Šta je novo?

GTC Fortyone - [Poslovni kompleks | 40 000 m²]

161220-Fortyone-01.jpg

161220-Fortyone-02.jpg

161220-Fortyone-03.jpg

161220-Fortyone-04.jpg
 
Da ovo staklo je daleko bolje vidi se nesto bolje na fotkama koje sam iznad postavio
 
Uskoro se završava i treća zgrada na užas nas stanara iz bloka 28 koji živimo tačno preko puta ulice.Parkiranje je oduvek bilo problem kod nas a kakav je problem sad naći mesto znamo samo mi koji tamo živimo.Svi koji rade u GTC-u parkiraju kod nas jer je za njih napravljeno smešno malo mesta za toliki poslovni prostor. Ne smem ni da pomislm kako će sve izgledati kad se otvori i treća zgrada.
 


Fokus je na nebu, ali posto se vidi i GTC Fortyone, slika je stavljena u ovu temu.
 
Kada budem imao vremena uslikacu i UMP, pozicija sa koje slikam je izvanredna, ceo Bg na dlanu. Nazalost ovu sliku sam morao da isecem zbog velicine.
 
Danasnje fotografije
170320-GTC%20Fortyone-01.jpg

170320-GTC%20Fortyone-02.jpg

170320-GTC%20Fortyone-03.jpg

170320-GTC%20Fortyone-04.jpg

170320-GTC%20Fortyone-05.jpg

170320-GTC%20Fortyone-06.jpg

170320-GTC%20Fortyone-07.jpg

170320-GTC%20Fortyone-08.jpg

170320-GTC%20Fortyone-09.jpg
 
GTC najavio izgradnju novog projekta
GTC Green Heart
[youtube]jsQJYO2wOlU[/youtube]



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=444387#p444387:gl37xhkl je napisao(la):
varos kapija » Uto Apr 04, 2017 12:17 pm[/url]":gl37xhkl]
Green Heart će biti izgrađen u Bulevaru Milutina Milankovića u Beogradu, gde se danas nalazizgrada GTC SQUARE. Rekonstrukcijom postojećeg objekta i izgradnjom tri nova stvoriće se zelena oaza...
Da li neko zna gde tačno planiraju te tri nove zgrade? Pretpostavljam da će biti na mestu sadašnjeg parkinga (ili na parceli pored?). Kako glupo zvuči "izgradnjom tri nova objekta stvoriće se zelena oaza".
 
Da li neko zna gde tačno planiraju te tri nove zgrade? Pretpostavljam da će biti na mestu sadašnjeg parkinga (ili na parceli pored?). Kako glupo zvuči "izgradnjom tri nova objekta stvoriće se zelena oaza".
[/quote]

Prema ovom renderu, bice upravo tu gde si rekao.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=444360#p444360:2jehxrcj je napisao(la):
autoputevi kao hobi » 04 Apr 2017 10:23 am[/url]":2jehxrcj]GTC najavio izgradnju novog projekta
GTC Green Heart
[youtube]jsQJYO2wOlU[/youtube]

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=jsQJYO2wOlU[/youtube]

Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Па, ово је десет светлосних година испред актуелних провинцијских коцки на истом месту. Добро је да креће и реконструкција практично нових зграда, то значи да је тржиште живо.
Морам да свратим још једном у бразилски ресторан док се не затвори.
 
Na susednoj parceli - na uglu sa Omladinskih brigada je trebalo da "Napred" gradi šoping mol i kulu. Nije mi baš jasno zašto ne aktiviraju plac.
 
Стране банке у власништву окупатора не кредитирају домаћу привреду, самим тим ни домаћи сектор некретнина.

А домаће банке, јелте, немамо, барем не оне које имају ту слободу да подупру домаћу привреду.
 
Koliko sam mogao da vidim danas, GTC Fortyone se lagano useljava, ubrzo bi ova tema trebala da se preseli u završene projekte:

 
Vrh