Šta je novo?

Forum, sajt - sugestije, primedbe, pitanja

Onda se ja izvinjavam hvala na poruci knjige nemojte da bacite ostavite ih na dogovorenom mjestu ja ih podignem recimo u nekoj antikvarnici tipa antikvarijat vulin u brankovoj a meni kazete lozinku prava spijunska akcija
 
Da nije i nama Kip Lajt poklonio ovo lepo (na vrhu forumske stranice) novogodišnje ukrašavanje ? :lol:

PS
Ksenija wrote:
....Hvala svima koji su me spomenuli u svojiim postovima u kakvom god kontekstu, ne ljutim se bez obzira što mi je ponešto nekorektno...
Ksenija pobegulja , pobegulja ...... :lol:
 
Па драги форумаши срећни вам Новогодишњи и Божићни празници и нека вам Нова 2018.година донесе пре свега пуно здравља, а и пословног успеха, среће, жеља, пара, и да вам буде слатка,......свако добро од срца вам жели,

Гага

Засладите се мало :)

 
Sve najbolje forumaši. Srećna vam Nova godina.
 
Svim forumasima zelim srecnu Novu godinu.
Da vas u 2018-toj prate zdravlje, uspeh, ljubav, sreca i zadovoljstvo. :)

Sent from my LG-D320 using Tapatalk
 
Srecna nova godina svim beobuilderima. Zelim nam sto vise gradilista i sto vise lepih projekata. :)
 
МИР НА ЗЕМЉИ, ХРИСТОС СЕ РОДИ!

Срећан Божић, драги БеоБилдери. :gobb: :gobb: :gobb:
 
Da li se još nekome dešava da se sajt sporo učitava? U poslednje vreme mi se dešava često da sajt zablokira pa neće uopšte da se otvori stranica ili se dugo učitava , a dešava se i da mi pukne internet konekcija prilikom otvaranja stranice. Ove stvari mi se dešavaju samo sa ovim sajtom i to ne svaki put kada otvaram neku stranicu.
 
Meni Beobuild bukvalno "leti" i to bolje od većine sajtova. Verovatno je do tvog neta ili tako nešto.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=510140#p510140:jzw2yuh7 je napisao(la):
Diogen » January 20th, 2018, 10:21 pm[/url]":jzw2yuh7]Meni Beobuild bukvalno "leti" i to bolje od većine sajtova. Verovatno je do tvog neta ili tako nešto.
Ne može da bude do interneta , zato što mi jedino beobuild blokira i nijerdan drugi sajt. Da je još neki sajt u pitanju , znao bih da je internet u pitanju. Ovako ne znam da li je do sajta ili je nešto treće u pitanju.
 
Ili u temu UMP?

Neke vesti moraju da se prepliću, e sad, da li je bolje okačiti vest u svim temama ili samo jednoj? Bolje u jednoj.
 
Vrh