Šta je novo?

Sirius [ Poslovni kompleks | 45 000 m2 ]

Pored ostalih potreban je i ovaj prilaz za automobile iz Milutina Milankovića.

Primere možeš videti u Bulevaru Mihaila Pupina kod Zepter zgrade u bloku 30 i kod zgrade Srbijašume u bloku 21. Gde je taj prilaz automobilom veoma značajan da se ne bi ometao saobraćaj u krajnjoj desnoj traci. Korisno u svakom slučaju.
 
To je divljastvo i potplacivanje cinovnika da to dozvole i bespotrebno je na ovoj lokaciji
A upitno je i u bul mih pupina
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=447583#p447583:3ue74c6p je napisao(la):
Bukira » Pet Apr 21, 2017 8:18 pm[/url]":3ue74c6p]Jedna današnja sličica Siriusa:


file.php

Taman kad pomislim ne moze grdje, demantuju me !!! Pa sta je ovo? Kao da su dali djetetu da se igra lego kockicama pa mu prifalilo raznobojnih kockica... nidje veze sa zivotom... :bash: :bash: :bash:
 
Ове Швабе су изгледа решене да униште Београд, што бомбардовањем што градњом
 
Investitor je “IMMORENT SINGIDUNUM” deo ERSTE GROUP IMMORENT
 
Изгледа добро.
Али, очигледно им је свеједно какву зграду ће да искаке код нас.
 
Ovaj ERSTE kampus u Beču izgleda sjajno, šteta što nisu napravili nešto slično u Beogradu.
Evo par današnjih sličica naše nesrećne varijante:


Pogledajte prilog 1
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=448497#p448497:6a6dfynb je napisao(la):
mekbejn » 27 Апр 2017 01:54 pm[/url]":6a6dfynb]je*** ti sirotinju :(

Може а и не мора бити да је то разлог. Ево, примера ради, имали смо "среће" јер Courtyard by Marriott у Београду смештен у објекат за класу квалитетнији од објеката у другим градовима (колико год зграда била грозна). Зграда будућег Хилтона је такође за класу квалитетнија од њихових објеката по Европи ...
 
Da, mozda si u pravu.
Ali evo za poslednjih 10-15 godina, ne znam da li smo dobili ijedan izuzetan objekat. Imamo 2-3 solidna i to je to.
 
Мени су изузетни Хотел Сквер најн, пословна кула код Фалкенштајнера на НБ, Хотел Радисон и, реално, ништа више.
 
Мора од неког инвеститора да почне напредак у архитектури. Довољан је само један да постави нови стандард за пословне објекте А класе јер након тога остали неће моћи да продају кутије као А класу.

Мени је зато понајвише криво због пропасти Верана. Они су били на путу да поставе нови стандард као А класу али пропадоше ... полажем нову наду у ГТЦ, односно њихових објеката Ада мола и блока 41. Сама реконструкција њиховог комплекса у блоку 41 је последица изградње Сиријуса, Авијатора који колико год никакви били, опет су за класу бољи од ГТЦ-овог првобитног објекта у блоку 41.
 
Навигатор, није Авијатор :)

Можда је за квалитативни искорак у архитектури ГТЦ-ових објеката заслужна и Миа Зечевић, атрактивна Зекина ћерка која с њима ради? Свакако је реч о појави важној за Београд, још када би се тај тренд пренео на Београд на води...
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=448615#p448615:3rgvjwhk je napisao(la):
Пантограф » 28 Apr 2017 12:07 pm[/url]":3rgvjwhk]Мени су изузетни Хотел Сквер најн, пословна кула код Фалкенштајнера на НБ, Хотел Радисон и, реално, ништа више.

Bukvalno sam ta 3 objekta imao u glavi dok sam pisao. Ali sam ostavio 2-3 jer mi se na starom mlinu svidja rekonstrukcija ali ne i nove zgrade :)
 
Meni je i GTC av 19 skroz ok izgledom. Nekako je skrajnut pa nije često u fokusu.
 
Ни окупатор није што је некад био. Нпр швапски Савски Мост или обалоутврда су естетски два копља испред свега што су нам ови модерни Аустроугари направили
 
Mozda su moderni austrugari iritirani sto im deveti deo stanovnistva glavnog grada cine srbi, pa nam uzvracaju na ovaj nacin. :D
 
Od decembra 2015 do juna 2017. Baš brzo, pogotovu za naše standarde.

Kad se ima para i kad se ima želje da te pare krenu što pre da se vraćaju, onda dobijemo ovakav tempo gradnje.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=451737#p451737:1e3flzxi je napisao(la):
Bukira » 16 May 2017 09:09 pm[/url]":1e3flzxi]Još malo pa gotovo:


file.php
Od ovoga može da se dobije epileptični napad. :shock:
 
Vrh