Šta je novo?

Forum, sajt - sugestije, primedbe, pitanja

"Edit" postoji neko vreme posle objave. Kada bi taj period bio duži, moglo bi da dođe do zloupotrebe i menjanja smisla diskusije.
 
Da li je na ovom forumu moguće 'banovanje' na neko odredjeno vreme
onih članova foruma koji pored opomena i dalje svesno pišu van teme ?
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=475560#p475560:f6hm27it je napisao(la):
JohnnyLee » 04 Sep 2017 02:41 pm[/url]":f6hm27it]можеш ти да га ставиш на листу за игнорисање
Moje pitanje je bilo da li admin može da stavi neku Ludu na 'listu za banovanje'.
 
имамо Падињак где се шаљу неки који баш претерају, али одавно нико тамо није завршио (Падињак - бановање на одређени временски период)
 
Pozdrav,

Zasto kada posaljem privatnu poruuku ona ostane u folderu "Za slanje" a ne u "Poslate"?

Da li su one poslate ili treba jos nesto da pritisnem kako bi zaista otisle?

Pozdrav
 
Ceka da se procita pa tek kada je primalac otvori ..... pa tako znaš i kad je pročitao...
pozz :)
 
У преводу, када оде из фолдера "за слање" у "послате" тада је достављена примаоцу.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=476613#p476613:2i2xp2el je napisao(la):
JohnnyLee » 09 Sep 2017 09:22 pm[/url]":2i2xp2el]имамо Падињак где се шаљу неки који баш претерају, ..
Na kojem je linku taj ,Padinjak' ?.... trebalo bi ga opet malo aktivirati, jer
postoji član koji glumi Forumsku Ludu sa svojim glupim dosetkama i smajlijima
koji mesecima vodi protiv mene neki 'lični rat' raznim nevaspitanim uvredama.
 
Пишите модератору, па нека он одради свој посао. Није тачно да не банује, дешава се ретко, али уме он да буде строг :D
 
тако је. пиши Игору, реци ко је у питању и он ће га послати у Падињак
 
Koju funkciju ima korisnička grupa "BM"?
Beobuild moderator?
 
Još jedan apel da ne hranite trolove, pola tema ode u smeće zbog njih, kvalitetni ljudi se povlače. Ignore je zakon za tu ekipu.
 
Zbog čega se ne brišu postovi koji uslede nakon inicijalnog posta a inicijalni post se obriše? Tada postovi koji ostaju gube svaki smisao ali i zbunjuju čitaoce.
 
Pitanje koje je verovatno vec bilo, ali da li ima neki plugin za forum gde mogu da se vide samo prikacene fotografije uz temu?

Znate kako na WhatsApp postoji "Media" opcija, gde se vide samo slike i video, u galeriji?

Mislim da je tako nesto jako korisno kada se lista mnogo stranica unazad da bi se nasao neki render ili fotografija.
 
Mislim da phpbb nema takav dodatak.
 
Da li je moguće da smo imali skoro 6000 ljudi na Beobuildu u odredjeno vreme ovo je odličan podatak raniji rekord je bio oko trista :sesir: :gobb:
Most users ever online was 5998 on Fri Nov 17, 2017 8:03 pm
 
Mnogo je forumskih botova, ne samo ovde, nego na svim forumima na netu. Koriste se za razne potrebe.
 
Sad cu stvarno da lupim, zao mi je, samo. Sam htela da pitam kako se briše post? Postavila sam nesto, ali ne bih želela da izazovem neku polemiku, probala sam na EDIT ali nema opcija da se obrise. Izvinite htele bih da sto pre to sklonim , pa nisam detaljno gledala sva pitanja, a mozda je neko vec pitao
 
Nije moguce obrisati post vec samo editovati.
 
Obrises sve i napises GRESKA. Usput mozes i da prijavis taj post na onajcrveni uzvicnik da Admin dobije poruku i obrise taj prazan post.
 
Vrh