Šta je novo?

Most Gazela i Mostarska petlja

gazela01-1024x767.png

odlicna ideja.
Potpuno izolovani od saobracaja i buke na mostu
 
...a uz to i fin pogled. Samo je pitanje kako pjesake i bicikliste dovesti gore.

mislim da bi trebalo uraditi jednu opsezniju rekonstrukciju pjesackih i biciklistickih staza skroz od Prokopa preko Mostarske petlje i Gazele i napraviti jedan atraktivan prolaz u kom bi se pjesak i biciklista osjecao udobno i sigurno. Bio bi to skup i izazovan projekat ali nuzan u buducnosti.
 
Емотивно запаљива..
Није моја, са неког руског сајта.
 
Пренеси је у тему о плази која се гради ту, биће добра та поређење кад се плаза завеши

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
 
Vidim bice finih fotki iz albuma mostogradnje koliko li je takvih albuma drugih gradevinskih firmi zavrsilo na deponiji uh
 
oce li se nekad neko setiti, da li Grad da li Putevi Srbije da osvetle ulazne i izlazne rampe do samog mosta? tipa iz vladimira popovica mrak godinama,zatim spustanje ka sajmu i savskoj,takodje mrkli mrak.. da ne navodim dalje kao sto je spustanje iz kneza milosa ili penjanje?ima li to smisla?zna li neko nesto o tome ili se vec pisalo?? unapred se izvinjavam ako je pisano...pozzz
 
Prijavi komunalnoj inspekciji ili preko nove aplikacije ili beokom servisa ja sam se ganjao za tu rasvjetu i nista putevi krs srbije se prave blesavi kao i neobnovljene pjesacke komunikacije koje se vide na gornjij fotki itd itd
 
Prilikom nedavne vožnje Savom primetio sam čudne deformacije u oplati mosta. Ne verujem da to tako treba jer suprotna strana mi deluje daleko bolje. Dakle sa beogradske strane.





Žao mi što nisam imao fotoaparat , fotografije bi sigurno bile kvalitetnije.
 
Nema veze sa slikanjem. Probao sam da slikam jer se baš vidi da su te bočne oplate valovite / deformisane.
 
Нема говора да праве рампе за мост - знали бисмо то одавно.
 
Prave zimsku bazu bg puta rece mledenovic preletac u bg hronici
Inace mogle bi novine da nagaze malo krs puteve srbije sto na pristupnim rampama iz savske ulice i ka bulevaru v misica nije vracena rasvjeta od rekonstrukcije mosta
 
Хвала на информацији. :kk: Мало ми штрчи овај објекат од бетонских греда, зар није могло то мало лепше, да се подвуче под сам мост?
 
Kako bi na gazeli legla neka led dekorativna rasveta, znam da je i to navodno bilo u planu,
ali nažalost ništa od toga.
 
Ovaj deo zaokružen crvenim je srušen, par kuća i okućnica. Čini mi se da ima
par nedelja od kako su porušili, šut još nije odnet.



Capture.jpg
 
vjerovatno ce prosiriti prugu za jos jedan kolosjek :roll:
 
Vrh