Šta je novo?

Obnova ulica, Beograd put...

Za tuzbu mora da se zovne policija da napravi zapusnik
Pa da se vidi u cijem je vlasnistvu parking i da li je nekom predat na odrzavanje ili pripada nekoj stambenoj zgradi .
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=532161#p532161:3gcrpqcf je napisao(la):
beobike » Sat Apr 14, 2018 10:47 pm[/url]":3gcrpqcf]@Saobraćajna Kamera Zna li se tačno gde je presek ulica Bože Jeremića i Prvoboraca? To je zapravo jedna ulica i stvarno ne znam čemu davanje više imena jednoj ulici koja nije dugačka ni 1km. Inače već ima krpljenja na tek završenoj ulici, slikaću ovih dana. A i šahtovi..., ti nestašni šahtovi...
I nisam primetio da ima volje i želje da se reši problem parkiranja (četiri migavca na kolovozu) kod Eurohrasta.

Izlazi da je Bože Jeremića samo deo od Vidikovačkog venca do Susedgradske (donji deo), naniže valjda svi kućni brojevi pripadaju ulici Prvoboraca.
 
При крају је реконструкција улице Синђелићеве/29. новембра - "граничне" улице између Звездаре и Гроцке, односно Малог Мокрог Луга и Калуђерице. Реконструкција се ради у дужини од 2,4 километра и подразумева реконструкцију и доградњу тротоара са обе стране улице, проширење и реконструкција коловоза.

30530458_1567732669991740_6170007561958326272_o.jpg


30443086_1567732693325071_2187997743790686208_o.jpg
 
Нема. Ово је улица паралелна са Смедеревским путем и важна је алтернативна саобраћајница. Она се припрема за евентуално увођење линије Калуђерица-Миријево 4, али је неопходно исто овако реконструисати и улицу Саве Ковачевића у Калуђерици што је на дужем штапу.

Линија 312 преко Кленка за Лештане и Икеу ће такође причекати пробијање улице Народног фронта у Малом Мокром Лугу и спајање са Жељка Миливојевића у Калуђерици која треба да се реконструише, али такође и проширење и реконструкцију забранске између калуђерице и Лештана.

Доста ту има да се ради до нове линије, 312 или 313 ...
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=532325#p532325:2vc4bfd4 je napisao(la):
Saobraćajna Kamera » Pon Apr 16, 2018 9:38 am[/url]":2vc4bfd4]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=532161#p532161:2vc4bfd4 je napisao(la):
beobike » Sat Apr 14, 2018 10:47 pm[/url]":2vc4bfd4]@Saobraćajna Kamera Zna li se tačno gde je presek ulica Bože Jeremića i Prvoboraca? To je zapravo jedna ulica i stvarno ne znam čemu davanje više imena jednoj ulici koja nije dugačka ni 1km. Inače već ima krpljenja na tek završenoj ulici, slikaću ovih dana. A i šahtovi..., ti nestašni šahtovi...
I nisam primetio da ima volje i želje da se reši problem parkiranja (četiri migavca na kolovozu) kod Eurohrasta.

Izlazi da je Bože Jeremića samo deo od Vidikovačkog venca do Susedgradske (donji deo), naniže valjda svi kućni brojevi pripadaju ulici Prvoboraca.

Da, izgleda da je to samo to parče ulice, malo čudno i blesavo, zato i pitam. Hvala.
 
Postavili su kaldrmu uz 11. april na delu uz Tošin bunar. Nisu stavljali asfaltnu podlogu.



Stara garda je navodila, a mladi su vozili valjak. Šaht je bio malo ispod nivoa, baš ću ovih dana da proverim da li je to leglo kako treba.
1adcee79a82978fa9f1152b6927d9392.jpg
3d72806b5feb70d87143d7d41e62beef.jpg
 
Овај човек је баш стар, требали су да обуче млађе људе а не да зову пензионаисане мајсторе.
 
Taj čovek je tu i radio neku vrstu obuke. Koliko sam uspeo da čujem iz kola, vodao je neke mlađe i pokazivao im gde uže da postave.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=533193#p533193:1j235siq je napisao(la):
Bender Rodriguez » Pet Apr 20, 2018 2:28 pm[/url]":1j235siq]Vožnja bicikla po beogradskim degeton pločama:

giphy.gif

:lol: :lol: :lol:
Genijalno!

Tema:

Moju ulicu a na moj predlog, asfaltirali su za osam sati. Pošla sam na posao hodajući po kockama a vratila se asfaltiranim putem. Ni to nije dobro jer trotoar je i dalje u haosu sa bezbroj prepreka (žbunje, živa ograda, slomljeno drveće, kontejneri, stari nameštaj i ostali krupni otpad). Uglavnom koristim kolovoz.
U ponedeljak ću intervenisati a šta će biti, pitanje je. Vlast se promenila a sa njom i interesi.
 
Jel grad namerava ovog veka da obnovi zaštitnu ogradu kod Sajma koja je probijena pre tri godine prilikom sudara ili će to da se čuva i neguje tako kao neka uspomena i nacionalno blago?

IMG_1450450618.jpg
 
Mjenjace je novi tip ograde kao u ruzveltovoj i u bul osobodjenja mislim da su postavili novu
 
Sinoć sam prošao tuda i mislim da baš na ovom mestu i dalje stoje one ''privremene'' Beograd Put barikade koje su stavljene kad je ograda uništena.
Znači negde sam ih video, ne znam samo da li je ovo mesto u pitanju ili ono drugo obližnje gde je pre oko godinu dana kamion cisterna probio u drugom sudaru.

Red je da zakrpe to više, ceo taj kraj ionako izgleda očajno, još sa tim barikadama i tračicama preko njih sve podseća na cigamalu.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=533729#p533729:1odi7c5y je napisao(la):
direktor » Пон Апр 23, 2018 1:34 pm[/url]":1odi7c5y]Mjenjace je novi tip ograde kao u ruzveltovoj i u bul osobodjenja mislim da su postavili novu
стављена је нова и у Бул. Војводе Путника од Мостара до раскрснице са Бул. кнеза Александра Карађорђевића.
 
Mi o raspadu...

BICIKLISTU UMALO DA "PROGUTA" RUPA Muškarac povređen kada je blizu Slavije POTONUO TROTOAR
Marija Antonijević 23.04.2018. 15:06

l2fk9lMaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1bHNjbXMvWW1FN01EQV8vNjMyYTgyODhiMjcxMzc3OGZjOTczNGRmNDc4YTYxMjkuanBlZ5GTAs0C5ACBoTAB


Velika rupa stvorila se na nakon što je tokom noći pukla vodovodna cev u ulici Kralja Milana 62, prekoputa hotela "Hilton". Cev je pukla oko dva sata nakon ponoći, a tokom repodneva došlo je i do incidenta.

Građanima su iz JKP "Vodovod i kanalizacija" jutros oko osam sati saopštili da nemaju slobodnih ekipa, i da će neko u toku dana doći da popravi kvar.

Nešto kasnije, oko 10 sati stvorila se na tom mestu i ogromna rupa, a pošto je bila neobeležena jedan muškarac je upao i zadobio povrede.

"Muškarac je vozio bicikl i upao u rupu. Odvela ga je Hitna pomoć, pošto je povredio nogu. Nakon toga došla je policija i radnici "Vodovoda" koji su ogradili rupu koja se sve više širi " napisao je jedan Beograđanin na Tviteru, koji se našao na licu mesta.

Blic
 
Da se nastavim na @Gagine slike iz bivše Studentske, sada Žorža Matea (svaki dan se nešto novo nauči), u narodu poznatoj kao uzbrdica sa kaldrmom kod 11. aprila.

Čika, stara kajla, i dalje nadzire radove.

Pogledajte prilog 1
 
Vrh