Šta je novo?

BIGZ (БИГЗ)

Moguce da Zeljko ima neki argument cime bi potkrepio svoju zelju za rusenjem
 
Kakvo crno rusenje zgrada je pod zastitom drzave sredice fasadu a unutra otvoriti hotel
 
A kada ce srediti fasadu.Od kada ce biti hotel.Zeljko sigurno ima takvo misljenje zato sto je trenutno ta zgrada u jako losem stanju.Samo nek stave neke svetlije boje i mnogi ce promeniti misljenje. I njavaznije nek stave neko dekorativno osvetljenje.
 
^ Da to urade, mislim da bi bila jedna od najlepših palata Beograda i da bi izuzetno osvežilo ceo taj tu potez kod mostarske petlje.
Baš bi bilo super.

Ovako mi je baš mrsko da zalazim u taj deo grada i drago mi je što ni ne moram.
 
hahaha jao umrla sam od smeha na zeljkov komentar: rusenje je najbolja opcija... kakav lik..znaci samo mi je odjednom izasao njegov komentar kako sam kliknula na zadnju stranicu i pala sam na pod od smejanja :) ludilo..
zeljko, zgrada je sasvim fina kockica, samo treba posuti malo belog praha na nju..nije ona kriva, mi smo :( ona je neotkrivena lepotica :)
 
ivana-bg":1xiextvy je napisao(la):
ona je neotkrivena lepotica :)
Stara dama kojoj treba malo botoxa, pre bih rekao. :)
Bila je ona lepa nekad, onako otkriveno baš.
 
BOKI SMOKI":2bcf105o je napisao(la):
Samo nek stave neke svetlije boje.
Jao, mani me svetlijih boja. Nekim zgradama se prilikom rekonstrukcije tako lupi neka blještava boja koja tu u originalu nije ni postojala.

Lepota ove zgrade nije u njenoj "boji" već u gabaritu i kompoziciji. Jedan od aspekata na koji treba najviše obratiti pažnju jeste izbor stakla/prozora. Što bi rekli Ameri "It's gonna make it or break it"
 
- Ovu zgradu ćemo renovirati, ali ćemo se istovremeno truditi da sačuvamo autentičnost njene spoljašnosti koja predstavlja jedan od simbola Beograda i beogradske moderne - ističe Jovanović i najavljuje završetak radova, vrednih 30 miliona evra, za 2012. godinu.


sa Ekapije






2012-Pa sta cekaju???
 
Predlažem tebi i Željku da lepo kupite dva ašova ili bilo koju manuelnu alatku i krenite da rušite zgradu. Javite kako vam ide :kafa:
 
BOKI SMOKI":ic209ls5 je napisao(la):
- Ovu zgradu ćemo renovirati, ali ćemo se istovremeno truditi da sačuvamo autentičnost njene spoljašnosti koja predstavlja jedan od simbola Beograda i beogradske moderne - ističe Jovanović i najavljuje završetak radova, vrednih 30 miliona evra, za 2012. godinu.

sa Ekapije

2012-Pa sta cekaju???
Što nam ne ostavi link ka vesti?

Jel to grad finansira ili šta?
 
Ja ne verujem da vi stvarno zelite da rusite nas beogradski biser!!??
Hajd mi bar recite da niste arhitekti??
Da vam godine ucenja razlicitih arhitektonskih stilova i njihovom znacaju za razumevanje kompletne istorije i kulture jednog naroda nisu nista donele??
Kud ce ovaj narod!!!
Nemojte se ljutiti ali to vise nije stvar ukusa!
BIGZ je univerzalna vrednost!
 
Sada deluje tako ali kada ga budu sredili bice 100 puta lepsi.Ni meni se trenutno nesvidja, i jedna je od najruznijih u gradu, ali kada ga budu sredili bice to potpuno druga slika.
 
Mislim da je potrebno takve objekte rušiti, jer šta če napraviti sa njim??!, tako bi najbolje bilo i za generalštab. To su objekti, građeni na takav način da je teško sad nešto promenit na njima, osim fasade. Trgovački centar ili hotel je bez smisla sređivat u njima. Mislim da kvare neki imidž i ne liči mi baš na neku budučnost, budućeg izleda Beograda. Nemojte zamerit,to je moje mišljenje! Jedino sad kad bi se stavila po celom objektu staklena fasada i da bi se dogradilo još nešto...
 
ŽELJKO 2010":b0pgnh4a je napisao(la):
Mislim da je potrebno takve objekte rušiti, jer šta če napraviti sa njim??!, tako bi najbolje bilo i za generalštab. To su objekti, građeni na takav način da je teško sad nešto promenit na njima, osim fasade. Trgovački centar ili hotel je bez smisla sređivat u njima. Mislim da kvare neki imidž i ne liči mi baš na neku budučnost, budućeg izleda Beograda. Nemojte zamerit,to je moje mišljenje! Jedino sad kad bi se stavila po celom objektu staklena fasada i da bi se dogradilo još nešto...
Mišljenje je kao dupe - svako ga ima!
 
Goldstein":1zhve4ox je napisao(la):
ŽELJKO 2010":1zhve4ox je napisao(la):
Mislim da je potrebno takve objekte rušiti, jer šta če napraviti sa njim??!, tako bi najbolje bilo i za generalštab. To su objekti, građeni na takav način da je teško sad nešto promenit na njima, osim fasade. Trgovački centar ili hotel je bez smisla sređivat u njima. Mislim da kvare neki imidž i ne liči mi baš na neku budučnost, budućeg izleda Beograda. Nemojte zamerit,to je moje mišljenje! Jedino sad kad bi se stavila po celom objektu staklena fasada i da bi se dogradilo još nešto...
Mišljenje je kao dupe - svako ga ima!
Goldštajn, nešto si počeo ljude i ti u lice da prozivaš... Ako se neko ne slaže sa tvojim mišljenjem, npr kao povodom i Bigza i Blumenauove kuće, you don't have to be snot....
 
Vrh