТС најјаднија национална телевизија на свету и рекеташка компанија која узима паре од народа иако скида кајмак и од реклама. Не мења чињеницу и да је РТС један од стожера културног геноцида који се спроводи над овим народом где је научни програм онај архивски, сниман пре више деценија, где је серијски програм - опет архивски или културно-геноцидни (бајићеве погане серије), културни - опет архивски или идеолошки обојени...

Све у свему, надам се да ћу доживети гашење те наказне творевине.
 
Не мња чињеницу да је РТС једна криминална социјална установа која нашим парама ухлебљује јахаче као што су Жика од Шаренице, читава булумента лажни новинара слуга режима, Пилоти и други лажни музичари с везама потребним за издавање за ПГП.

Druže takvo ti je svako pravno lice, poslodavac koje je u javnom/dežavnom vlasništvu. Od muzeja, fakulteta, škola, bolnica do javnih privrednih i konunalnih predzeća, , administracija, uprava, sudstvo, policija, vojska... Zašto bi se RTS razlikovao od tog miljea?
 
Pozdrav od spoljne produkcije koja je zbog nepoštovanja ugovora od strane RTS-a prekinula saradnju i uskoro podnosi tužbu protiv RTS-a. Nisu nas plaćali 6 meseci pravdajući se kako RTS nema para. Pa sam ja 6 meseci bez plate zahvaljujući RTS-u. Na sreću izgubiće na sudu pa taj novac nije izgubljen zauvek.

Spoljne produkcije uzimaju lovu, ali samo one koje su ušemljene sa upravom RTS-a koju čine bivši SPS-ovci i ekipa sa BK televizije kojima nije problem da duvaju u tikvu koja je trenutno na vlasti. Tako je i Tijanić radio za sve vlasti, tako radi i nova uprava RTS-a.

Na primer tvoja spoljna produkcija prođe konkurs RTS-a, i RTS kaže da mogu da te finansiraju i to sa upola manjim budžetom od kojeg si tražio. S tim parama imamo plate za troje ljudi a treba nam 5 ili 6 da bi proizvodili 23 minuta novog programa svake nedelje za te pare. Naravno, plata od 40.000 dinara je taj ekstra profit koji pravi privatna produkcija. Pa si onda u situaciji da imaš broj ljudi ali da rade za 20.000 ili da imaš manje radnika ali da ne umru od gladi. Jer zaboga RTS nema para...

Takođe, ne dobijamo novac već sekunde, dok produkcije koje su po volji uprave dobijaju živ novac i to u punom iznosu. Jeste da ti nekima u upravi RTS-a vraćaju novac ili usluge, ali bože moj, oni su pametni, mi smo glupi.

Za to vreme neke produkcije koja su "deca RTS-a" ili dobra sa upravom RTS-a mogu da od emisije naprave reklame, dakle pored reklama da praktično podrede funkciju emisije reklama. Hajde da to razumem na komercijalnim televezijama ali na javnom medijskom servisu je to nezakonito i nemoralno. Na primer emisija Ekonom i ja koja reklamira Dunav osiguranje u bar jednom prilogu nedeljno, ili SAT produkcija gde Alvirović pominje Navak centar za obuku vozača više nego reč automobil.

Kako opisati RTS gde redakcija sajta neće da prenosi makar tvoje ekskluzivne vesti jer si se zamerio jednom od glavnih sponzora RTS-a kada si emitovao kritički TV prilog o njegovoj neposlovnosti? Već čekaju da tvoju vest prenese Tanjug pa onda RTS prenese Tanjug???

Ili situacija gde tri sata čekam da iz Arhive donesu prilog iz Beogradske hornike, gde praktično jedan od urednika moli arhivu da rade svoj posao, a oni odbijaju i nastavljaju da sede na palčevima sve dok ne odeš lično do njih da sa njima to rešiš?
To mi liči na zadnju fazu samoupravljanja iz 80tih godina, a znamo šta je usledilo posle toga.

Ne kažem da si ti problem, ali je RTS sistematski u problemu. Kao neko ko je samo tamo u prolazu dovoljno sam video stvari da vidim da je to kao i svako javno preduzeće, ništa bolje ništa gore. Ima poštenih radnih ljudi kao i ti, ali ima i brdo blejača, prekobrojnih i neradnika koji kradu bogu dane.

Da ne govorimo o nekim osobama koje rade po 4 sata dnevno, te im se rad svodi na deo između doručka i ručka u Takovskoj ili jednog koji radi na Košutnjaku koji pola radnog vremena igra poker što mi je čak i sam rekao. Čak je i sa svojom majkom koja je reditelj na RTS-u bio o trošku RTS-a prošle godine na sajmu TV opreme u Las Vegasu da gledaju TV opremu, a ustvari je mali išao sa mamom da se kocka u Las Vegasu, naravno o trošku RTS-a. I to mi je dečko pokazivao slike i hvalio se time, da je sve osim njegovih uloga u kazinu platio RTS. Možda ga i znaš.

A takođe i znam nekoliko "volontera" koji su deru zadnjice na RTS-u godinama bez ugovora o zaposlenju dok za to vreme neki radnici RTS-a dobijaju pare, a ni ne dolaze na posao. Npr provereno znam za jednog reditelja da ne dolazi na posao bar već 6 meseci. A zašto? Jer moj drug radi u tom sektoru gde imaju i reditelja koji tu navrati onako, čisto radi reda... A problem ide od uprave, kad bi ona htela da to reši moglo bi da se uradi. Ali i RTS kao bilo koje javno preduzeće u Srbiji neće biti reformisano, bar ne u skorije vreme...Zato ponavljam da nemam problem sa tobom koji pošteno radiš i zarađuješ na RTS-a ali mi pomenut sistem i neradnici prave problem.

Izvinjavam se na dugom monologu :)
 
Super ti je monolog i sadrzi sigurno 60% tacnih insajderskih informacija.
Ne sporim. Bravo.
E sad uporedi ovo sto si napisao i ovo (iz prethodnog posta):

"" Dok je RTS banda neopevana. Svaki član ekipe RTS-a je u Riju na osnovu dnevnica uzeo 2000 evra bez plaćenih troškova i redovne plate koju dobija.""

Jesu li ovo dva ista stava?
Dnevnice su isplacivane po uredbi Vlade Srbije.
I da se razumemo, naprednjacke vlade, jer su svoju uredbu iz prosle godine orocili i ponistili i time vratili na snagu staru.

Koji su to placeni troskovi prijatelju? Placen nam je bio avionski prevoz do Ria i smestaj u medija selu.
Najudaljenijem! Nemam problem sa tim, ako mora se pristedeti, a brazilci su cene digli u nebesa.


a1cf0eadcb03fbdce731c9805f044154.jpg

Zgrade desno na fotografiji su deo media sela.

7f56dfb05750cf0d3eff187bba5a3269.jpg

Soba u smestaju LUX kategorija, zar ne? ;-)
(ne marim, u njoj sam svakodnevno spavao u proseku po 5 sati, bitno da je cisto.)

E posto je placen prevoz i smestaj, to znaci da je od tih dnevnica koje je premijer spomenuo kao skandalozne, a deo nacije prihvatio i zgrazavao se, trebalo platiti ishranu.
Dal znas kolika je cena jednog normalnog obroka u IBC - ju?
25-30$
Ili tacnije 98R$ (real) po kg.
Pa dok uzmes malo supe, da ti se ne bi vezala creva, a ono vec 300g ;)
Luksuz, naravno.

754724444380a3577fee0e1f97ee7984.jpg

Evo i luksuznog prevoza, ili kako rece premijer "placaju nam taxi"

Jedini taxi je koriscen kada su kolege isle da naprave prilog o favelama!
Verovatno su trebali ici peske?
70cdfdb34431c576bc7e61ced7bde877.jpg

5541f337115841ecc49f907414ac2027.jpg

Uostalom, sta ako ih otmu, ili opljackaju?
I u firmi bi se najvise zabrinuli dal je oprema tu, a ne za ljudstvo i njihovu licnu imovinu...

Dakle, mogu i ja pisati kilometarske postove. Znam ja jako dobro koliko riba smrdi od glave, ali vi (premijer, kvazinovinar, a potom javnost) niste udarili po onima koji imaju privilegije, vec po ljudima koji su radili svoj posao casno i posteno, koji iznos dnevnica nisu znali sve do 3 dana pred polazak, kojima su iz instituta Batut preporucili da se po povratku testiraju na Zika virus, da skinu lancice, prstenje, da ponesu (ako jos imaju) stare nokije, da se ne izdvajaju jer mozda "upadnu u oci" nekoj maloletnickoj bandi...

I to bez argumenata i cinjenica...

Evo malo cinjenica:

http://www.rts.rs/page/stories/sr/story ... -riju.html

Olimpijskih igara u Riju.

Ekipu RTS-a na Olimpijskim igrama u Riju je činilo 37 članova – deset zaposlenih iz tehničkog sektora (tri tehnička vođstva, tri tehnička realizatora, jedan EVS operater, jedan održavanje, jedan IT, jedan glavni inženjer projekta), 12 zaposlenih iz produkcije (jedan reditelj, dva realizatora, tri montažera, tri snimatelja, tri člana produkcije/organizacije), tri novinara Radio Beograda, jedan tehničar iz Radio Beograda, novinarka Informativnog programa, devet sportskih komentatora i novinara, kao i vođa projekta.

Dakle, aj da ne pricam o sebi, ali eto tehnicko lice iz Radio Beograda je bilo jedno jedino!
Dakle ta osoba je trebala da pre igara postavi svu opremu potrebnu za radio, setuje je i onda za vreme igara da radi od 08.00 pa neretko i do iza 00.00, bez i jednog slobodnog dana.
Jeste, stvarno je ekipa RTS-a banda neopevana...




Dakle, neko baci kosku i mi se primimo. Po sistemu kad lopov vikne "drzte lopova" da bi se svako uhvatio za novcanik...

E pa ljudi ne valja nam to.
Tako su isto neki pljuvali radnike zeleznice, pa se onda izvinjavali ovde kolegi forumasu.

Tako su mnogi pljuvali po radnicima poste, pa se iscudjavali kada je clanica foruma saopstila obim posla i plate.

Ps
Uz duzno postovanje dragi kolega, koga izrabljuje privatna produkcija, kojoj (gle cuda) arhiva nacionalne televizije izbegava da da materijal, pa zato gubite vreme i imate male plate...
Samo se zapitaj pre toga, dal bi vasoj produkciji HRT, BBC, RAI ili bilo koja druga normalna nacionalna televizija dala svoju dokumentaciju na koriscenje, ako je tvoj poslodavac samostalna produkcija koja svoju emisiju naplacuje kroz ser reklamnog prostora?
Dal bi ti da si vlasnik tv stanice meni kao produkciji ustupio materijal da od njega pravim emisiju, za dzabe? ;-)
Ne, arhiva (dokumentacija) se svuda placa. Veruj mi na rec, ili proveri.

Sent from my LG-D320 using Tapatalk
 
I da nastavim monolog :D
Ekipa RTS-a je u Rio putovala u 2 grupe. Prva grupa je brojala 10 ljudi koji su u RIO otisli ranije.
Njihov zadatak je bio da preuzmu prostorije, preuzmu opremu od speditera i postave sistem za radio i televiziju. Takodje, je imala zadatak da podesi signale sa IBC-jem, da prosledi opticke signale do Srbije i nazad...
Druga grupa je dosla par dana uoci samih igara. Ona je bila sastavljena vecinom od novinara, snimatelja i ostalog produkcijskog osoblja potrebnog za intezivnu realizaciju programa.

Zbog stednje, najveci deo te ekipe se vracao u zemlju dva dana pre zavrsetka olimpijskih igara!

Mi, koji smo imali tu "srecu" da ostanemo do kraja, smo nakon zadnja dva dana radeci u smanjenom sastavu odmah nakon prenosa zatvaranja i slanja poslednjih izvestaja pristupili demontazi, i pakovanju opreme koju je trebalo predati spediteru.

Od 30 dana privedenih u riu, radnici koji su dosli prvi i ostali poslednji su imali jednan slobodan dan-onaj poslednji, pre povratka.

Evo sad obecavam da necu vise, bar ne u ovoj temi.

Ne znam dal da svoje utiske o olimpijadi riu i brazilu pisem u nekoj novoj tipa road trip, ili vec imamo neku adekvatnu?
Igore???


Sent from my LG-D320 using Tapatalk
 
Earthmoving":2rdntq89 je napisao(la):
Kod nas se favela kaže Kaluđerica
Eh...
Ipak je to prestrogo prijatelju, jer ja nisam zalazio u najgore krajeve.
Ono je slikano sa autoputa, ali i sa njega su se videle i gore slike

Sent from my LG-D320 using Tapatalk
 
A vidm ja nešto nema Lakija, slabo komentariše, a on u stvari bio daleko ;) Nadam se da ti je bilo lepo i posebno iskustvo.

Inače, ja nisam pratio ni minut OI niti "evrospkog" prvenstva u fudbalu. Sve manje me interesuje ono što mediji nude da gledam, a sve više ono što ja sam izaberem preko neta. Tako i deci isto. Jedina dobra stvar je što se pojavljuju i otkrivam sa strane nove osvežavajuće medije poput navedenog RT tv ali ako SBB nastavi da nudi samo mainstream ispirače mozgova nije nemoguće i da se odjavim ili izbacim ko neki moji drugari tv iz kuće i skroz pređem na net.
 
Ne mogu da pogledam ni dnevnik a da me ne bombarduju sa 3-5 vesti iz Hrvatske
kakav to iskompleksirani urednik radi u RTSu pa patološki ga pretvara u HRT

sve manje vesti iz naših gradova i o našim dogadjajima
samo iz njihivim,, ljepom,,
ako se neko nije vec prilagodio ovde pa ga još uvek više zanima ,,tamo,,
pa nek im se i vrati
 
Vrh