Šta je novo?

GP "Napred" Blok 21 - Nadogradnja

raas9k.jpg

Hoce li ovde ipak biti nadogradnje?
 
Na krovu se vidi armatura koja viri iz stubova za nastavak gradnje prema gore?
 
Ceka se gradjevinska dozvola za dogradnju.

Inace promenjen je neznatno i projekat
Prvobitno
Napred08.jpg

Aktuelno
naprerd03.jpg

Odustalo se od bocnog ulaza u garazu. Fasada je delom promenjena.
 
Zanimljivo, ali bas u tom bocnom delu za garazu upravo kopaju. Hvala na informacijama, bas sam se pitao zasto vec nisu poceli da dizu spratove. Inace probili su rok za radove, bili su planirani do kraja avgusta.
 
Pa očigledno je da im je ulaz u garažu bio predviđen na zelenoj površini. Usput, meni se širina od trotoara do zgrade ne čini uopšte dovoljnom da se uglavi ulaz u garažu, naročito sa dve trake.
 
2i264j7.jpg

Mislim da su na pragu da krenu u vis. Inace zanimljivo je da su izmestili stazu poplocanu preko zelene povrsine, a zatim je pregazili bagerom i polomili ploce. :shock:
 
Dok nepostave kran teško da će ići u visinu.
 
Jaко ми је чудно да су већ урадили део фасаде и заменили столарију ПВЦ прозорима а као планира се надоградња.
 
148ohtf.jpg

Definitivno su krenuli radovi na krovu.
 
Koje je je ovo pilićarnje bez montiranog krana!? Upravo grade četvrti sprat, a prema renderu treba da bude ukupno 8 spratova.
 
Da vidimo dokle su stigli posle dva i po meseca od poslednje slike na forumu:

Čini mi se da nema nikakvog pomaka.
 
Dve jucerasnje fotografije u prolazu. Koliko sam uspeo da vidim jos uvek se radi na donjim etazama.
Pogledajte prilog 1
 
Radim u blizini i meni se cini da oni jos uvek nemaju dozvolu za nadogradnju. Svi radovi na krovu stoje vec predugo vremena, a unutra i oko gradilista se vidi minimalna aktivnost. Ovim tempom ce zavrsiti za nekih 10-15 godina.
 
Јуче сам чуо да нису још добили дозволу.
 
2l8vn1v.jpg

Dizalica je opet tu, ali se ne vidi nikakva aktivnost na gradilistu.
 
Vrh