Šta je novo?

Javno osvetljenje (Kandelabri ,Bandere)

Da ukinuli su koso parkiranje na jednom djelu poslije gomile prijava pobjedjen je parking servis
 
dsc05129.jpg


u zemun jos se drzi
 
20150605142958.jpg

koce kapetana 2 virste sutbica na fotki inace zaredom idu 3 razlicite vrste svako stvlja sta stigne
 
Данци поклонили нове лед сијалице
13. август 2016. 17:52 |

Бранкова улица добила савремену расвету: Град Београд добио је од данске компаније "HeSaLight" донацију од 20 лед смарт сијалица, које ће допринети уштеди електричне енергије и до 60 одсто

http://www.novosti.rs/%D0%B2%D0%B5%D1%8 ... d-sijalice
 
Ako bi me neko pitao koja je bandera/kandelabr sa kojom bih hteo da provedem ostatak života ja bih rekao da bih ovu sa gornje fotke. :)
 
Ja vise volim kad je jos dodano srede i "nasminkaju" sa saksijama cveca...e tad bih je zenio...:)
 
Ne mogu nigde da nađem temu, pa zato otvaram novu.

https://www.bg-osvetljenje.rs/ i tu postoje online formulari za prijavu problema, a i svi ugovori su javno dostupni.

Trenutno ispred moje zgrade u Narodnih heroja se vrši farbanje stubova javnog osvetljenja.

Deluje pedantno, zaštitili su folijom obližnje automobile.

Radove izvodi poznata firma Keep Light

Pogledajte prilog 1
 
Pretpostavljam da se prvo nanosi podloga a kasnije ce biti svetiljka primerno i ofarbana

Samo ne kapiram , zašto radnik nanosi dve različite podloge , jednu sivu gore a drugu crvenu dole :roll:
imao sam prilike da vidim
kako se prave ulični stubovi za osvetljenje (Minelov pogodn iza kvantaške pijace )
tada je svaki stub vec izlazio sa zaštitnim premazom (označen na sl. kao br. 1) ,

mozda danas se ne radi nanošenje zaštite u pogonu vec to mora na ulici ... ajd i to..... al opet, što podloga u dve boje ? :shock:
(označeno na slici kao br. 2 i 3 )
ili čak
mozda je jedna od njih vec završna boja ... ali onda je to vrlo brljavo uradjeno :lol:
 
Farbaju stubove koji su zreli za zamenu, jer su stari više od 50 godina.
Bezveze... :roll:
 
A.... a ja se pito ko mi uneredio Bataju sa crveno belom bojom ... a ono ovi i na NBgdu sada malaju redom i bandere u crveno ... :lol: :lool: :lol:
 
Није баш 50 година стара, види се да је постављена после асфалта. Видео сам кад фарбају да наносе црвену основну па онда неку нијансу сиве боје. Пре је то обављало ЈКП Јавно Осветљење.
 
Prvo tema postoji Igore spoji teme
Drugo stub je ociscen od plakata pa se nanosi osnovna boja zatim zavrsna nijansa sive boje po ralu grada
A mogli su da nanose farbu 3 u jedan i ne valjkom vec kompresorom ide daleko brze
Fino sto su zastitili kola a trotoar mogu da umazu

viewtopic.php?f=3&t=2567&start=100
 
Pre neki dan prijavih uklonjen poklopac sa stuba javne rasvete i danas videh da je popravljen (bez vezica i izolir trake)

Ps: da li previše mračim ako tražim da se skine selotejp pre (zaštitnog) farbanja?
e8cb2d169f2969ab0a3752e84099df6f.jpg
14fd8ce17c4f2be1a2cb62e96432f537.jpg


Послато са SM-G800F уз помоћ Тапатока
 
Aaaa, to je onaj paviljon kod Carine, to jest novija zgrada preko puta njega... :wink:
 
Vrh