Šta je novo?

Za sve ljubitelje shoping centara, molova itd

Господе боже цео крај ће ми постане џиновски тржни центар

По неком плану то је и предвиђено :o
 
Кад га направе (већ су кренули са чишћењем посекли су дрва сад ће ускоро да крену да руше и саму зграду, чекају ваљда ПДР), можда ће коначно да добију мало "ветар у леђа" да се среди овај крај
 
@Ksenija je pitala za puzzle od 1000 i više delića, pa da potvrdim da ih ima u hipermarketu u Merkatoru
ff3cc56c70a05350562e2b2215fac470.jpg


edit: jbg, tek sada vidim da je mutno i da se ne vide cene koje nisam zapamtio jer sam slikao, a slikao sam cene da ih ne bih pamtio...
 
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=jcwQ5aBxaJ4[/youtube]
 
jepse austrougaru, znaš, :D

Mi ovde nemamo normalne trgovine i gradi se na kašičicu i opet moramo kod vas za ozbiljnije nabavke.
 
Da vidimo kako će se Starbaks provesti u Beogradu. Biće najskuplji, ali siguran sam da dok je Instagram influensera i sličnih da će im dobro ići.

http://rs.n1info.com/a393573/Biznis/Sta ... rbiju.html

AmRest Holdings SE, najveći operater restorana u centralnoj Evropi, najavio je da planira da otvori Starbaks (Starbucks) lokale u Srbiji, a prvi se očekuje u Beogradu u toku ove godine.

U saopštenju se navodi da je AmRest vodeći operater Starbaks kafea u regionu centralne Evrope, a Srbija predstavlja najnovije tržište na kome ta kompanija otvara prvi lokal.
 
Pa sad je nastupilo zlatno doba, tako da se ja ne bih kladio protivu ove franšize.

Osim toga Starbucks posvuda ima veliki promet na konto turista, pa će tako i ovde raditi nekoliko kafedžinica sigurno.
 
za PizzaHut mi nije jasno zašto su pukli. A Costa jasno, nikakvi ukusi, previsoke cene.
 
Costa je pukla jer su bili jedini cafe koji je radio 100% legalno. Hteli su samo tako, ili nikako... ne samo u evidentiranju prometa, već u svim delovima kompanije. Jednostavno nisu mogli da se izbore sa nelojalnom konkurencijom. Info je iz prve ruke.

Starbucks će garantovano dobiti subvencije, samo je pitanje koje vrste.
 
Sta jos ce i kafane da subvencjonisemo bas me interesuje pod kojim izgovorom
 
Jel ima neko ideju o lokaciji za Starbaks? Ada mall otvara poljska firma GTC a poljska firma dovodi i Starbaks..mozda je to kljuc..
Ili mozda BW residences ... Ja bi najvise voleo kad bi renovirali Grcku kraljicu i spasili je propadanja,
 
Kaže Vesić :Ova investicija je važna jer Starbaks dolazi u zemalje koje su politički stabilne i koje imaju potencijal tržišta koje raste i koje se razvija i za koje znaju da se uslovi investiranja neće menjati.

Na ovo čovek može samo da se nasmeje..Starbaks se otvara tamo gde neko ima dovoljno para da plati franšizu i gde očekuje profit....ako ga ne bude ugasiće i gotovo. Da li će ovde moći da budu profitabilni sa kafom od 500 dinara ne verujem,nemamo mi toliko turista cele godine.

Lova Vesiću a ne zvona i praporci.
 
Starbucks je najjeftiniji u Rumuniji od svih zemalja gde sam bio, a sa tim cenama koje su tamo su malo skuplji nego Kofi drim kpd nas. Ovde kod nas ce super proci, nema
sanse da puknu. Inace obicna mala kafa tipa espreso ili produzeni su ista cena kao
kod nas u kaficima.



Pizza hut je radila polu-legalno koliko znam neke zene koje su drzale nisu placale fransizu.
 
takva mesta su odlična za klince koji idu u kafiće da slikaju šta piju pa da stave na instagram..
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=542604#p542604:30hlmpdq je napisao(la):
astrodule » 04 Јун 2018 02:32 pm[/url]":30hlmpdq]Da vidimo kako će se Starbaks provesti u Beogradu.
AmRest Holdings SE, najveći operater restorana u centralnoj Evropi, najavio je da planira da otvori Starbaks (Starbucks) lokale u Srbiji, a prvi se očekuje u Beogradu u toku ove godine.

U saopštenju se navodi da je AmRest vodeći operater Starbaks kafea u regionu centralne Evrope, a Srbija predstavlja najnovije tržište na kome ta kompanija otvara prvi lokal.
:o

:kafa:
 
Iako često prolazim pored novog Merkatora, nisam primetio radove na novim lokalima u prizemlju koji gledaju na Bulevar Zorana Đinđića.

Inače, pre oko mesec dana se Pivo i kobaje proširio baštom koja gleda na Bulevar umetnosti.
61e88bb3f00cd1095d593f46603f94b7.jpg
cd8213469a7b17d4ff70f5b9c7711b00.jpg


Послато са SM-G800F уз помоћ Тапатока
 
Vrh