Šta je novo?

TC "Depo" / ТЦ "Депо"

Ja samo ne mogu da verujem odakle tolika mržnja prema Jevrejima u 21. veku u Srbiji, posle svega što smo prošli kroz istoriju i mi i oni.
 
Earthmoving":zv0czmcd je napisao(la):
Moj isti komentar na ovoj vesti na B92 je dobio preko 100 pluseva I zanemarljivo malo minusa :) Lepo je da velika vecina misli isto kao i ja :) Ako vecina jednog tradicionalno antifasistickog naroda misli tako, onda ste momci, bojim se, na pogresnoj strani ;)
Sto bi trebalo da ti bude dovoljno da se zamislis nad svojim stavovima, preispitas ih i eventualno revidiras...

P.S.
Velika vecina misli i da je super lupiti rukom o sto, stipnuti pevaljku, ukrasti ako te niko ne vidi, parkirati na kolovozu "samo pet minuta" , prdeti u javnom prevozu, itd...
Mani se vecine ;)

Sent from my LG-D320 using Tapatalk
 
Ma ok, nek stvari idu svojim tokom. Ljudi su u pocetku srecni sto im je neko u sredinu uneo npr 10 mil evra I nesto novo izgradio. Posle 5-10 godina kad im izvuce 30, pocece da kukaju ;) Ja samo hocu da sacuvamo to vreme . Mislim da je postenije I njima to reci na pocetku I odbiti pare, nego uzeti pare a posle dizati antikapanje da ne zelimo biti kolonija, Afrika, robovi I slicno I vrsiti eksproprijaciju, nacionalizaciju, vracanje u domace vlasnistvo I slicno ;)
 
:bash: Zbog ovakvih stavova pojedinaca ne da bih prodao, nego bih poklonio ceo Beograd sa sirom okolinom Izraelcima/Jevrejima, kome god. (Ako se neke ovdasnje lopine nisu sakrile iza njih)

Dakle, ovi ljudi samo rade biznis: ulazu i ocekuju da im se ulog isplati. Trzisna ekonomija na kojoj je izgradjen razvijeni kapitalisticki svet. I mi imamo kapitaliste koji ulazu i kupuju u inostranstvu sa ocekivnjima da od toga zarade.

Uostalom ovo su generalno male investicije sa prilicno dugim periodom otplate same investicije. Pa pobogu Miskovic je ulozio preko 50 mil evra u Interkonti u Ljubljani.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=483727#p483727:30qpro1r je napisao(la):
Sreda » 09 Окт 2017 09:43 pm[/url]":30qpro1r]Pa pobogu Miskovic je ulozio preko 50 mil evra u Interkonti u Ljubljani.

Мислиш да тамо нема душебрижника који ту инвестицију виде као почетак нове српске окупације Словеније и повампирање Југославије као вечите стратегије великосрпског хегемонизма? :D
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=483696#p483696:1qpdinov je napisao(la):
Vox91 » 09 Okt 2017 06:55 pm[/url]":1qpdinov]Ja samo ne mogu da verujem odakle tolika mržnja prema Jevrejima u 21. veku u Srbiji, posle svega što smo prošli kroz istoriju i mi i oni.
Da ne relativizujemo, mrznja dolazi od jednog konkretnog clana foruma, iz konkretnih - antisemitističkih razloga. Takvima je mrznja prema Srbima isto legitiman stav, jer je idealno ako se dvostrano hrani, bez obzira na posledice.

Ot: Pretpostavljam da nema nista od ocuvanja autenticnog oblika nekadasnjih tramvajskih garaza.
9NXktkpTURBXy82YzJiYTE3NjExMDZlODJhNGVkMTQxYzgwNDJjYWQwMy5qcGeSlQLNAxQAwsOVAs0B1gDCww
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=483623#p483623:pkbu9tsb je napisao(la):
Earthmoving » 09 Oct 2017, 13:44[/url]":pkbu9tsb]Izraelcima dozvoliti da u Srbiji samo kupuju zlatom, zabraniti im kupovine u dolarima i evrima jer ih stiču nepošteno, nepotizmom. Nema ljubavi nema mržnje, čist ekonomski komentar :sesir:

Prema ovome bi prvo Srbima trebalo zabraniti da bilo šta kupe u Srbiji.
 
Gsp napusto depo na bulevaru ispraznjeno od vozila
 
Изгледа су сви исправни камиони ГСПа сада у Борчи.
 
Gdje u borci pa nece od tamo da idu na intervencije za popravku mreze ili vucu
 
Нажалост нисам запамтио тачну локацију, на Зрењанинцу са десне стране од града неки паркинг, само сам на блиц из аутобуса приметио наранџасте камионе, међу њима први Дајц кула за контактну мрежу и војни ФАП. Надам се да је то нека привремена локација, стварно нема памети да одатле иду на интервенције. У погону НБГ има неколико камиона мада ми они изгледају као да чекају сређивање, Ивеко и два ФАПа кипера.
 
se zna sta ce da bude na depou tj kad krece granja?
ps znam da je neki stambeno poslovni objekat nego me interesuje izgled
 
Koliko netacnih stvari u tektu koliko se blic srozao
Zgrada nije na mjestu depoa sto se vidi cak postoji zgrada izmedju
Kuca sa oznakom GV zvrljacke bagre se rusi i tu ce biti plato Da gradjevinska tabla je bila na gradilistu prije par dana
 
Direktore ti opet prvi u redu da branis gradskog "arhitektu". Kako si ono beše rekao kad je otkriveno da Folićeva firma radi hotel na trgu? "Jel treba sad oni da ugase firmu?"
 
A ti tu prvi dezuras da meni popujes fino sam tada odgovorio da ponovim da li treba da zatvore biro jer je on na funkciji a svi su arhitekte Nista nije otkriveno za onog ko to prati radili su i kapije vracara ...itd
A ovo zgradi blic je pisao vec ranije kad je pocela da se gradi zamisli tad su slikali i gradjevinsku tablu
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=526106#p526106:1bk3c9fc je napisao(la):
fjerinic » Mon Mar 19, 2018 2:00 pm[/url]":1bk3c9fc]Direktore ti opet prvi u redu da branis gradskog "arhitektu". Kako si ono beše rekao kad je otkriveno da Folićeva firma radi hotel na trgu? "Jel treba sad oni da ugase firmu?"
Ma branice se Folic sam tuzbom protiv BLJUCa ako nesto nije tacno. A mozda ima tu istine pa radije cuti vozi i ne talasa... :laugh:
 
Ne treba da zatvore biro ali ne smeju da učestvuju u sukobu interesa! Ako si na gradskoj funkciji ne sme tvoja firma ni firma povezanog lica (sestre od strica itd) da radi ništa gde je grad investitor ili učestvuje u projektu. To je zakon i kraj.
 
Pa neradi nista gdje je grad investitor
Pa ne rekonstruise grad matijevicu hotel
Valjda grad ne gradi kapije vracata
Slazem se da netreba da projektuje nesto sto grad placa jedino ako ce da donira projekat za nesto mada i to bi uzeli za zlo
 
Biće ipak da je zgrada prvo sazidana i da je svo ovo sranje ispalo pa da je Folić iskoristio svoju funkciju da tu smesti plato kako bi opravdao svoj objekat. Inače se nigde nije dešavalo da grad kupuje delove ulica da bi napravio trg, pogotovo ne na Vračaru što je i bilo iznenađujuće kada se pojavila vest o platou. Biće da je ovo još jedna afera za koju bi hteli da im se nije ni desila.
 
Plato je planiran ispred zgrade na privatnoj parceli koju nije kupuio grad vec je bila uslov investitoru u urbanisticko tehnickim uslovima .
Prati malo kontekst bisklista inace ovo je sve van teme o depou
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=526761#p526761:24g6bizc je napisao(la):
Biciklistkinja » 21 Мар 2018 09:41 pm[/url]":24g6bizc]Biće ipak da je zgrada prvo sazidana i da je svo ovo sranje ispalo pa da je Folić iskoristio svoju funkciju da tu smesti plato kako bi opravdao svoj objekat. Inače se nigde nije dešavalo da grad kupuje delove ulica da bi napravio trg, pogotovo ne na Vračaru što je i bilo iznenađujuće kada se pojavila vest o platou. Biće da je ovo još jedna afera za koju bi hteli da im se nije ni desila.

ПДР за овај део града објављен је у Службеном гласнику број 28 давне 2002. године те су све написане инсинуације благо речено - неистините.

Било би лепо када би се овај форум сачувао од оваквих команетара достојних порталских политичких ботовања и да се мало више чланови информишу пре него што нешто напишу. Минимална интернет писменост је потребна да би се пронашао податак који сам изнео.
 
Juče sam video kako jedan bager u dvorištu nešto kopa/čisti, dok je na ulazu u dvorište još prošle ili pretprošle nedelje, nebitno kada, postavljena nova limena kapija, sa nalepnicom da je zabranjen ulaz. Ovamo u samom depou gde je bio tc nisam primetio da se išta radio, dok u onoj garaži iza čini mi se skinuta stolarija, ali to pričam napamet.
 
Vrh