Šta je novo?

Реконструкција Трга Републике

Ovo sve desno treba sravntiti taman se nadovezuje na staklenac, a ne samo ukloniti nadogradnju. Ovaj front levo gde su pekara i bioskop ostaviti naravno. To bi bilo sustinsko i komplet resenje a ne neka parcijalna i privremena koja nista ne menjaju.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=490236#p490236:ittdss34 je napisao(la):
Drakche » Sre Nov 08, 2017 6:40 am[/url]":ittdss34]Neka moja slobodna razmisljanje na temu trg republike, apropo kada sam rekao "dva trga" mesto jednog.
Oblik 'zgrade na mestu staklenca' mi nije bio toliko bitan, sem sto je kljucni objekat za stvaranje max. moguce simetrije na trgu.
file.php

file.php

file.php


Bravo druze ovo sto si ti smislio nikome nije palo na pamet jer ti si ovim zapravo resio problem star 150 godina :D :gobb: ovom resenju ne moze ni jedno drugo resenje da prismrdi :D
 
Khm... sem što je srušio pola Narodnog pozorišta? Podsetnik predloženog rešenja

Pogledajte prilog 1
i trenutnog stanja



Tek mi je sada palo na pamet da si ti možda sarkastičan? Ako jesi, to nije kulturno :?
 
Nisam srusio pola narodnog pozorista, vec scenu "rasa plaovic" i ceo taj novoizgradjeni deo iza narodnog pozorista.
Zapravo, po originalnom planu.

349e1be483c2acdbcae3204fcecd15fe.jpg
 
Postavljaju nova stajalista na Trgu, stvarno nemam ideju zbog cega, sem naravno biznisa.

DOk6ly-_Wk_AAIx_HJ.jpg
 
Doslo vrijeme za zamjenu ova ce imati displej
 
Postavljaju nova redizajnirana stajalista u uzem centru.
 
Primetio sam da su nova stajališta znatno viša. Ne znam da li je bilo potrebe za time al ajd, valjda ne škodi.

I takođe sam primetio da u odnosu na starija imaju više manjih staklenih panela. Ako su ranija imali 3 šira, ova imaju 4 uža. Moguće da je to zbog huligana i divljaka, kad polome jedno staklo da zamena bude jeftinija zbog manje površine.

Što se tiče LED displeja, mislim da još nisu pušteni u rad ovi koje sam ja video tako da ne znam još kakvi su.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=492189#p492189:2dtp6pb8 je napisao(la):
Bender Rodriguez » 14 Nov 2017 11:44 am[/url]":2dtp6pb8] Ako su ranija imali 3 šira, ova imaju 4 uža. Moguće da je to zbog huligana i divljaka, kad polome jedno staklo da zamena bude jeftinija zbog manje površine.


Ne mozes ih kontrolisati koliko ce u trenutku da polome, sta ako polome sva 4 ... verovatno je cist dizajn u pitanju nista drugo
 
@Drakche

Odlicna ideja. Super bi zaokruzilo celinu sa muzejima i pozoristem.
 
Drakce montaze izradjuj kad si trezan ovo je kic na kvadrat upropastavanje zgrade skoplje stil
 
Pa eto, igrao sam se malo u naletu inspiracije. :)
U principu nije neka radikalna intervencija, sem sto zgrada ima pokrov i drugu namenu (malo li je..).
Vise kao 'hint', ideja.
 
Pusti da ti nekad te hint (sta god to bilo) prenoce i vidjeces da je jutro pametnije od veceri
 
Rekoh sebi, kad mozemo da razmatramo opciju potoka i vodopada u Savamali, onda daj i ja da iskoristim svoje pravo da postavim nesto svoje.
Hvala na toplim preporukama, jutro volim vise od veceri i retko pijem alkohol.

Bilo bi fantasticno da ima vise radova clanova foruma, neka su i prosecni, ima raje koja samo zbog toga posecuje beobuild. U poslednje vreme malo toga ima da se pronadje.
 
ту зграду не треба дирати. већ је сама по себи довољно репрезентативна. боље смисли нешто на месту Стакленца
 
Стакленац може да постане музеј ријалитија.
 
stf, ok al na drugom mestu, da se trg lepo sredi kako treba a staklenac nek premeste u Simanovce da oplemeni one limenke.

Dom vojske, srediti samo fasadu i jos nesto ako treba, krov itd i ima da bude bombona.
 
Vrh