Šta je novo?

Parkovi

Ova gondola je jedna vrlo kompleksna stvar sto se realizacije citavog projekta tice.

Uscu fali jos konkretne arhitekture. Sama zgrada ex CK nije dovoljna, vizura nije potpuna.
 
Фали му још неколико установа културе, опера, музеји и сл. који би били окружени зеленилом..
 
Jucerasnja slicica sa novog decijeg igralista iz parka u Batajnickom naselju :twisted:
 
то су исто ставили у парк из ДЗ у Јерковићу. баш ћу ових дана отићи да видим да ли су испале те коцке
 
Kad su radili utekao im u drugi kraj grada, ravnajuci sloj
pa su morali direktno na ove kamenčuge da stavljaju Tartan podlogu :lol:

a pojavili se sabljuZubi mravi pa glodju li i glodju klupe :lool:
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=440241#p440241:1g4wizst je napisao(la):
boca-ica » Čet Mar 16, 2017 8:41 am[/url]":1g4wizst]Jucerasnja slicica sa novog decijeg igralista iz parka u Batajnickom naselju :twisted:
file.php

Prijavi Beokomu, Inspekciji ili Mojoj Inicijativi.
 
Rekao bih da spojleri ne rade i da kola nisu parkirana gdje treba
 
Блок 49 је у насељу Бежанијска коса, 1. месна заједница. Могли су у конкурсној документацији ови из Дирекције то и да напишу.
 
ovo je taman da izuzme deo parcele na kojoj je niklo onih nekoliko objekata pre par godina i da oni ostanu van plana i da tamo neko lepo završi sebi kućice na samom kraju brda i sa pogledom na nbg.

Inače, ja sam mislio da je ono tamo i sada park?
 
Pa nije bio po papirima treba vidjeti cije su ostale parcele ako su javne da se i to prioji parku da nebude neko divljastvo
 
Pa nema veceg divljastva na Novom Beogradu od Bezanijske kose...
 
Da nece to malo da upristoje ili samo sminka za da zelenila kad li je ono vec
 
Pobogu, pa tu se sutra vrši primopredaja sa najvišim stranim delegacijama u novijoj istoriji.
 
A to sam totalno smeo sa uma taj dogadjaj gdje ce se narod spontano okupiti
 
Šminkaju okolinu Andrićevog venca uoči Vučićeve zakletve
Radnici "Zelenila" kose travu, seku suvo lišće, čiste fontanu, dok majstori "Beograd puta" asfaltiraju pešačku stazu. Takođe, u toku je i farbanje bandera za rasvetu, dok su ljuljaške već ofarbane.
Image-1.jpg


http://rs.n1info.com/a252490/Vesti/...-Andricevog-venca-uoci-Vuciceve-zakletve.html

I par mojih slika sa lica mesta (Igore, iz nekog razloga ne radi spojler)
Pogledajte prilog 2
Pogledajte prilog 1

Za bolesnika sve može, ali kad treba nešto za narod onda se ista površina asfaltira više od mesec dana. Da izvine ovaj forum, ali *** vam mater!!! :notok: :bash: :rant:
 
Vrh